Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->
zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

Cytat
-potui
Cytat
coffin1

zawsze można wprowadzić nową modę na obcasy dla mężczyzn ;)
ale co tam ! Męcz sie kobieto, w szpilach bo ma być kobieco - co z tego że bedziesz wymagała operacji, każdy krok bedzie sprawiał ból - prawda autorze :D Ma być kobieco.

Dopóki wszystkie nie będziemy chodzić w szpilkach, on będzie chodził w rajtkach... O_o Taki protest ;)

Cytat
-potui
Cytat
coffin1

zawsze można wprowadzić nową modę na obcasy dla mężczyzn ;)
Może wtedy zrozumieli by że to nie tylko ładnie wygląda - ale też męczy, powoduje ból, kręgosłup przez to choruje, robią sie haluksy, kurczą się mięśnie łydek, ścięgno Achillesa - co powoduje potem ból i skurcze , do tego narażają nas na ostrogi piętowe - ale co tam ! Męcz sie kobieto, w szpilach bo ma być kobieco - co z tego że bedziesz wymagała operacji, każdy krok bedzie sprawiał ból - prawda autorze :D



Niestety taka "moda" już się pojawiła. Aż żal patrzeć...





















zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

Jestem bardzo tolerancyjna dopóki tacy panowie jak powyżej znajdują się w bezpiecznej odległości ode mnie... Nie chcę nigdy przenigdy zobaczyć takiego kolesia z bliska... Toż to nie wiadomo czy to baba, czy chłop... Makabra jakaś... O_o

o jeny jestem totalnie zaskoczona, ale zgadzam się z każdą wypowiedzią szafiarek mam na myśli oczywiście wszystkie nas oprócz autora wątku. :D

jeszcze zapytam, skoro jesteś taki dumny ze swojego stylu, noszenia damski fatałaszków itp. Czemu nie pokazujesz twarzy na zdjęciach? Skoro to blog o modzie, a chyba tak bo każdy post to twoja stylizacja z rajstopami, to chyba coś nie tak skoro cenzurujesz twarz, co jak co ale osobiście nie spotkałam się jeszcze z blogiem o modzie w którym autor zasłaniałby swoją twarz. Jak dla mnie zasłanianie twarzy = a co pomyślą znajomi? itp...

I jednak w związku chyba też coś nie tak skoro chodzicie na terapie do psychologa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-25 02:12 przez coco-moko.

Cytat
Agnieszka1000
Z całym szacunkie ale facet w rajstopach to jakaś porażka.

Może się czepiam, ale jaki psycholog wyraził taką opinię o polskim społeczeństwie? Pracowałam z niejednym psychologiem i wiem, że żaden z nich nie może wyrażać swojego zdania, opinii, nie może także nikogo oceniać w obecności "pacjenta".

Przepraszam, ale wygląda to tragicznie. Dla mnie facet musi być facetem. Zdecydowanie tęksnie za czasami, gdy wchodziło się do sklepu i od razu odróżniało się dział męski od damskiego..

Moim zdaniem "bohater" tego wątku na siłę próbuje wcisnąć tu reklamę i tyle..

Swoją droga w jakim celu służą Ci te rajstopy? Przecież ani one wygodne ani ciepłe..

mój facet na pewno żadnych rajstop nie będzie nosił, a tych którzy będą niestety będę wyśmiewać, jestem tolerancyjną osobą ,ale przez przesady ludzie !

taki jestes super hiper odważny ale na zdjęciach chowasz sie pod czapką, czemu nosisz ją na kazdym zdjęciu? do tych twoich "stylizacji" raczej nie pasuję:/ a firmy rajstopowe na pewno by nie reklamowały się tak przecietnym i malo ciekawym facetem jak ty...sorry taka prawda... chodz sobie w tych rajtkach, twoja broszka i Twojej niby nie wstydzacej sie tego zony hehe moj mąz w zyciu by nie zalożyła czegoś takiego

Cytat
xAmyLeex
A co na to Twoi koledzy, że popylasz w rajtkach? Jak dla mnie (oczywiście jest to moje własne zdanie, nikt nie musi mieć takiego samego) to jest całkowiecie niemęskie. Jako kobieta kobieca (chodząca w spódnicach i sukienkach) nigdy w życiu nie spojrzałabym na faceta w rajstopach. Facet ma być męski. Rajstopy takie nie są. Jestem za przymusową służbą wojskową.
Przymusowa służba wojskowa- jestem za.I dla tych kombinatorów, którzy na studia szli,be wymigać się od służby powinni zrobić specjalną "wakacyjną" służbę, 3 razy po 3 miesiące i w ciągu 3 lat studiów licencjackich wojsko zaliczone :P
No i co do rajstop też się zgadzam, facet plus rajstopy to jakaś porażka. o.O Mój luby, jakby ktoś mu zaproponował założenie rajtuz to zabiłby go śmiechem. Ja rozumiem, że wszytko jest dla ludzi, ale trzeba mieć jakieś granice smaku w doborze ubrań, a rajstopy u faceta moim zdaniem to przesada.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-25 11:50 przez fajnakropka.

Mam pytania:
1. Po co rajstopy mezczyznom? Skoro nie nosicie sukienek/spodnic, a rajstopy do spodenek do/za kolana to jakies nieporozumienie
2. Czy mezczyzni, ktorzy nie sa homoseksualistami lub fetyszystami beda to nosic?

Cytat
-potui
Cytat
coffin1

zawsze można wprowadzić nową modę na obcasy dla mężczyzn ;)
Może wtedy zrozumieli by że to nie tylko ładnie wygląda - ale też męczy, powoduje ból, kręgosłup przez to choruje, robią sie haluksy, kurczą się mięśnie łydek, ścięgno Achillesa - co powoduje potem ból i skurcze , do tego narażają nas na ostrogi piętowe - ale co tam ! Męcz sie kobieto, w szpilach bo ma być kobieco - co z tego że bedziesz wymagała operacji, każdy krok bedzie sprawiał ból - prawda autorze :D
dokładnie ;)
najwięcej w temacie obcasów się wypowiadają ci, którzy nie mają o tym pojęcia czyli faceci wymagający od kobiet chodzenia w szpilach kiedy sami nie mieli ich na stopach i nie wiedzą co to znaczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-25 17:43 przez xkira.

Uczestniczki tego forum, w większości, są na swój sposób wyjątkowe. W pozytywnym czy też negatywnym tego słowa znaczeniu to proszę ocenić sobie samemu po przeczytaniu komentarzy na mój temat tylko z bloga:

~kasia
no wygladasz super pozatym wprowadzasz nowa mode i uważam że nie ma co sie czepiac stylu bycia pokazujesz w ten sposob swoja idywidualność a wyglądasz kotku extra mnie sie podoba

~milena
jesteś bardzo orginalny i odważny w tym co robisz,potrafisz pokazać swój ciekawy styl i się go nie boisz.mi się bardzo podoba.popieram ludzi twórczych ,orginalnych i kreatywnych takich którzy świetnie prezentują swój styl,artyzm,nie powtarzalność .a w końcu Robin hod też chodził w rajstopach i wszystkim się podobało!pozdrawiam!MILENA………….

~renata
Spoko masz styl i trzymaj tak dalej :) )Dla mnie bombaaaaaa przynajmniej cos nowego na rynku :) Pozdrawiam

~Irena
Moim zdaniem każdy powinien mieć swój styl ,ty lubisz taki wiec nie ma problemu nie jestem osobą która krytykuje inność ,ogólnie rzecz biorąc mi sie podoba :)

~Aneta
oryginalny pomysł z tymi rajstopami, trochę nie w moim stylu ale widzę, że ludziom się podoba:)

~Bogusława
Fantastyczny pomysł z tymi rajstopami dla mężczyzn, jestem pod wrażeniem…:) Wystarczy tylko spojrzeć na osobę która prezentuje te rajstopy…”Czyż nie wygląda sexi???”…Może nie wszyscy się z tym zgodzą, no ale cóż to rzecz gustu. Gratuluje pomysłu:)

~dz-I
No i wspaniale.Czekam tylko, aż faceci zaczną pokazywać rajstopki i traktować taki sposób ubierania jako normalny, bo obecnie na ulicy ciężko dostrzec jakikolwiek postęp. A Autor tego bloga jest dla mnie wzorem postępowania, myślenia, i wielki respekt dla Niego.

~Justyna
Świetnie się prezentują ;) Nic dodać nic ująć :) świetny pomysł na ,,męskie rajstopy” :) Pozdrawiam

~Kasia
Tak to już jest że u nas często ludzie idą za tłumem a nie za własnym rozumem i zdaniem ..to przykre ..ale nie wszyscy tacy są i to jest pocieszające! Ps.ładny zestaw …trochę szkolny ..co nie znaczy że zły !:):):)Pozdrawiam!

~Monika
Niestety polska społeczność zawsze ma coś do powiedzenia na temat innej stylizacji, uważam ze każdy powinien mieć swój styl. Mi osobiście to się podoba i nie przeszkadza, dlaczego w innych krajach wszystko jest wskazane i nawet ludzie na takie rzeczy nie reagują bo uważają to za NORMALNE!!! Bądź sobą ja jestem na duże TAK :)

~Iwona
Tak nero to prawda u nas w karaju nie ma tolerancji i długo nie będzie to zacofany kraj pełen ludzi zawistnych zazdrosnych i żyjących cudzym życiem…chłopaku nie przejmuj się głowa do góry i niech sobie gadają …fajnie że masz swój styl i tak trzymaj…

~Emi
Iga ma rację. Ja także próbowałam wybrać który zestaw lepszy ale oba mi się bardzo podobają (czekam na kolejne zestawy z niebieską koszulą w kratę- mój ulubiony kolor) nero, wiesz jak się fajnie ubrać i również podoba mi się w Tobie to, że jesteś sobą. Oby tak dalej.
Pozdrawiam Was serdecznie

~Zuziak25
Dla mnie zestaw jak najbardziej ok, taki wiosenny.
Dobrze ci w niebieskim i granacie a rajstopy jak dla mnie rewelacja!!!!!!!!!!!!!!

~Emi
perfekcyjnie dopasowane, hmmm z resztą jak zwykle ;) bardzo mi się podoba w Tobie to, ze realizujesz swoje marzenia nie patrząc na tych, którzy uważają, ze ich spełnienie nie jest możliwe.

~Kasia
…miałam koleżankę którą wręcz ktoś opluł bo była w towarzystwie ciemnoskórego chłopaka..to tylko malutki przykład naszej nietolerancji …ale chwała tym którzy są sobą mimo to …:)))))))))) być sobą i mieć kogoś przy sobie ,kto Cię kocha i szanuje to już bardzo dużo i widać wy to właśnie macie ! Pozdrawiam!

~Ania
Witaj! Fajnie wygladają te leginsy z tymi spodenkami, ale jedynie co mi się nie podoba, to Twoje niskie buty i gołe kostki- gdybyś miał ubrane te „cięższe” buty z poprzednich zdjęć-dalabym Ci 100/100!!! Ale ja to tak widzę, a ważne, że Tobie się podoba. P.S. Gdybym spotkała Cię na żywo na pewno zwróciłbyś moją uwagę, bo mało jest takich odważnych ludzi jak Ty. Owszem nie jest to „normalne”, ale jesteś sobą i to jest ważne! pozdrawiam:)

~Anna
Ciesze sie, ze w czasach gdy modne wydaja sie rozwody a zdrady sa wyznacznikiem meskosci, ktos jesszcze potrafi szanowac partnera w taki sposob jaki opisujesz.

noście noście, może ja nie bede musiała tego niewygodnego paskudztwa nosić
na zimę polecam z moheru, są swietne

niezweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

a po co Ci one zimno CI?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

vans.com zamawianie