Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Pediatra Kielce

28 minut temu

Ginekolog Rzeszów

30 minut temu

Budowa domu

44 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

12 lip 2012 - 09:43:36

Witam, od jakiegoś czasu pojawil sie na szafie w ofertach sprzedazy zegarek michaela korsa w baaaaaaaaardzokorzystnej cenie. Od dawna chorowalam na taki wlasnie zegarek takze cos tam wiem co musi miec zeby byl oryginalny. Odrazu wydal mi sie podejrzany zegarek, kotry wystawila uzytkowniczka jednak w jej opisie nie bylo mowy o zadnej replice itp. wiec zapytalam jej wprost czy to podroba i nie uzyskalam zadnej odpowiedzi poczym odrazu jej aukcja zniknela... Pojawila sie nowa z nowym zdjeciem wiec pod nim napisalam zeby nie oszukiwala innych i napisala, ze to nie jest oryginalny zegarek! Poczym rowniez ta aukcja zniknela i pojawila sie znow wiec znow pod nim napisalam, ze nie jest on oryginalny to znow ja skasowala i tak w kolko az o dziwo wczoraj wystawila ten zegarek jako REPLIKA ake juz dzis to skasowala, mi zablokowala mozliwosc jej komentowania a zegarek znow widnieje jako HIT ORYGINALNY ZEGAREK i jeszcze jest napsane, ze super oferta i szybko chce sprzedac po wyjezdza... bujda straszna i az szkoda mi ktorejś dziewczyny, kotra moglaby sie nabrac wiec ostrzegam was. W ogole uwazam, ze powinno byc to zgloszone do administratora ale jestem tu od niedawna i jeszcze nie wiem co i jak.

Pozdrawiam

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

12 lip 2012 - 09:48:20

Bardzo dobrze, że napisałaś o tym na forum, zgłosić moderatorom/adminom jak najbardziej też można.

Wczoraj patrzyłam na tę aukcję, nawet dodałam do ulubionych ale tak samo - miałam duże podejrzenia co do autentyczności tego zegarka.

Właśnie zerknęłam i ktoś już kupił ten "ostatni zegarek", szkoda...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 09:49 przez Electrophile.

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

12 lip 2012 - 15:27:26

Fajnie dziewczyny, że takie rzeczy piszecie. Gdzie są szanowni administratorzy? Ja jak dałam linka w którejś z wypowiedzi do mojej strony, to od razu dostałam ostrzeżenie, że to jest niezgodne z regulaminem i żeby się nie reklamować. A jak tutaj ewidentnie ktoś kogoś okrada, to już nikogo nie obchodzi?

<moderacja - zażalenia dotyczące pracy administratorów Serwisu należy zgłaszać w przeznaczonym do tego miejscu, nie na forum>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 15:42 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

12 lip 2012 - 15:30:32

W Polsce handel podróbkami jest karany, także laska może sobie niezłej biedy napytać

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

12 lip 2012 - 15:35:02

dzięki za ostrzeżenie :) też od dawna choruje na ten zegarek.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

12 lip 2012 - 15:39:36

Moderatorzy nie są w stanie sami skontrolować każdej rzeczy. Nas jest kilka osób, Was jest jakby nie patrzeć znacznie więcej. Jeśli widzicie przedmiot, który w jakikolwiek sposób łamie regulamin - proszę to zgłaszać (pod każdym przedmiotem jest taka opcja).

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

16 paź 2012 - 21:54:04

dziewczyny a możecie napisać po czym się poznaje że to replika a nie oryginał? proszę bo zwariuje jak nie kupie tego zegarka a teraz ludzie są tacy że nawet replikę sprzedadzą za 600 zł

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

18 gru 2012 - 17:36:50

No właśnie?Jak odróżnić?

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

27 mar 2013 - 09:52:57

Mogłabys mi zdradzic jak to rozpoznać? oryginalny od podróbki?

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

29 lip 2013 - 18:27:12

Cytat
busler4
dziewczyny a możecie napisać po czym się poznaje że to replika a nie oryginał? proszę bo zwariuje jak nie kupie tego zegarka a teraz ludzie są tacy że nawet replikę sprzedadzą za 600 zł

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

29 lip 2013 - 18:35:29

może w ten sposób wykurzymy takie cwaniary

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co do tej sukienki