Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka- 70zł, przy przymierzaniu rozszedł się materiał! oczywiście sprzedawca nie reaguje na meile. cóż... js ;/



Ja kupilam granatowa spodnice w kwiaty i narzutke rowniez w kwiaty, w tym przypadku zla jakos w ogole nie rzuca sie w oczy ze wzgledu na zwiewny material. Ale czekalam ponad 2 miesiace.

zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Kupilam sukienke panterkowa rok temu, mam ja do dzis. Sis kupila spodenki tez sa w porzadku. :) wiec jakos poki co nie mam co narzekac. :) polecam wysylke z polski a nie z chinskich firm.

cały problem w tym, że na zdjęciach ciuszki JP wyglądają doskonale... a potem sie okazuje, że jakość fatalna :( w rodzinie mam tradycje krawieckie wiec na punkcie tkanin i szwów jestem przeczulona... zamówiłam raz i więcej nie mam zamiaru :(

Sama kilka razy zamawiałam coś z JS, ciuszki wyglądaja fajnie i ładnie leżą, kupowałam dwie bejsbolówki: jedna jeansowo-dresowa, druga dresowa, sukienkie ZiP, krótką sukienke marszczoną, dwie plisowane spódniczki, szorty, sweterek, dwa gorsety, mnóstwo biżuterii przeróżnej. OGÓLNIE CHYBA JESTEM DZIECKIEM JAPAN STYLE :D Ciuchy dochodziły max 3 dni po wpłynieciu pieniedzy na ich konto ( fakt - zamawiam tylko z Polski :) Jakość może nie jest idealna, ale na pewno lepsza niż na jakiś chińskich rynkach czy bazarkach. Nigdy nic mi się nie zepsuło i nigdy się nie zawiodłam. :))

1. Skoro są wysyłane z Chin to się się czeka tyle na wysyłkę - oni nawet mają napisane na stronce, że 2-3 miesiące <sic!> możesz czekać na paczkę. Tak samo jak zamawiasz ciuchy ze stanów (chociaż jak znajoma wysyłała z USA to szły 2-3 tygodnie).

2.Takie ciuszki są szyte na niewysokie i szczupłe dziewczyny :-) Rozmiar S chiński nie jest to rozmiar S polski, dlatego kobietki, które mają więcej niż 75 cm w biodrach mogą się zdziwić, nie radzę się zatem sugerować rozmiarami. Lepiej pytajcie o wymiary.

3. Ciuchy szyte na rynek europejski są mimo wszystko lepszej jakości niż te "domowe". Tak samo jak produkty tej samej marki zakupione na Zachodzie sa lepszej jakości niż w Polsce (sama się wielokrotnie przekonałam).

Mam znajomego Chińczyka, który takie sprzedaje - można na miejscu wszystko obejrzeć, z tym, że te ciuchy już nie kosztuję 5 zł za bluzkę i 14 zł za sukienkę, tylko ok 10-20x więcej, czyli więcej niż zakup przez internet z wysyłką. W porównaniu do innych i tak wychodzi taniej. Możesz ubranie przymierzyć, zobaczyć materiał itp. Wtedy unikasz nieporozumień. Ciuszki JS są urocze.

Ja mam spodnie (teraz niestety się spasłam i są za małe. :P), ale gatunkowo są mniej więcej jak te wszystkie z C&A, H&M, Housa... Czyli szału nie robią :-) Za to kosztowały 25 zł.
Mój chłopak kupił kilka par spodni po 35 zł. Często je nosi i są okej.
Kupiłam też buciki - ładniutkie, takie same widziałam w Arkadii za 250 zł, a ja dałam za nie chyba 30 zł. Podobne niestety tylko wizualnie, bo i nie tak wygodne i materiał nie ten... Chodziłam w nich prawie całą wiosnę i stwierdzam, z bardzo miłym zaskoczeniem, że z przechodzę w nich całą jesień, a być może i w przyszłym roku jeszcze będę się nadawały do chodzenia?

kupiłam 2 żakiety, wcale nie przyszły ;)

Ja kupowałam kilka rzeczy.. tunikę czarno-białą w paski takie skośne, dwie sukienki na wesele, sweterek i z wszystkiego jestem zadowolona:) biorąc pod uwagę, że jest to chiński wyrób to z materiału jestem zadowolona:) teraz czekam na kolejna sukieneczke.. czarną z koronką..już nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że się nie rozczaruje :P

Cytat
czikita93
Sama kilka razy zamawiałam coś z JS, ciuszki wyglądaja fajnie i ładnie leżą, kupowałam dwie bejsbolówki: jedna jeansowo-dresowa, druga dresowa, sukienkie ZiP, krótką sukienke marszczoną, dwie plisowane spódniczki, szorty, sweterek, dwa gorsety, mnóstwo biżuterii przeróżnej. OGÓLNIE CHYBA JESTEM DZIECKIEM JAPAN STYLE :D Ciuchy dochodziły max 3 dni po wpłynieciu pieniedzy na ich konto ( fakt - zamawiam tylko z Polski :) Jakość może nie jest idealna, ale na pewno lepsza niż na jakiś chińskich rynkach czy bazarkach. Nigdy nic mi się nie zepsuło i nigdy się nie zawiodłam. :))

A z jakiej strony kupowałaś?

Hej a ja mam takie pytanie, czy któraś z was kupiła kiedyś taki płaszczyk :) jeśli tak, to jakie są wasze opinie



zamówiłam koszulę i tunikę, obie były zupełnie inne niż na zdjęciach a koszula zaraz sie popruła. Miałam tyle szczęścia, że wykłóciłam się z tym użytkownikiem na allegro i zwrócił mi większość kasy a szmaty zatrzymałam, jedną koleżance sprzedałam za 20 zł, bo wiecej za to bym nawet nie chciała :p

kupiłam sukienkę, jakość bardzo średnia ale na wesele się nadała :D



ahahhahahahahahahahhahhhahahahahhahhahahhahaha xD wtf leże xD xD

podbijam. Kilka razy miała coś upatrzonego z japan style jednak bałam się zaryzykować bo bałam się jakości ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

studniówka 2013