Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak dla mnie wykonanie nie jest złe. Kiedy przyszła, była trochę wygnieciona, ale po delikatnym przeprasowaniu układa się jak należy. Niestety źle czuję się w sukienkach i ją sprzedaje... :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-23 00:39 przez zgredekk.

zamówiłam kiedyś dwie takie same bluzy (ten sam sprzedawca, ta sama aukcja) i przyszły mi dwie inne jakościowo z innymi misiami w środku, z innymi suwakami.. bardzo się różniły od tych na zdjęciu i po pierwszym praniu były całe zmechacone ;/ pieniądze wyrzucone w błoto.

Siostra chłopaka zamówiła 2 bluzy z JS. Przyszły jakieś 3 miesiące po tym jak wpłaciła kasę. Z daleka wyglądają całkiem normalnie ale jak się przyjrzysz na szwy, ogólnie jakość wykończenia to moja 3 letnia siostrzenica zszyłaby to lepiej ;). No i 2-3 praniach strasznie się zmechaciła.

hejka. ja sie zastanawiam nad kupnem tej bluzy. jesli któraś z was ma to prosze o opinie jaka jest na żywo. a jesli któraś z was ma to kupie chętnie



Czasami się trafia, czasami nie, sama chętnie popatrzę

Ja mam kilka ciuszków z Japan Syle i jestem bardzo zadowolona, nic sie z nimi nie dzieje..

Cytat
herdarkeyes
[attachment 874698 _DSC8854.JPG]

Ja dostałam ją swojego chłopaka - bez okazji. Jest świetna! S, ale troszkę przy duża, mimo,że to mój rozmiar przy sukienkach. Koronka jest sama z siebie delikatna, a szycia są solidne, nic się z nią nie dzieje, a miałam ją ubraną z 4 razy już. Ja bym się bała zamówić, ale mój Kochany nie wiedział co to znaczy Japan Style i dopiero jak przyszła zobaczył "Tajlandia", zastanawiał się przy tym dlaczego tak długo przychodzi. Faceci ... :P


A czy ta koronka nie śmierdzi? Ja zamówiłam sobie koronkowy stanik bandage i ta koronka tak cuchnie, że niedotrzymania nawet już 2 prania nie pomogły i długotrwałe wietrzenie na balkonie.

Kiedyś kupiłam popularny dres z japan style (szary z białymi napisami) - i to była całkowita porażka. Natomiast płaszczyk malinowy był prześliczny, wytrzymał dwa sezony, teraz oddałam go kuzynce , ona go sobie lekko przerobiła i jest bardzo zadowolona :) Zależy ... jeżeli kupujesz bluzkę za 10 zł to nie oczekuj cudów ;)

Cytat
Mayka_
Hihihihi Jak sie czyta te Wasze opowiastki, to smiech na sali normalnie. Gdzie Wy kupujecie te ciuchy, ze albo przesyłka idzie sto lat, albo rozmiarowka jest "żółtkowa"? Ja znalazłam już kilka lat temu fajnego producenta i powiem, ze tylko od niego takie ciuchy kupuje. Nie obyło sie bez wpadek z jego strony oczywiscie (czasem jakas niedorobka), ale zawsze jak zlozylam reklamację, to nie zostawała bez odpowiedzi i wiedziałam, że sie starają. Mnie sie w tych ciuchach podoba to, ze są niedrogie, a dosc efektowne. Nawet, jak nie sa dlugotrwale (a co dzis jest?), to nie zal mi po prostu wymieniac tych ciuchow na nowsze, bardziej trendy czy inna kolorystyke. dzieki temu w mojej szafie stale jest roszada, stale jakis nowy ciuch, rzadko pokazuje sie na imprezach w tym samym ciuchu. Poza tym - coz... Raz mi się przytyje, raz schudnie, a ze nosze ciuchy dopasowane do cialka, to od razu mam klopot hehe Wiec wtedy kupuje rozmiar wiekszy i git.
Ostatnio wlasnie kupiłam sobie taka ognista... Na tych aukcjach można ją kupić, a cena atrakcyjna bardzo - 50 zł niecałe. Byłam w niej na małym weselnym przyjęciu. Nasłuchałam się komplementów :)

tak jasne ADRIANA LIMA reklamuje sukienki z japan style :) za 49 zł ,to co przyjdzie w rzeczywisctosci a sukienka na zdjęciu to dwie inne rzeczy

nie polecam, kupiłam kiedyś kurtkę zimową, która na zimę się nie nadawała, szła ok 30 dni i jeszcze nie ten rozmiar, który zamówiłam, oczywiście zwróciłam i otrzymałam kasę - zmarnowany czas

a czy ktoś ma ten płaszczyk? jak wygląda na żywo? nadaje się na zimę?


up
witajcie

chciała bym zakupic taki oto plaszczyk ale boje sie ze przyjdzie mi przysłowiowa sz***** ma ktos moze ten plaszcz badz widzial u kogos jak sie prezentuje
podbijam moze ma ktos info na temat tego płaszcza





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-17 10:11 przez Flat-Land.

Ojej, ja też bardzo chętnie wysłuchałabym czyjejś opinii na temat płaszczyków z JS. Zaraz wkleję konkretne modele jakie mnie interesują.

Może któraś z Was zamawiała i była zadowolona. Raz już się nadziałam na militarny który okazał się zwyczajną narzutką na lato o fasonie płaszczyka. To nie miało nic wspólnego (z obiecywaną!) wełną.

Ja zamawiałam kilka lat temu czarny "flauszowy" płaszczyk, przyszedł całkiem niezły, ale troche za cienki na zimę;) mam go teraz na sprzedaż, można zajrzeć;)

niewyobrazalne, ze tyyyyle ciuchow zamawiam online i w 99% bylam zadowolona, nastomiast z js wynik 2:0... totalna klapa w obydwu zamowieniach. moją opinią nie przejela sie wspollokatorka, uwziela sie na jakas oblesna parke (nawet na zdjeciach wygladala jak szmata), po otrzymaniu wybuchla smiechem i odeslala tego samego dnia...

raczej sobie dam spokoj ale i tak zalaczam zdjecia tych moich upatrzonych modeli ;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję sukienki na 18nastke