Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Urlop w górach

6 minut temu

Domek w górach

11 minut temu

Rewelacyjne okna

15 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie ja również jestem pół na pół za ubraniami japan style. Czasem można kupić na prawdę fajny ciuch choć nie do końca dobrej jakości. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że te ciuchy są strasznie drogie. W zależności co kto lubi i czy woli markowe ciuchy czy innego stylu.

jakoś nie mam zaufania do sprzedających na Allegro wystawiających ciuchy Japan Style.
fakt, często podczas przeglądania się złapię i zajrzę na stronę z produktem, bo te ciuchy najczęściej są w moim guście albo tak przynajmniej wyglądają na zdjęciu.
ale nie wiem, czy bym kupiła, chyba tylko u takiego sprzedającego, który ma naprawdę dobre statystyki, opinie itd., żeby mieć pewność.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

ok, a jakie sklepy dobre jakościowo i modne( ale nie w stylu słodkiej barbie) poleciłaby Japonka?

Lubię ten styl, szczególnie stylizacje na lolitę, ale też takie bardzo nowoczesne rzeczy. Kupowałam rzeczy w tym stylu na allegro, ale fakt, że jakość marna :/

nigdyyy!!! więcej, koszmarna jakość

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Można czasem złowić perełkę aczkolwiek teraz jest to za bardzo popularne. Jeszcze ze 3 lata temu mniej osób się orientowało w temacie. Można trafić na perełkę ale też niestety na total szajs lub mini wersję..

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Ja raz zamówiłam i nigdy więcej!!!

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

To są najgorszej jakości możliwe ciuchy. To samo w sklepach typu japan, gdzie jest wszystko: garnki, ubrania, zywnosc, buty, kosmetyki... dziada z baba brakuje. Bardzo tanio i ludzie ubozszi oraz starsi tam kupuja, ale moga na cos zachorowac. Kto wie, jak to sie produkuje? A naftalina smierdzi okrutnie. I nie tylko: ogolnie takim CZYMS.

Jakościowo tragedia, totalny szajs. Nie wiem jak można takie badziewie kupić!

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
kotka342
Jakościowo tragedia, totalny szajs. Nie wiem jak można takie badziewie kupić!
i śmierdzą, nie pozbedziesz się tego zapachu nigdy. Pierwszy i ostatni raz kupiłam japońskie ciuszki :D

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

Śmierdzą? Jak się wchodzi do sklepów z tego typu chińskimi ciuchami i w ogóle produktami to utrzymuje się tam taki dziwny zapach właśnie. Myślałam, że to może naftalina, ale chyba nie. Co to za zapach? Taniego plastiku?

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

ja też raz zamówiłam z czystej ciekawości i masakra :( po pierwsze dużo za małe a po drugie ten okropny zapach, którego nie dało się niczym zamaskować ani sprać. Dobrze że nie kupiłam tego dużo bo bym żałowała wyrzuconych w błoto pieniędzy. Nie dało się tego nosić

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Oglądam nieraz na Allegro te ciuchy japan style. Powstrzymuję się jednak przed zakupem.

też miałam takie zdanie w tym temacie, zwłaszcza jak pooglądałam niektóre wątki co ludziom przychodziło. Jak ładnie wyglądało na manekinie u sprzedawcy a jak w realu. Jednak nie zgadzam się w 100% bo od jakiegoś roku zamawiam sporo na aliexpress i powiem wam że czasami słaba jakośc ale niekiedy jestem bardzo zaskoczona tym jak porządna rzecz przychodzi, jak jest odszyta i wykonana. Warto szukać i sprawdzać opinie o danym srzedawcy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zniżki do zalando 20%