Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 853
Ostrzeżenia: 9/5

Ja uważam, ze warto inwestować w markowe, ale trzeba zobaczyć na jakość i skład materiałów danej marki. Nie wszystkie drogie ciuchy są super jakości.
Np Guess moim zdaniem mocno podupadł. Kiedyś kupiłam jeansy, które mam 7 lat, prane często i prawie nic im nie jest. Teraz jak kupuje jakieś rzeczy w Guess to tragedia...to samo z np Trrusardi, Pepe Jeans czy Tommy itd oni maja czasami naprawdę wysokie ceny, a jakość taka sobie... No chyba, ze mówimy już o markach premium, premium to jak masz kasę to opłaca się. Ale tak jak wyżej piszą możesz poszukać tanio w lumpie i dobrze się ubrać. Na vinted tez można perełki znaleźć albo w klubach zakupowych .
W tym roku na przykład kupiłam sobie wygodne buty skórzane na słupku https://kobietawielepiej.pl/udane-polaczenie-komfortu-i-kobiecosci-czyli-botki-na-slupku W których będe chodziła długie lata.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-25 12:59 przez adelka28.

O matko, ale na to kiedyś moda była... :)

Cytat
jestemkobietka
mi zawsze podobał się styl harajuku ale nie miałam nigdy odwagi nosić takich rzeczy :)


Aż z ciekawości poszukałam co to za styl i znalazłam dość obszerne wyjaśnienie tutaj. Pierwszy raz mam styczność z tym stylem...

Egzotyczność stylów harajuku w rzeczywistości nie ustępują egzotyczności ich nazw - lolita, słodka lolita, kogal, ganguro.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zegarki