Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

Ja również dosyć często zamawiam na aliexpress i o dziwo coraz częściej nie mogę narzekać na jakość. Wiadomo, wpierw warto poszukać i poczytać jakie są opinie o danym sprzedawcy, a także produkcie.

Jeżeli lubicie Japan Style, to przecież możecie sobie same uszyć coś w tym rodzaju. Na youtube jest taka vlogerka z Japonii jej kanał nazywa się WithWendy i pokazuje jak w prosty sposób zrobić fajne rzeczy, głównie z recyklingu. Pokazuje wszystko krok po kroku. Polecam więc samodzielne prace - wtedy nie trzeba się martwić o jakość!

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

A płaci się za ciuchy z aliexpress cło czy to jeszcze nie podlega?

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

Ja chciałam zamawiać ale już któryś raz moje znajome mają problemy. Wiem, że trzeba cierpliwie czekać i to oczywiście byłoby do zrobienia ale gorzej, że kontakt tylko po angielsku a oni piszą jakby znali ten język jeszcze gorzej niż ja... poza tym albo ci ali zwróci kasę albo nie, a odesłać się nie da.. szkoda że nie ma w pl czegoś takiego..

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

jak nie ma? są polscy pośrednicy, a też coś na zasadzie ali to funkcjonuje. ja tak zamawiam, tyle, że trzeba cierpliwie poczekać tak samo jak tam.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

Nigdy nie słyszałam i wydaje mi się, że nie ma sensu dopłacać bo pośrednik na pewno bierze dodatkowo jakieś pieniążki. Już wolę rzadziej coś kupować ale pewniejszego.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Wejdź na stronę główną https://modimoda.pl/ i masz sukienki po 15 złotych dosłownie wyszczególnione. Nie sądzę, żeby to było z jakąś marżą niesamowitą ;) Mam dwie z nich - obie wyglądają jak na zdjęciach, zamawiałam z wyprzedzeniem i wyszło bosko, bo lato się mocno wcześnie zaczęło w tym roku :) zawsze warto spróbować, zwłaszcza za taką cenę bo nawet jakby przyszło coś paskudnego to nie szkoda takich pieniędzy. Na szczęscie wszystko było okej, na pewno zamówię coś jeszcze nie raz!

zamawiałam dwa razy i zapomniałam o tym sklepie, dzieki za przypomnienie bo akurat by się kilka kiecek przydało na jesień. no wtedy też długo czekałam na to aż dotarły paczki ale ja często zamawiam z aliexpress więc jestem przyzwyczajona do długiego czekania na swoje :P

mi zawsze podobał się styl harajuku ale nie miałam nigdy odwagi nosić takich rzeczy :)

Koleżanka ze studiów mieszka właśnie w Japonii i ubiera się jak gwiazda tamtejszego rocka.

Cytat
Paani4Kaa
zamawiałam dwa razy i zapomniałam o tym sklepie, dzieki za przypomnienie bo akurat by się kilka kiecek przydało na jesień. no wtedy też długo czekałam na to aż dotarły paczki ale ja często zamawiam z aliexpress więc jestem przyzwyczajona do długiego czekania na swoje :P

Zakladajac, ze paczka w ogole dojdzie :P

Cytat
kiziamizia22
A płaci się za ciuchy z aliexpress cło czy to jeszcze nie podlega?

jak złapie cie urząd celny to placisz, jak nie to nie :P

A teraz łapią czy raczej nie?? orientujecie się jak to z tym jest?

Zależy. nadal chyba nie jest tak źle jak w niemczech, ale jednak. No cóż... Jak mus to mus.

Teraz aliexpress ma wprowadzać jaieś cła podobno i zasadniczo przestaje być opłacalne, nie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koszmarne buciory