Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie ja również jestem pół na pół za ubraniami japan style. Czasem można kupić na prawdę fajny ciuch choć nie do końca dobrej jakości. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że te ciuchy są strasznie drogie. W zależności co kto lubi i czy woli markowe ciuchy czy innego stylu.

jakoś nie mam zaufania do sprzedających na Allegro wystawiających ciuchy Japan Style.
fakt, często podczas przeglądania się złapię i zajrzę na stronę z produktem, bo te ciuchy najczęściej są w moim guście albo tak przynajmniej wyglądają na zdjęciu.
ale nie wiem, czy bym kupiła, chyba tylko u takiego sprzedającego, który ma naprawdę dobre statystyki, opinie itd., żeby mieć pewność.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

ok, a jakie sklepy dobre jakościowo i modne( ale nie w stylu słodkiej barbie) poleciłaby Japonka?

Lubię ten styl, szczególnie stylizacje na lolitę, ale też takie bardzo nowoczesne rzeczy. Kupowałam rzeczy w tym stylu na allegro, ale fakt, że jakość marna :/

nigdyyy!!! więcej, koszmarna jakość

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Można czasem złowić perełkę aczkolwiek teraz jest to za bardzo popularne. Jeszcze ze 3 lata temu mniej osób się orientowało w temacie. Można trafić na perełkę ale też niestety na total szajs lub mini wersję..

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Ja raz zamówiłam i nigdy więcej!!!

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

To są najgorszej jakości możliwe ciuchy. To samo w sklepach typu japan, gdzie jest wszystko: garnki, ubrania, zywnosc, buty, kosmetyki... dziada z baba brakuje. Bardzo tanio i ludzie ubozszi oraz starsi tam kupuja, ale moga na cos zachorowac. Kto wie, jak to sie produkuje? A naftalina smierdzi okrutnie. I nie tylko: ogolnie takim CZYMS.

Jakościowo tragedia, totalny szajs. Nie wiem jak można takie badziewie kupić!

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
kotka342
Jakościowo tragedia, totalny szajs. Nie wiem jak można takie badziewie kupić!
i śmierdzą, nie pozbedziesz się tego zapachu nigdy. Pierwszy i ostatni raz kupiłam japońskie ciuszki :D

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

Śmierdzą? Jak się wchodzi do sklepów z tego typu chińskimi ciuchami i w ogóle produktami to utrzymuje się tam taki dziwny zapach właśnie. Myślałam, że to może naftalina, ale chyba nie. Co to za zapach? Taniego plastiku?

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

ja też raz zamówiłam z czystej ciekawości i masakra :( po pierwsze dużo za małe a po drugie ten okropny zapach, którego nie dało się niczym zamaskować ani sprać. Dobrze że nie kupiłam tego dużo bo bym żałowała wyrzuconych w błoto pieniędzy. Nie dało się tego nosić

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Oglądam nieraz na Allegro te ciuchy japan style. Powstrzymuję się jednak przed zakupem.

też miałam takie zdanie w tym temacie, zwłaszcza jak pooglądałam niektóre wątki co ludziom przychodziło. Jak ładnie wyglądało na manekinie u sprzedawcy a jak w realu. Jednak nie zgadzam się w 100% bo od jakiegoś roku zamawiam sporo na aliexpress i powiem wam że czasami słaba jakośc ale niekiedy jestem bardzo zaskoczona tym jak porządna rzecz przychodzi, jak jest odszyta i wykonana. Warto szukać i sprawdzać opinie o danym srzedawcy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zniżki do zalando 20%