Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam , mam pytanie , czy któraś z Pań ,zamawiała ubrania za strony banggood? Proszę o kontakt.
I czy coś słyszałyście na ten temat?

zweryfikowana
Posty: 221
Ostrzeżenia: 1/5

Hej,

czy któraś z was zamawiała ten płaszczyk i może wrzucić real foto płaszcza?

z góry dzięki!



Ja mam mieszane odczucia, trafiłam na kilka świetnych rzeczy ale zdarzyły się też buble, zwykle bardziej podobają mi się na zdjęciach niż w rzeczywistości ;)

Ale fajna, zamówiłaś już?? bo ciekawa jestem?

Cytat
mariajanowska
Ktoś zamawiał taką kurteczke http://alegratka.pl/ogloszenie/katanka-jeansowa-japan-style-nowa-22325297.html?h=1d648a1362a66ea3 Dobra jakościowo?


Ja zamówiłam jakieś 3 lata temu dokładnie taką samą i jest świetna, do tej pory mi służy. Muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona, bo naprawdę super się prezentuje. Niestety kilka miesięcy temu moja siostra cioteczna zamówiła taką samą u innego sprzedawcy no i zonk. Po pierwsze wymiary nieadekwatne do wszytych metek ( zamowila rozm. M a przyszedł co najmniej XL!) oczywiście nie ma mowy o zwrocie, to twierdzili, że wszystkie wymiary były podane, no i przede wszystkim kurteczka rożniła się od tej ze zdjęcia (była dużo ciemniejsza, miała inne kieszenie). Tak więc zależy na jakiego sprzedawcę natraficie. Mi się akurat poszczęściło :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

A mnie sie bardzo podobają ciuchy z japan style, mam kilka dla córki i kilka dla siebie i świetnie sie sprawdzają

Mi się ciuchy w takim stylu, tak szczerze, nie podobają ;/

Nawet do wytarcia podłogi się nie nadaje gorszego szajsu nie widziałam

Japan style to zazwyczaj pięknie wyglądające na zdjęciu szmatki. Oczywiście skusiłam się nieraz na te atrakcyjne ceny, jednak tylko raz udało mi się trafić na fajną rzecz - sweterek z kapturem, w którym wyglądam bardzo korzystnie i zawsze jak go założę, to ludzie mówią, że schudłam ;) Takie cuda czyni z figurą.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 11/5

Jeśli szukacie sprawdzonych ciuszków z tamtych rejonów zajrzyjcie na allinside.pl. Tam się kupuje wprost od producentów, płaci dopiero przy odbiorze :P Ceny są bardzo przystępne ;)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 3/5

kupiłam kiedyś spodnie JS, bardzo szybko się rozciągnęły i nie nadawały do chodzenia nie

Ubrania rzeczywiście dość oryginalne i ładne - ale jak przedmówcy pisali, zwykle są bardzo słabej jakości.

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Ja zamawiałam kilka razy i raz się zawiodłam. Nie ma co wymagać od tak niskiej ceny ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie znajde ktoras z tych sukienek?