Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 533
Ostrzeżenia: 1/5

Witam:)

Ostatnio powstaje mnóstwo stron internetowych , które oferują "ekskluzywną" odzież chińską ( głównie na facebooku) ubrania wyglądają rewelacyjnie ale ich ceny pozostawiają wiele do życzenia ....I tu mam pytanie do was moje drogie. Czy któraś z was zna stronę na której mogła bym sama zamówić takie rzeczy ?


Jeśli jest tu taka dobra duszyczka bardzo proszę o kontakt




a tu kilka przykładowych ubrań:



Witam :) mam pytanko czy znajdę osobę, która zamawia ciuszki na stronie hurtowni awanti ale z Japan Style? interesuje mnie ta kurteczka bardzo pilne!! ;-)
podbije ktoś?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-24 11:30 przez berta-b16.

Czy któraś z was posiada ta torebkę?. Jeśli tak to proszę bardzo o realne zdjęcie , bo bardzo podoba mi się ona ale boję się, że przyjdzie całkiem inna torebka niż na zdjęciu.



kotipad - podobno torebka wygląda ładnie na żywo ale śmierdzi tak że większość dziewczyn co ją zakupiły w ogóle jej nie używa. Na jednym blogu widziałam recenzję że trzeba ją było wynieść do piwnicy bo nie dało się jej w mieszkaniu trzymać:)

ja robiłam ostatnio zamówienie z hurtowni japan style i jestem pozytywnie zaskoczona. Ciuszki bardzo fajne przyszły ;) Praktycznie wszystko wygląda jak na zdjęciach z hurtowni. także polecam

jest fajna strona taniozchin.pl ,kupowalyscie dziewczyny moze tam cos?

no fajne te Japoneczki

sex Katowice sex Katowice
roksa roksa

fotka fotka
sympatia sympatia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-26 12:52 przez countryman21.

zweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Oj tak, piękne rzeczy ale słabe jakościowo :/ Kupiłam taką bluzkę śliczną bluzkę z kwiecistą koronką na plecach ale po jednym praniu zaczęły wyłazić gumowe niteczki i strasznie długo je wyciągałam :D

Cytat
_Mada_
Ja zawsze z Japan zamawiam u junkshop07. Nigdy się nie zawiodłam. Ma dobrą jakośc i ubrania sa identyczne. Mam sukienkę szyta na wzór Asos i jest identyczna jak na zdjęciach. Ja oczywiście zmniejszałam ja do XXS, bo najmniejszy był XS. Musiałam doszyć silikon w czasie wesela, bo nie mam biustu i zaczęła mi zjeżdzać w tańcu :P Tera kupiłam ciasny stanik i sie świetnie trzyma na tym ;)
[attachment 920686 DSC_9008.jpg]

Sukienka wygląda jak za mała na Ciebie. Poza tym, masz zbyt szerokie ramiona do sukienek bez ramiączek.

hey a kupował ktoś u użytkownika "butiqjula"?

tak, na innych forach przestrzegają przed tego typu użytkownikami z kobylnicy

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

czy ta myszka Miki na foto u góry pokazuje faka?:)

Podobno te rzeczy nie są w stanie przetrwać prania:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Płaszczyk jakiej jest firmy?