Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 20 21 -->

posiadam ten płaszczyk ze zdjęcia nr 2 jest taki jak na zdjęciu sliczny ja w nim przechodziłam całą zime czasem było chłodniarsko ale okej :)



A może ktoś ten płaszczyk zakupił i chciałby się podzielić jak wygląda w realu?



moja koleżanka jakiś rok temu zamówiła sweterek, który niestety nie doszedł..

zamowilam u tych "sprzedawców" 2 rzeczy i oczywiście nie dotarły;] przestrzegam przed kupnem czegokolwiek u nich

Cytat
madziaaaa
ma ktos moze ta katane?

Mam ją. Duzo osob o nią pytało. Jest super. Różni sie jedynie kolorem, jest ciemniejsza w rzeczywistości. Jeans dobrej jakosci. Mam ją już dłuuuugo i nic się nie spiera/pruje itp:)

Więc po co to kupowac jak tyle negatywnych opinii??
Mało chinskich sklepów w miastach powstało??

Koleżanka raz zamówiła i nigdy nie przyszły ;/

rewelacja, widzialam ostatnio taki na allegro ;)

dziewczyny a czy zgłaszcie sprawy na policje jak placicie a nie otrzymujecie towaru ?

A ja zamawiałam już kilka razy i zawsze ubrania przyszły. Fakt trzeba dość długo czekać, ale nigdy mnie nie oszukano.

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

Ja zawsze z Japan zamawiam u junkshop07. Nigdy się nie zawiodłam. Ma dobrą jakośc i ubrania sa identyczne. Mam sukienkę szyta na wzór Asos i jest identyczna jak na zdjęciach. Ja oczywiście zmniejszałam ja do XXS, bo najmniejszy był XS. Musiałam doszyć silikon w czasie wesela, bo nie mam biustu i zaczęła mi zjeżdzać w tańcu :P Tera kupiłam ciasny stanik i sie świetnie trzyma na tym ;)


coz ja akurat taka dostalam ale ta cala bluza to byla szyta jak na dziecko

Mi nie się podobają niektóre sukienki, ale niestety są one dla mnie za małe, a głównie za krótkie

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
aneczka8916
widzę zdania podzielone :/
Ja sama jeszcze nic nie zamawiałam z JS, ale bardzo bym chciała zamówić sukienkę poniżej daję zdjęcie..

[attachment 813275 705-01.jpg]
[attachment 813276 705-02.jpg]

Jest śliczna na modelce nie wiem jaka w rzeczywistości i właśnie tego się obawiam, że przyjdzie szmata.
Zawsze chcąc coś zamówić patrzę na komentarze.. są pozytywne i te negatywne.. czytając je to aż strach zamiawiać i za każdym razem rezygnuję :/
Napiszcie mi czy ktoś ma tą sukienkę? poprosiłabym zdjęcia w realu.. Może ktoś ma na sprzedaż tutaj bo z JP długo się czeka..
Zmówiłam , nadaje się do wycierania podłogi co najwyżej !!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PÓŁMETEK, DZIEWCZYNY RATUJCIE