Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja mam kilka ciuszków z japan style, niektóre dobre jakościowo... ciuszki w rzeczywistości nie są takie cudne jak na zdjęciach są pokazywane... Materiał też często nie ciekawy... kupiłam sobie ostatnio bokserkę z żabotem i po 1 praniu tak się rozciągnęła że szok...Z pewnością już nie bede zamawiała bo nie raz się zawiodłam:(

ja mam bluzę misia, ale kupowałam ją jak kosztowały jeszcze 80 zł a nie 25, więc nie wiem, czy ceny spadły, czy jakość się pogorszyła. Ale ze swojej jestem bardzo zadowolona.

Kupiłam też wełnianą tunikę, trochę drapała i lekko się rozlazła, więc z tego zakupu nie byłam zadowolona.

Nie polecam miałam bluzę 'misia' i przyszła z dziurą na kieszeni, a na kapturze uszy misia różniły się znacznie rozmiarem.

nie mam zaufania do ciuszkow z japan style, omijam szerokim lukiem ;D

Ja kupowałam kilka rzeczy, ale żadna jakościowo nie powala, raczej staram się więc unikać, chyba, że już tak się na coś nakręcę, że umieram i muszę kupić.

Ja mam 2 fajne tuniki z Japan, ale nie zawsze jestem zadowolona ubrań tzw japan style. Jakości wysokiej nie oczekuję, bo ubrania i tak zdążą mi się znudzić zanim się zniszczą;) ale czasem ciuchy odbiegają od tego co jest na zdjęciach i tego nie znoszę :/

Ja raz zamówiłam sweterek i sukienkę, tandeta straszna :/

A ja myślę że cały trend pod tytułem japan style został stworzony po to by zwiększyć sprzedaż. Sprzedawcy lansują taką opinię ze jak coś jest japan style to jest trendy i ludzie kupują, bo też chcą być trendy noi interes się kręci

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

Ja kupiłam bawełnianą bluzkę w bardzo niskiej cenie takie sexy pończochy, wiecei takie jak są teraz modene z paskiem i kokardką z tyłu. wyglądały na zdjęciu cudownie a w sklepach kosztowały ok 60 zł. Po jednym założewieczorze się potargały więc jednak się nie opłacało. Ale bluzka w miarę ok.

Ja z Japan Style kupiłam spodnie(jakość fatalana) czarne haremki. Zamawiałam je w październiku doszły pod koniec stycznia. CUD że w ogóle doszły. Okropnie śmierdziały octem (ale to dlatego by nie farbowały) ale po pierwszym praniu materiał zrobił się kilka odcieni jaśniejszy i skórczył się. PRAŁAM RĘCZNIE.
ale tak ogóle z J.S. mają genialne płaszczyki ale chyba tylko na zdjeciu tak ladnie wyglądają ;p

a ja zamówiłam 2 płaszczyki za 180 z przesyłką 2 lata minęły i ani pieniędzy ani płaszczyków...

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny a może zamawialycie tę sukienkę bądź widziałyście realne zdjecia?


powiem Wam ze siostra zamówiła bejsbolówke oczywiście odmawiałam jej jak tylko mogłam, lecz ona uparta jak osioł zamówiła.

po mimo wielkiej obawy jestem mile zaskoczona bo bluza przyszła fajna tylko moze rekawy troche krotkie;/ ale materiał jest ok.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Ja jakoś nigdy nie trafiłam na porządny ciuch z JS

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEEZEE