Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Ten wątek zbiorczy powstał by podyskutować o popularnych ubraniach, butach i dodatkach Japan Style:)

Tutaj możecie wrzucać real photo ciuszków JS jakie kupiłyście, wymieniać się informacjami na temat zaufanych sprzedawców i pytać inne Szafowiczki o konkretne upatrzone modele.




Link do drugiej cześci wątkuzły/u]
Japan Style - tajemnica 'japońskich' ciuszków część II



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-08 16:23 przez _berserk5.

Ogólnie rzecz biorąc, ubrania "Japan Style" są słabej jakości, niektóre bardzo szybko się niszczą. Kilka razy zdarzyło mi się kupować na allegro od różnych firm ubrania "Japan Style" ale nigdy jakością mnie nie poraziły. Mam tylko jeden płaszczyk kupiony z Tajlandii i po kilku latach(może nawet i 5?) tylko kolorek się troszkę sprał w rękawach, nic poza tym :>
Ogólnie nie polecam, chyba, że ktoś potrzebuje czegoś na jeden/dwa dni nie piorąc ich.

ja mialam z japan style koszule z koronka bardzo fajna choć wiadomo - jakosc nie porazila, mimo to bardzo ja lubialam sprzedalam ja bo z niej wyroslam, nastepnie tunike mgielke z zabotem - tez sprzedana, sukienke ktora lubie (zdjecie) sukienka szyfonowa tez fajna - ale ze wszystkiego juz wyroslam oprocz tej ze zdjecia ;-) a u kogo kupowalam nie pamietam aaa i jeszcze moj ulubiony szary sweterek w paseczki zapinany na guziki chodze w nim baaardzo czesto jestem z niego najbardziej zadowolona a kosztowal lacznie z przesylka 28-29 zl w tym ta slynna przesylka 25zl! ;-)



My z siostrą planujemy zakup tej kurteczki ale czytałam kilka opinii i są negatywne, jeśli ktoras z Was kupiła tą kurteczke prosze o info na priv, niby łedne i tanie ale w JS to jak z rosyjska ruletka ;-)



nie mam kurteczki, ale kupiłam spodnie ruruki z kokardą... ah ruletka - niby wygladam w nich fajnie, ale są cienkie jak legginsy, kokarda opada i nie che sie ładnie trzymać - a prasować?? no i szwy pozostawiają wiele do życzenia :(
Za to buciki, które do nich zamówiłam super, choć niezbyt wygodne...

Od dawna chodzi mi po głowie kupienie czegoś z japan style, ale obawiam się kiepskiej jakości. Dziewczyny pochwalcie się tymi zakupami z japan, które Wam się udały. podpowiedzcie co warto kupić, z czego jesteście zadowolone

Mam jedną bluzę z japan style, takiego "misia" z uszkami :D Leży gdzieś na dnie szafy, ale sama nie wiem po co, bo absolutnie nie nadaje się do chodzenia :P

ja kupiłam kurtkę zimową. beznadziejny materiał o krzywo wszyty kaptur ;d

Z ubrań kupiłam jedną bluzę - długą, z misiem na środku, co prawda kolor trochę różnił się od tego na zdjęciu, ale ogólnie w porządku ;) Inna sprawa to biżuteria, którą zamawiałam wielokrotnie i jestem bardzo zadowolona ze wszystkich zdobyczy - niektóre nawet na żywo prezentują się o wiele ładniej niż na fotkach ;) Jeśli chodzi o to, to też odradzam zamawianie pojedynczo, bo to zwyczajnie się nie opłaca. Najlepiej zamówić kilka rzeczy z tego samego sklepu z japan'ową biżuterią i zapłacić raz za przesyłkę - która czasem bywa wielokrotnie droższa od wartości zakupionej rzeczy ;)

podbijam, bo tez mnie to zainteresowalo.
A mozna wuedziec u jakiego dostawcy kupowalyscie?
podbijam, bo tez mnie to zainteresowalo.
A mozna wuedziec u jakiego dostawcy kupowalyscie?
podbijam, bo tez mnie to zainteresowalo.
A mozna wuedziec u jakiego dostawcy kupowalyscie?
podbijam, bo tez mnie to zainteresowalo.
A mozna wuedziec u jakiego dostawcy kupowalyscie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-19 06:19 przez adriana11267.

A może wrzucicie zdjęcia ubrań, z których jesteście zadowolone?

Ja kupiłam kiedys sukienkę/tunikę i była bardzo dobrej jakości :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-23 22:01 przez kfiatuszek90.

Ja kupiłam 2 lata temu taką bluze misia i sweterek.. do tej pory nie dotarły a kase zabrali.. ;/.

Christina95 mam podobną sytuację :/

Ja kupiłam sukienkę- służyła mi rok, jedynie to się lekko popruła na dole (kwestia zszycia). Generalnie polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie dostanę?