Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:02:35

Bardzo proszę o pomoc dziewczyny, które dobrze znają tą markę, ponieważ potrzebuję informacji o niej, jutro mam rozmowe kwalifikacyjną i pewnie zapytają mnie o to co o niej wiem, a ciężko coś znaleźć w necie odziwo

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:05:40

wiem tyle ze jest drogo :p

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:09:23

a ja w ogóle takiej nie znam :D

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:10:23

hm no tego chyba im nie powiem ;p

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:10:51

a co chcesz wiedzieć, gdzie rozmowa?

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:16:23

jakieś najważniejsze informacje, wiem tylko że to marka francuska i sklepów w Polsce jest bardzo dużo :)

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:20:33

Moda tylko damska, ale wchodzą niedługo z linią męską i dziecięcą. Stawia mega nacisk na obsługę klienta więc musisz wykazać się znajomością mody i pomocą w doborze ubrań. Kurcze nie wiem co dokładnie pisać. piszę na priv więc tam zajrzyj.

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:21:25

ogólnie to ubrania są bardziej eleganckie, rzadko znajdzie się coś takiego na luzie i fajna biżuteria :)

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:21:57

na rozmowie na pewno nie beda Cie o to pytać. toż to zwykla sieciowka i bedziesz tam, niestety, od skladania szmat, a tu filozofii nie ma.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:22:47

Promod jest jedną z czołowych firm z branży « prêt-à-porter ». Powstał w 1975 roku we Francji jako spółka handlowa wyspecjalizowana w produkcji i sprzedaży odzieży damskiej oraz akcesoriów, takich jak biżuteria, obuwie, paski, torebki i szale. Promod oferuje modny krój, wygodę, dobrą jakość i 100% kobiecości. Produkty Promodu powstają w studio projektowym należącym do spółki. Sprzedawane są jedynie w sieci sklepów Promod w ponad 20 krajach świata oraz na stronach www.promod.com . Oferta Promodu jest nieustannie uaktualniana – ponad 100 nowych produktów wprowadzanych na rynek, co dwa tygodnie. Posługując się nowoczesnymi technikami informatycznymi, Promod analizuje wyniki sprzedaży w każdym sklepie z osobna, zdobywając w ten sposób niezbędne informacje na temat oczekiwań swoich klientek. Taka polityka pozwala na ciągły rozwój firmy na rynku międzynarodowym.

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:23:13

Cytat
cherry_cherry_lady
na rozmowie na pewno nie beda Cie o to pytać. toż to zwykla sieciowka i bedziesz tam, niestety, od skladania szmat, a tu filozofii nie ma.

mylisz się, pracownik składający szmaty jest pracownikiem nieprzydatnym w promod

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:26:03

Cytat
szanowna_gyal
Cytat
cherry_cherry_lady
na rozmowie na pewno nie beda Cie o to pytać. toż to zwykla sieciowka i bedziesz tam, niestety, od skladania szmat, a tu filozofii nie ma.

mylisz się, pracownik składający szmaty jest pracownikiem nieprzydatnym w promod

to kto składa ciuchy jak nie pracownik? :P

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:26:37

do tej pory na każdej rozmowie pytano mnie właśnie co wiem na temat danej marki, i niestety to nie takie łatwe dostać prace w takim sklepie, trzeba jednak coś wiedzieć o modzie

i dziekuje za wszystkie komentarze :) i pomoc! :)

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:29:12

Cytat
cherry_cherry_lady
Cytat
szanowna_gyal
Cytat
cherry_cherry_lady
na rozmowie na pewno nie beda Cie o to pytać. toż to zwykla sieciowka i bedziesz tam, niestety, od skladania szmat, a tu filozofii nie ma.

mylisz się, pracownik składający szmaty jest pracownikiem nieprzydatnym w promod

to kto składa ciuchy jak nie pracownik? :P

no na pewno takiego co by tylko ciuchy składał by nie zatrudnili. Mają o wiele większe wymagania.
widzę, że nie zamierzasz skorzystać z mojej pomocy, ale życzę powodzenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-05 00:30 przez szanowna_gyal.

informacje o marce PROMOD

05 lip 2012 - 00:29:59

ja w Reserved pracowałam i na rozmowie nie bylo ani słowa o samej marce, po prostu co bedzie lezalo w moich kompetencjach - obsluga kasy, klienta, a przede wszystkim - składanie, wieszanie, układanie, i znowu składanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak kupować w Nasty Gal