Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a sąkurtki skórzane w bershka przecenione???w Poznaniu?

ja bylam w Gdasnku w Galerii Baltyckiej w sumie tych przecen za wiele to nie bylo ja bym radzila jeszcze poczekac tym co zamierzaja sie wybrac tylko na zakupy bo beda niedlugo pewnie duzo wieksze przecenki

Cytat
aasienqaa
ja bylam w Gdasnku w Galerii Baltyckiej w sumie tych przecen za wiele to nie bylo ja bym radzila jeszcze poczekac tym co zamierzaja sie wybrac tylko na zakupy bo beda niedlugo pewnie duzo wieksze przecenki

na razie faktycznie wiekszosc przecen to raczej pic na wode, ale np. juz w niektorych sklepach H&M mozna znalezc ciekawe rzeczy za grosze. w Bershce teoretycznie przecenione jest wszystko, ale nie sa to jakies wielkie przeceny, natomiast jak ktos chce, to juz znajdzie cos taniej.

wiadomo, ze z tygodnia na tydzien sklepy beda pewnie obnizac jeszcze bardziej ceny, natomiast minus jest jeden: moze zabraknac rozmiarowki, wiec jak komus na czyms bardzo zalezy, to chyba najlepiej wybrac sie teraz.

ps. w Deichmannie przecenione sa gladiatorki na 34zl :)

Cytat
01rudzia
no nie wiem jak w Polsce ale we Francji szok przecenowy...ach nie przyznam się ile wydałam:-) Ale trzy pary butów przybyły i sukieneczki...

a do kiedy są przeceny we Francji?? bo wybierma sie tam w połowie lipca i nie wiem czy się załapie?? a bardzo chciałabym:)

p.s. w krakowie są już przeceny

A może ktoś wie jak jest z Lublinem ? :)

ojej ale słodko :D jutro jade na sklepy, bedzie szok jak nic sobie nie kupie :D

a i jeszcze: np. w reserved albo w carry - wisza mega płachty z napisem "SALE" a to w wiekszosci przypadkow g**** prawda:)

przykladowo torba w reserved bez przeceny kosztowala 99zł, a po przecenie kosztuje... 99zł... tyle że na metce jest skreślone 129 i ze niby 99 to cena po obnizce. dlatego nie dajcie sie nabrac. w carry stosują podobne sztuczki.

Cytat
blue
a i jeszcze: np. w reserved albo w carry - wisza mega płachty z napisem "SALE" a to w wiekszosci przypadkow g**** prawda:)

przykladowo torba w reserved bez przeceny kosztowala 99zł, a po przecenie kosztuje... 99zł... tyle że na metce jest skreślone 129 i ze niby 99 to cena po obnizce. dlatego nie dajcie sie nabrac. w carry stosują podobne sztuczki.

Niestety muszę się z tym zgodzić :-( Czekałam na przeceny w Reserved i się nie doczekałam :-( Cena sprzed wyprzedaży jest taka sama jak i przed nią albo bardzo podobna :-(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

RÓŻOWA ADIDAS BLUZA!!