Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

09 cze 2012 - 21:42:59

Dziewczyny w lipcu mam wesele. Szukam sukienki na nie :) Przeszukałam prawie całe allegro i szafe i nie znalazłam takiej, która podobałaby mi się w 100 % w przystępnej cenie. Za niedługo wybiore się na poszukiwanie do Rzeszowa. Stąd moje pytanie do Rzeszowianek - jakie sklepy z sukienkami polecacie ?! Pójdę do Galerii, ale może widziałyście gdzieś ładne sukienki w zwykłych butikach ? Szukam sukienki rozkloszowanej. Z góry dziękuję za pomoc :) Nikt nie pomoże ?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-09 21:47 przez Fidem.

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

09 cze 2012 - 21:52:08

hej jest taki ciucholand z pięknymi sukienkami jak idziesz od grunwaldzkiej na rynek po lewej stronie w tej uliczce ,

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

09 cze 2012 - 21:59:05

Cytat
Jodi22
hej jest taki ciucholand z pięknymi sukienkami jak idziesz od grunwaldzkiej na rynek po lewej stronie w tej uliczce ,

O ktoś się odezwał :) dzięki.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

14 cze 2012 - 22:08:21

polecam w niedziele ulice Rejtana tj dokładnie Dołową :D tam powinnas znalesc cos za grosze :)

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

14 cze 2012 - 22:11:35

Cytat
Jodi22
hej jest taki ciucholand z pięknymi sukienkami jak idziesz od grunwaldzkiej na rynek po lewej stronie w tej uliczce ,
a w jakich cenach?;)

ja dziś widziałam w plazie w jednym butiku fajne rozkloszowane (koronkowe i zwykle), ale mysle że takie same (a tańsze) kupisz własnie np na dołowej:)

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

14 cze 2012 - 22:13:01

OoOooo ja mam taka identyczną jak na zdjęciu kupowałam na studniówkę ;)
zapłaciłam hmmm bodajże 120 zł? coś takiego a kupowałam w plazie na rejtana na górze ;)
a na dołową możesz zaglądnąć ale watpie czy tam coś znajdziesz odpowiedzniego...
idz do plazy,
zaglądnij do respana
oraz do milenium hall ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-14 22:18 przez kinia7x.

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

14 cze 2012 - 22:16:05

haaa no ten ciucholand jest spoko :P

ogólnie polecam respan i full market, ostatnio tak byłam to większość to samo co w galerii tylko ceny przez pół... szczególnie respan, ceny hurtowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-14 22:16 przez claudyn.

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

14 cze 2012 - 22:17:28

Ja wybieram się w tą sobotę na weselę i wczoraj w MOHITO kupiłam sobie sukienke za 199zł.



RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

14 cze 2012 - 22:19:57

W Plazie na I piętrze po lewej stronie obok sklepu z ubraniami ciążowymi są prześliczne sukienki. Sama tam kupiłam sukienkę za 120 zł w fasonie i z materiału identycznego jak projekt DG.
Kilka lat temu też w Plazie kupiłam sukienkę na studniówkę, także Plazę gorąco polecam. :)

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

14 cze 2012 - 22:24:19

w rzeszowie nie ma nic ciekawego. moze znajdziesz cos w sieciowkach, ale w sklepach typowo z sukienkami/garniturami sama cekinowo-kiczowata tandeta, nie nastawiaj sie na znalezienie niczego ladnego.

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

14 cze 2012 - 22:30:24

Cytat
jolieetolie
w rzeszowie nie ma nic ciekawego. moze znajdziesz cos w sieciowkach, ale w sklepach typowo z sukienkami/garniturami sama cekinowo-kiczowata tandeta, nie nastawiaj sie na znalezienie niczego ladnego.
Haha jesteś pewna? Może powiesz w jakich sklepach znalazłaś ten kicz to przejdę się i zobaczę.
Chyba, ze po prostu szukać nie umiesz... :D (fakt, cekiny się w oczy rzucają) :D

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

14 cze 2012 - 22:33:37

wlasnie... w mohito widziałam piekną w Millenium Hall. Taka beżowa bardzo blado różowa rozkloszowana, a z tyłu na plecach dekolt z trzema kokardkami, do zjedzenia!

a jak sie nie chodzi po rzeszowie to się nie wie i tyle! :) tez tak powiedzialam, poszłam z musu do full marketu bo kolezanka siostry szukała sukienki i jest mega duzo ładnych i modnych... a wydawało mi się, ze nie ;)

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

22 cze 2012 - 12:05:50

Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi, dawno mnie tu nie było ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-22 12:06 przez Fidem.

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

30 lip 2021 - 10:27:59

Polecam ten sklep, kupiłam tam 3 sukienki i są niesamowite :) . Widać po prostu, że projekty robi zawodowiec. Materiał również jest bardzo\wysokiej jakości, bo nawet po kilku praniach nie widać różnicy. Łap linka do tego sklepu https://jardinclemence.com/sukienki/

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)

19 sie 2021 - 12:23:32

Naprzód warto sprawdzić w ogóle jakie fasony pasują do figury. Weselne sukienki – to jest temat rzeka, warto się wcześniej zorientować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty !