Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 316
Ostrzeżenia: 1/5

Czy niskie ceny odstraszają?

10 cze 2012 - 19:09:13

ja po prostu jak widze niska cene, to dwa razy bardziej uwaznie ogladam fotki, w razie watpliwosci pytam ; )

ale sama zauwazylam, ze jak obnizylam ceny ciuchow, to mniej chetnych bylo ;p

i z 'normalnymi' cenami, wcale nie tak mocno obnizonymi sprzedalam wszystko na all

Czy niskie ceny odstraszają?

10 cze 2012 - 19:13:43

Niskie ceny na prawdę odstraszają,bo zaraz wydaję się,że coś z daną rzeczą jest nie tak.Sama jednak wole kupić coś po niższej cenie i zadać dużo pytań niż przepłacić.A z reszta,z tego co zauważyłam,to wypowiadają się głównie szafiarki,które mają na sprzedaż rozmiary XS,XXS lub S,więc nie dziwie się że tak ciężko o klientów,mało osób nosi rozmiar XXS.

Czy niskie ceny odstraszają?

10 cze 2012 - 19:35:06

Coś w tym faktycznie jest,choć ja ostatnio kupiłam tu świetną spódniczkę jak nową za 8zł + wysyłka,ale póki nie odebrałam to miałam obawy :) Różnie to z tym jest,ale zniszczone ciuchy można tu znaleźć niestety i za 5 i za 50zł..

Czy niskie ceny odstraszają?

10 cze 2012 - 21:26:57

Mnie w sumie nie odstraszają, bo w sumie staram się kupować tylko tanie rzeczy w internecie. Najzwyczajniej boję się kupować drogich rzeczy, jeśli nie mogę ich wcześniej zobaczyć.

Swoją drogą czy cena ma znaczenie? Jeśli ktoś chce nas oszukać to oszuka bez znaczenia na cenę.

Czy niskie ceny odstraszają?

14 lut 2023 - 13:32:39

Ciekawe, klasyczne kreacje wieczorowe https://www.lejdi.pl/k102,sukienki-wieczorowe.html w zróżnicowanej kolorystyce, czasami z koronkami lub uszyte w sposób bardziej klasyczny, lekko odsłaniający ramiona. Praktycznie każda kobieta może coś sobie tam wybrać.

Czy niskie ceny odstraszają?

18 mar 2023 - 14:29:40

Mnie niskie ceny tylko i wyłącznie zachęcają, ale to jak kupuję ubrania stacjonarnie. Jak online to mam jednak pewne podejrzenia czy aby na pewno ubrania prezentują się w rzeczywistości tak dobrze jak na zdjęciu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka!