Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 23:29:04

ja tam uwielbiam niskie ceny szczególnie na all,bo tu na szfie mam raczej mieszane odczucia jesli coś jest w niskiej cenie

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 23:31:44

Cytat
madzia0702
ja tam uwielbiam niskie ceny szczególnie na all,bo tu na szfie mam raczej mieszane odczucia jesli coś jest w niskiej cenie

eee i przez takie nastawienie mam mało kupujacych eh ;p chyba podniosę ceny zaraz ;p

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 23:33:39

ja chyba tez

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 23:38:06

Chyba po to się kupuje rzeczy przez internet żeby zaoszczędzić :)

Przynajmniej tak mi się wydaje, sama ustalam niskie ceny, bo po co coś ma mi zalegać skoro i tak tego nie noszę, chociaż szczerze mówiąc więcej chętnych jest na all :) może tam allegrowicze mniej się boja niskich cen ;) , tego że towar jest niezgodny z opisem itp. itd.


Najbardziej mnie śmieszą wygórowane ceny :) ile razy widziałam tu na szafie czy all, kiecki które na wyprzedaży kosztowały 30 zł (przecenione ze 100 , 120 czy 150 zł) sprzedawane za 80 zł. wzwyż :) i jeszcze dopisek " z najnowszej kolekcji ' :))

Mnie osobiście niskie ceny baaaardzo zachęcają :D

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 23:42:11

Przejrzałam z grubsza wasze szafy, ceny faktycznie macie niezłe :D tylko nasuwa mi się jedno pytanie... Czemu jesteście szczupłe jak XS? :(

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 23:42:56

caly czas sie z tym spotykam. mam kilka pytan dziennie w stylu: a czemu to jest a tyle i tyle? czy jest ukryta wada? co jest nie tak? no na bank jest ukryta wada, ktora super tajnie ukrywam, ale na priv zdradze. pisze sie od razu co jest nie tak (jesli cos jest) i tyle.

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 23:46:10

mnie nie odstraszaja, lubie wyszukac cos taniego i fajnego :)

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 23:47:52

ja tez dzis dosalam wiele pytan a czemu ta bluzeczka jest tak tania mam zasade ze sprzedaje uzywane ciuszki choc niektore zalozone raz dwa razy przynajmniej piec razy taniej niz kupilam po co ma mi lezec w szafie a ciuszki szybko mi sie nudze jak to u kobiet bywa

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 23:48:48

mnie niskie przyciagaja ;) ogladam, bez problemu, jednak jak przy kazdym zakupie sprawdzam, doszukuje sie wad itp

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 23:53:56

Cytat
lodowka12
no wlasnie chyba odstraszaja ;//


ja mam pełno nowych rzeczy z h&m, bershki, topshopu w niskich cenach i duzo osob obserwuje, ale malo kupuje. nie wiem co jest nei tak ;/
niepowiedziala bym ze masz niskie ceny ;p raczej normalne jakich tu pelno

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 23:56:43

nightlife już nieraz się przejechałam na szafowiczkach z tymi 'ukrytymi wadami'. W opisie napisane 'stan idealny, bez wad', na priv pytam, czy aby na pewno bez wad, otrzymuje twierdzącą odpowiedź, a potem przychodzi do mnie okulkowana szmata pożarta przez mole, śmierdząca stęchlizną i nie wiadomo co jeszcze ;/

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 23:59:18

no tak, ja wiem, ze takie rzeczy sie zdarzaja, bo sama mialam takie sytuacje. ale to rzadko kiedy jest adekwatne do niskiej ceny - czesto wlasnie te rzeczy byly naprawde wysoko wycenione. dla mnie to akurat oczywiste, ze sie opisuje wszystkie wady, a jak czegos nie zauwazysz, bo jestes tylko czlowiekiem, to wsie grzecznie przyznajesz do bledu, a nie z pelna premedytacja wysylasz komus szmate zamiast ciucha.

Czy niskie ceny odstraszają?

10 cze 2012 - 00:01:43

zgadzam sie ja raz na allegro wylicytowalam piekna sukienke a przyszla doslownie szmata niektorzy to sumienia nie maja

Czy niskie ceny odstraszają?

10 cze 2012 - 00:04:52

co do cen - mam niskie tam, gdzie mi na ciuchu nie zalezy, chce sie go poozbyc, nawet, jak jest wart o wiele wiecej. ale mam tez wystawione rzeczy, ktore sprzedaje, bo musze zbierac pieniadze, a sa warte na prawde sporo, wiec nie sprzedam za 10 zl. np mam spodenki z a&f a 45 l i to moze nie jest najnizsza cena za szorty, ale skoro kosztowaly 150 zl i sa w idealnym stanie, to nie bede ich wystawiala za 10 zl, bo ktos nie ogarnia, ze abercormbie&fitch to droga firma.

Czy niskie ceny odstraszają?

10 cze 2012 - 00:05:05

Chyba rzeczywiście tak jest. Sama mam niskie ceny i ludzie często pytają czy z daną rzeczą jest wszystko w porządku. Ale teraz jest tak, że ceny na szafie są sukcesywnie obniżane, bo coraz trudniej jest coś sprzedać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty !