Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.596
Ostrzeżenia: 2/5

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 21:35:06

ja też mam zawsze niskie ceny, ale jak czasami patrzę u innych szafowiczek na różne rzeczy które zostały już sprzedane i po jakich cenach poszły tooo ;O
czasem za głupią bluzeczkę 3 dychy, albo za spódniczkę 7 dych ! no prosze as, przecież w sklepach można tańsze znaleźć i NOWE!! a nie używane za tyle kasy.

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 21:35:36

wiecie - ostatnio nawet dopłaciłam do interesu xd sprzedałam tregginsy za 3 zł, 6 zł wysyłka, a zapłaciłam 6,50 za wysyłkę, plus 2,80 duża koperta bąbelkowa.;D
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-10 03:28 przez moderator.

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 21:38:27

No właśnie ostatnio znalazłam na pewnym portalu bluzeczkę za 9.90 taką której szukałam ,cena tej bluzeczki u jednej szafiarki 79.00, mimo tego ,że w sieciówce była za 29 ;P (no niestety w sieciówce nie zdążyłam jej kupić). Ale mam jakieś obawy dotyczące bluzeczki za 10 zł ;D ale chyba jednak za te 10 zł sie skusze ;)A co do cen na szafie to ja właśnie też myślę nad cenami bo muszę się pozbyc rzeczy ale myślę ,że wystawię wszystko max do 35zł.

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 21:40:12

też mam chyba niskie ceny ale jakoś powoli się interes turla. zobaczymy co dalej będzie

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 21:41:38

nie ,kiedys kupiłam mega fajną bluzke za 9zł jak nowa ;)

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 21:42:10

Cytat
mydzka0510
już nie raz było tak że wystawiałam coś po baaardzo niskiej cenie i nie schodziło, a jak podniosłam np 2x drożej to coś poszło "od ręki", nie wiem od czego to zależy://
zauważyłam to samo

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 21:44:54

hmm, ja też zaobserwowałam, że często mała cena = doszukiwanie wad, ostatnio u mnie parę osób kupiło kilka rzeczy za małe kwoty, dałam jeszcze zniżki, a potem cisza, myślę, że boją się o zły stan rzeczy za tak małą cenę, jaką wystawiam często za prawie nowe rzeczy...cena taka ,bo nie robię tu interesu, tylko "oddaję" znudoną garderobę.
Jeszcze jedno: przecież zawsze można dopytać się na priv, więc nie powinno to być problemem, ale biorąc pod uwagę to, że tyle oszustw było ostatnio na szafie, ciężko jest być ufnym, czy nawet poświęcać swój czas w obawie o zignorowanie.
p Toteż ja też mam to gdzieś w 90% praktyki,jest jak jest, a ja ratować świata i w pupę na siłę nikomu wchodzić nie mam zamiaru, byleby coś sprzedać;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-09 22:01 przez askasu.

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 21:49:20

Cytat
tatala
Niskie ceny może nie aż tak jak kiepskie zdjęcia chyba,bo ja nie jestem mistrzynią aparatu i kiepsko na mojej szafie i jak sama oglądam to zauważyłam,że patrzę na ciuchy,które mają takie wyraźne profesjonalne zdjęcia.ot co:)





Zgadzam się w 100%- ja tam fotografem nie jestem, więc zdjęcia jakie mam takie mam- ruch w szafie też niewielki choć ceny niskie;-) Mój mąż zawsze mówi,że ważne jest zdjęcie i pierwsze wrażenie;-)))
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 21:57:37

Cytat
mydzka0510
już nie raz było tak że wystawiałam coś po baaardzo niskiej cenie i nie schodziło, a jak podniosłam np 2x drożej to coś poszło "od ręki", nie wiem od czego to zależy://
a u mnie niekoniecznie z podwyższaniem cen, bo bez tego i tak mam ciągle komentarze,że 70zł za unikalne szorty( jeden egzemplarz mojego projektu) to za dużo,hehe;p zawsze można kupić inne zwykłe z moich za np 10zł...więc może ta różnica cen pomiędzy podobnymi ubraniami jest kluczowa?

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 22:09:37

Niskie ceny to jedno, a gust to drugie. Ja np. w tym momencie szukam, jak poparzona bluzek. Prawie cała szafa mi się znudziła i chcę ją teraz uzupełnić. Najczęściej włączam filtr 'do 15zł' i poszukuje ciuszków. Żebym coś kupiła musi się spodobać i muszę być pewna, że będę w tym chodzić, bo po cholere i kolejna szmatka do pudła 'na sprzedaż'.

To jest dopiero pierwszy etap pt. 'znajdź ciuch do 15zł, który Ci si podoba' po tym zaczyna się najbardziej interesujące, czyli... czekanie na łaskawą odpowiedź sprzedającej. Ręce mi opadają, jak niektóre dziewczyny mają wszystko w głębokim poważaniu ;/

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 22:12:17

no wlasnie chyba odstraszaja ;//


ja mam pełno nowych rzeczy z h&m, bershki, topshopu w niskich cenach i duzo osob obserwuje, ale malo kupuje. nie wiem co jest nei tak ;/

zweryfikowana
Posty: 1.775
Ostrzeżenia: 1/5

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 22:15:40

mysle, ze jak ktos ma bardzo niskie ceny to chce sie po prostu pozbyc niepotrzebnych rzeczy, ktore i tak leza-sama tak robie :)

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 22:20:40

no właśnie ?! ja mam niskie ceny bo chcę się pozbyć ciuchów ;p
a są w stanie b. dobrym i kiepsko to idzie.

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 22:22:40

coś w tym jest, ale ja się zawsze pytam czy są jakieś wady itd. niskie ceny są często pewnie spowodowane tym, że ktoś chce się szybko pozbyć zalegających ubrań (przeprowadzka, remont etc.) lepsze za niskie niż za wysokie ;)

Czy niskie ceny odstraszają?

09 cze 2012 - 22:25:24

drogie źle tanie też nie dobrze... czasem sama się zastanawiam gdzie jest granica

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

RZESZÓW sklepy z sukienkami :)