Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Muszę koniecznie się dowiedzieć, co to jest za marka.
Z pewnością jest to jakaś brytyjska marka, bo 8 odpowiada naszemu S. Nie mogę jednak dojść do tego! Przejrzałam wszystkie rzeczy w mojej szafie żeby porównać, ale nic nie znalazłam. Ta metka jest przy górze od stroju.
Może któraś z Was kojarzy tą metkę? Albo ma taki strój i może mnie nakierować...
Dzięki z góry za pomoc!!! :-)



wg mnie metka firmy dorothy perkins, next albo atmosphere ale metki tych firm sa podobne

cos mi sie wydaje marks&spencer ale nie jestem pewna

Co dokładnie pisze pod 8?
Wiem, że czasem sie z podobna metka spotkałam i tam małym druczkiem pisze dla jakiej firmy i gdzie wyprodukowano- najczęściej Primark.

Cytat
Mariola2119
wg mnie metka firmy dorothy perkins, next albo atmosphere ale metki tych firm sa podobne
wydaje mi się że z tych trzech to tylko next bo dp i atmo maja raczej napis, a next nie koniecznie

dorothy perkins, next, atmosphere, new look, f&f, cherokee

Cytat
Mariola2119
wg mnie metka firmy dorothy perkins, next albo atmosphere ale metki tych firm sa podobne

też tak myślę, mam parę ubrań z atmosphere i mają takie napisy ... tzn kolor, czcionka itp, ale z next też są bardzo podobne

Cytat
szerek
Co dokładnie pisze pod 8?
Wiem, że czasem sie z podobna metka spotkałam i tam małym druczkiem pisze dla jakiej firmy i gdzie wyprodukowano- najczęściej Primark.

Jest dokładnie napisane tak:
Keep away from fire
bla bla bla

8

Shell: (skład)
bla
bla
bla

I z tyłu jak prać itp.


Zastanawia mnie to F w kwadraciku i to, że w Bangladeszu zostało to zrobione - próbowałam tak do tego dojść i nic nie znalazłam.

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

stawiam na marks&spencer
Jeżeli jest F w kwadraciku to f&f.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-04 17:37 przez czerwona_mona.

zweryfikowana
Posty: 575
Ostrzeżenia: 1/5

atmosphere, albo new look...podobne sa takze nie wiem ;p

A ma może któraś z Was strój z Atmosphere albo Next? Bo może na strojach kąpielowych metki wyglądają inaczej niż na normalnych rzeczach.

mi też się wydaje, że to F&F

niestety nie pomoge

Cytat
ejot
mi też się wydaje, że to F&F
Ja także stawiam na F&F

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Do czego nosić te air maxy?