Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

przestrzeganie diety

15 minut temu

zalety diety pudełkowej

29 minut temu

skuteczna dieta

51 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:34:58

Cytat
AveSatan
Weź zobacz po prostu podeszwy buta: jeśli przy brzegach jest 'kropka' to oryginalne, jeśli nie ma- podróby.

Dokładnie. A na moje oko Twoje buty to niestety podróbki :(

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:35:45

Cytat
mariee
Dziewczyny a jak mam kropkę na tylko jednym bucie (możliwe, że na drugim się zdarła bo były mocno używane:P) ale pod gwiazdką z tyłu przy all star jest znaczek R i tak samo w logo na kostce, też pod gwiazdką to znaczy, że podróby? Szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałam :D

dodałam wyżej link

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:38:10

Cytat
ywoncia
Podróbki, orginały nie mają znaczków orginal pod gwiazdką
ta Ty też nie masz znaczka original , chryste jak nie masz pojęcia o rzeczach których mówisz ,to lepiej zamilknij :) Starsze typy (choć nie wszystkie) mają znaczek r pod gwiazdką,więc po tym nie możesz ot tak sobie stwierdzić czy to oryginał czy nie.A wracając do pytania autorki,to trochę dziwnie narysowany jest napis converse w środku.

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:41:46

Niedawno kupiłam sobie nowe Conversy w sklepie internetowym i różnią się od Twoich tym, że Twoje mają w środku przy napisie Converse to R w kółeczku, tak samo z tyłu pod gwiazdką. Moje nie mają. Ale szczerze to bym w życiu nie zwróciła uwagi na taki szczegół, dobrze wiedzieć, po czym poznać podróby:D

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:44:07

nie sa oryginalne
-znaczek z boku buta na to wskazuje: pod gwiazdka R
-na podeszwie napis all star jest inna czcionka niz w orginalach
-wkladka wewnetrzna napis na niej tez wskazuje ba podrobke

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:46:53

No to szkoda, bo wychodzi na to, że to podróbki. No ale trudno. W stopy mnie przez to nie pogryzą :)

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:48:34

Tylko szkoda że tyle kasy za zwykłe trampki dałaś.....

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:48:51

Cytat
seawhispeer
nie sa oryginalne
-znaczek z boku buta na to wskazuje: pod gwiazdka R

nawet na stronie Converse niektóre buty mają pod gwiazdką R więc to na pewno nie jest wyznacznik oryginalności,.

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:49:01

Czy to ważne, przecież są piękne :) Chociaż w sumie kasy szkoda - to rozumiem.

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:50:38

podróby, widać po wnętrzu, a po za tym naczepka z tyłu też jest podrobiona, wyjątkowo nieudolnie podrobiona. ktoś kto się nie zna, albo nigdy nie miał conversów tego nie zauważy, ale...to są podróby ;)

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:53:13

No to już wszystko wiem. No szkoda. No ale cóż. Następnym razem kupię w sklepie. Ale dwa razy droższe :( Dziękuję wszystkim (prawie :) ) za odpowiedzi
Proszę o zamknięcie wątku.

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:57:04

Otworzyły się następne zdjęcia .
Są to podróby .
Mają znaczek r na pięcie pod napisem

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:57:49

W sumie miałam pięc par conversów, teraz posiadam na razie jedne (jestem pewna, że oryginalne) i pod 'all star' może być znaczek oryginalności, przecież nawet na stronie conversów są te znaczki! Patrząc teraz na moje zdjęcia starych conversów i na te, które mam przed sobą, to zauważyłam, że na wkładce "R" w napisie "converse" wygląda jakoś dziwnie... No i z tyłu all star jakieś krzywe :)

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 20:03:34

Moim zdaniem oryginalne, mam przed soba 3 pary conversow moich dzieci, wszystkie z jednego sklepu z UK i tak jedna para ma z tylu krzywo naklejony znaczek, ten na piecie.2 pary maja R pod gwizadka, jedna para nie, zadne nie maja zadnego 'cycka" wystajacego na podeszwie.
napis w srodku butow autorki niczym nie rozni sie od napisow w moich trampkach.

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 20:05:53

Myślę, że podróby ze względu na R pod napisem, ale nie wiem może się nie znam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wesele. Pasuje? Jakie dodatki ?