Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:34:58

Cytat
AveSatan
Weź zobacz po prostu podeszwy buta: jeśli przy brzegach jest 'kropka' to oryginalne, jeśli nie ma- podróby.

Dokładnie. A na moje oko Twoje buty to niestety podróbki :(

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:35:45

Cytat
mariee
Dziewczyny a jak mam kropkę na tylko jednym bucie (możliwe, że na drugim się zdarła bo były mocno używane:P) ale pod gwiazdką z tyłu przy all star jest znaczek R i tak samo w logo na kostce, też pod gwiazdką to znaczy, że podróby? Szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałam :D

dodałam wyżej link

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:38:10

Cytat
ywoncia
Podróbki, orginały nie mają znaczków orginal pod gwiazdką
ta Ty też nie masz znaczka original , chryste jak nie masz pojęcia o rzeczach których mówisz ,to lepiej zamilknij :) Starsze typy (choć nie wszystkie) mają znaczek r pod gwiazdką,więc po tym nie możesz ot tak sobie stwierdzić czy to oryginał czy nie.A wracając do pytania autorki,to trochę dziwnie narysowany jest napis converse w środku.

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:41:46

Niedawno kupiłam sobie nowe Conversy w sklepie internetowym i różnią się od Twoich tym, że Twoje mają w środku przy napisie Converse to R w kółeczku, tak samo z tyłu pod gwiazdką. Moje nie mają. Ale szczerze to bym w życiu nie zwróciła uwagi na taki szczegół, dobrze wiedzieć, po czym poznać podróby:D

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:44:07

nie sa oryginalne
-znaczek z boku buta na to wskazuje: pod gwiazdka R
-na podeszwie napis all star jest inna czcionka niz w orginalach
-wkladka wewnetrzna napis na niej tez wskazuje ba podrobke

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:46:53

No to szkoda, bo wychodzi na to, że to podróbki. No ale trudno. W stopy mnie przez to nie pogryzą :)

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:48:34

Tylko szkoda że tyle kasy za zwykłe trampki dałaś.....

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:48:51

Cytat
seawhispeer
nie sa oryginalne
-znaczek z boku buta na to wskazuje: pod gwiazdka R

nawet na stronie Converse niektóre buty mają pod gwiazdką R więc to na pewno nie jest wyznacznik oryginalności,.

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:49:01

Czy to ważne, przecież są piękne :) Chociaż w sumie kasy szkoda - to rozumiem.

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:50:38

podróby, widać po wnętrzu, a po za tym naczepka z tyłu też jest podrobiona, wyjątkowo nieudolnie podrobiona. ktoś kto się nie zna, albo nigdy nie miał conversów tego nie zauważy, ale...to są podróby ;)

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:53:13

No to już wszystko wiem. No szkoda. No ale cóż. Następnym razem kupię w sklepie. Ale dwa razy droższe :( Dziękuję wszystkim (prawie :) ) za odpowiedzi
Proszę o zamknięcie wątku.

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:57:04

Otworzyły się następne zdjęcia .
Są to podróby .
Mają znaczek r na pięcie pod napisem

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 19:57:49

W sumie miałam pięc par conversów, teraz posiadam na razie jedne (jestem pewna, że oryginalne) i pod 'all star' może być znaczek oryginalności, przecież nawet na stronie conversów są te znaczki! Patrząc teraz na moje zdjęcia starych conversów i na te, które mam przed sobą, to zauważyłam, że na wkładce "R" w napisie "converse" wygląda jakoś dziwnie... No i z tyłu all star jakieś krzywe :)

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 20:03:34

Moim zdaniem oryginalne, mam przed soba 3 pary conversow moich dzieci, wszystkie z jednego sklepu z UK i tak jedna para ma z tylu krzywo naklejony znaczek, ten na piecie.2 pary maja R pod gwizadka, jedna para nie, zadne nie maja zadnego 'cycka" wystajacego na podeszwie.
napis w srodku butow autorki niczym nie rozni sie od napisow w moich trampkach.

converse - idealne podróby?

29 maj 2012 - 20:05:53

Myślę, że podróby ze względu na R pod napisem, ale nie wiem może się nie znam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wesele. Pasuje? Jakie dodatki ?