Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drogie Szafowiczki,
Atmosphere jest makrą PRIMARKa.
W tym sklepie można sukienke kupic w cenie 5 funtów, top za calego 1 funciaka, a spodnie za jakies 10. (przelicznik znacie)
A na szafie wydaje sie, ze jeżeli coś jest sygnowane Marką Atmosphere to jest z najwyższej półki - niemal Dolce Gabana... A ceny niejednokrotnie są czterokrotnością podstawowej ceny zakupu. Rozumiem cene przesłania towaru ale gdzies jest granica... A poza tym to wcale nie jest ekskluzywna marka...
Mieszkałam w Szkocji 2 lata i tam nikt nie przyznaje sie publicznie, że kupuje w PRIMARK'u. (no chyba że są to skarpetki dla synów- jak moja wykładowczyni) Zachodze w głowe... Nie wiem skąd bierze się taka rozbierzność...
Wiecie?
Pozdrawiam!

popieram bo sama bylam w angli i wiem dobrze jakie tam sa ceny. a tym bardziej razi mnie jezeli ktos ma kilka ( x>2 ) i mowi ze nie dostala zadnego upustu. w wiekszosci sklepow w calej wielkiej brytani sa bardzo podobne promocje typu:
- jezeli kupi sie dwie takie same rzeczy to ta druga ma sie juz za 1/3 ceny
- pamietam dobrze ze buty sa tak samo jak ubrania tylko za druga para jest za 1/2 ceny.

Tam naprawde sklepy PRIMARK sa odpowiednikami naszych malych wytworni ubran ,,nie markowych". tylko jest miedzy nimi roznica primark zazwyczja jest ogromnym sklepem i w dodatku ma swoja siec sklepow a te nasze polskie odpowiedniki sa pojedynczymi wytworenkami nawet bez sklepow

no musze sie zgodzic! mimo ze sama lubie te ciuszki buty i dodatki... ogolnie panuje jeden wielki >kult atmosphere<!:P i nie ma na to rady! a co do cen tez racja bo jak i tu czy na all. ceny sa nie proporcjonalne do faktyczniej wartosci i jakosci produktu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-26 15:51 przez foczka2007.

Wszystko sprowadza się do tego, że Atmo ma najmodniejsze fasony, a nasze `wytwórnie odzieżowe`, nie bardzo.

bo w polsce robi sie szum jak już jest jakas marka z zagranicy a tam to jest po prostu zwyklizna aż wstyd sie przyznać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie dodatki do tej sukienki?