Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:02:48

Hej Dziewczyny
Kupiłam nie dawno te oto buty, strasznie mi się podobają !
Problem w tym, że wypadają(zsuwają) mi się w piętach, jedna ze znajomych powiedziała mi że wystarczy kupić jakieś wkładki lub zapiętki skórzane i będzie dobrze.
Mogły byście mi powiedzieć czy któraś z was może wypróbowywała tą metodę, lub czy to ewentualnie pomoże ?
Rozmiar buta jest ok.


Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:04:29

tez mam z tym problem! 36 za małe a 37 za duże właśnie tak chlapią.. co zrobić??

zweryfikowana
Posty: 357
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:05:54

wkładki żelowe :) w rossmanie można kupić ale nawet i wszędzie mślę że w każdym obuwniczym są takie

Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:08:04

Też mam ten problem. Co chwila kupuję buty na wysokim obcasie, założę w domu jest ok, a jak wyjdę na dwór to od razu mi spadają. Pani w sklepie poleciła mi wkładki oraz zapiętki, ponoć pomagają ; )

Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:08:24

Może ktoś również miał z tym problem i wypróbował czegoś co pomoże ???
Prooooooosze... nie długo mam wesele a chciała bym właśnie w nich pójść, bez obaw że będą mi się zsuwać czy chlapać.... :(

Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:08:40

mam ten sam kłopot, kupilam koturny w H&M również wysokie i bez palców i stopy mi zjeżdzają w dół przez co buty mi wypadają:/ tragedia.. Te wkładki żelowe z Rossmana miałam i było to samo - bytu dalej wypadały podczas chodzenia. Również chętnie się dowiem co z tym zrobić, żeby nie wypadały.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-11 11:09 przez ewelajna92.

Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:09:10

Tak ja wypróbowałam, kiedyś dawno temu jak miałam studniówkę, miałam buciki za duże o 1 rozmiar ;/ Mama znalazła gdzieś na bazarku takie gumowe wkładki które sprawiały, że stópka mi się w nich nie ślizgala, mimo wszystko szału i wygody nie było, ale z pewnością pomogły :) Co do takich skórzanych nie wiem, miałam styczność tylko z tymi gumowymi :)

Cytat
ewelinamalwina
wkładki żelowe :) w rossmanie można kupić ale nawet i wszędzie mślę że w każdym obuwniczym są takie

Ooo właśnie chyba coś takiego miałam, ogólnie polecam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-11 11:10 przez Phoozang.

Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:11:14

Chyba muszę się wybrać do kilku obuwniczych sklepów i po prostu popytać...

Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:11:33

Cytat
ewelinamalwina
wkładki żelowe :) w rossmanie można kupić ale nawet i wszędzie mślę że w każdym obuwniczym są takie

Dokładnie. Żelowe są lepsze od skórzanych ;)
Jeśli chodzi o Rossmann, to nie jest tam tanio, więc nie polecam. Widziałam je tam za 16 zł ;o przesada lekka, w zwykłym obuwniczym kupiłam za 8zł, niczym się nie różniące ;) Także poszukaj. Ja jestem na nie skazana, bo mam 35 rozmiar, a i tak mi kłapią -.- i bez nich ani rusz.
W swoich butach oprócz zapiętek mam tez wkładki żelowe na podbicie, jest sporo wygodniej na obcasie, bo nie czujesz tak bardzo ciężaru ciała, który się przenosi na biedne stopy ;)Poza tym, zatrzymują Ci stopę, która bez wkładki się ślizga, tym samym zapobiegając zsuwaniu się buta ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-11 11:13 przez mileneczka088.

Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:11:59

Takie coś w deichmannie kupiłam 2 pary 9 zł bardzo fajne :)


ja miałam już żelowe i gdzieś mi nie przypadły do gustu, a te jak dla mnie są fajniejsze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-11 11:13 przez puma73.

zweryfikowana
Posty: 357
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:12:36

Cytat
ewelajna92
mam ten sam kłopot, kupilam koturny w H&M również wysokie i bez palców i stopy mi zjeżdzają w dół przez co buty mi wypadają:/ tragedia.. Te wkładki żelowe z Rossmana miałam i było to samo - bytu dalej wypadały podczas chodzenia. Również chętnie się dowiem co z tym zrobić, żeby nie wypadały.

te z rossmana nie są aż takie dobre, moja koleżanka kupiła w obuwniczym, zapłaciła trochę więcej, ale ani razu jej się stopa nie zsunęła (bynajmniej tak mówiła) więc może kup te trochę droższe?

Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:15:47

też korzystałam z takich skórzanych zapiętek, kupisz je w sklepie obuwniczym za ok. 10 zł, mi bardzo pomogły :)

Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:17:30

Mam nadzieję że mi również pomogą i będę mogła przetańczyć w nich całą noc :D

Wypadające Buty !!! Proszę o pomoc

11 maj 2012 - 11:21:40

ja założyłam zapiętki żelowe i jeszcze wkładki do tego a i tak wypadały:( skórzanych nie używałam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torebka, gdzie ją kupić?