Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

51 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

Jak rozciągnąć buty?

15 lis 2011 - 23:32:15

Część dziewczyny, na pewno chociaż połowa z Was miała kiedyś problem za małych/niewygodnych butów. Czy znacie jakieś sprawdzone sposoby na ich rozciąganie? Czy męczycie się czasem żeby "rozchodzić" ciasne buciorki, jak bardzo bardzo Wam sie podobają czy wolicie "oszczędzać" stopy? Jak rozchadzałyscie to z jakim skutkiem, udało się? Jeśli tak to po jakim czasie? Skórzane podobno młotkiem się rozbija, chodzi w ciepłych mokrych skarpetkach lub kremem tłustym smaruje skórę. Ale ja kupiłam buty lakierowane, rozmiar niby dobry ale strasznie "sztywne" są i jakby źle wyprofilowane tzn za wąskie w części palcowej....Po 20 min od założenia mam cale obolałe stopy choć po kilku pierwszych minutach wydawały się być idealne....Wkładka niby skórzana ale czy lakier nie popęka od ciepłej wody?Gdyby buty nie były unikatowe i trudne do zdobycia bym oddała i kupiła podobne, ale sek w tym że bardzo chcę je mieć i liczę na to że jakoś się uda....Macie podobne doświadczenia? Pomożecie?

jeśli umieściłam wątek w złym dziale to bardzo proszę o przeniesienie

Jak rozciągnąć buty?

15 lis 2011 - 23:36:53

polecam spray do rozciągania obuwia z deichmanna chyba, kosztuje kilkanaście złoty ale jest strasznie wydajny i są efekty :) to jest taka pianka którą musisz buty od środka wylożyć i na taką piankę włożyć stopę i pochodzić parę minut. miałam taki sam problem ale 2 czy 3 razy założyłam butki w ten sposób i teraz są bardzo wygodne, na prawde szczerze polecam

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

Jak rozciągnąć buty?

15 lis 2011 - 23:40:02

ja zawsze zakladalam w miare grube mokre skarpetki i wsadzalam stopy w buty staralam sie po domu chodzic a to do kuchni po cos a to do lazienki czasami poprostu siedzialam bo mnie nogi bolaly ale pare razy w ciagu dnia czy dwoch tak robilam i zawsze sie rozciagaly troszke bo nie przeciez o caly rozmiar ale wystarczajaco

Jak rozciągnąć buty?

15 lis 2011 - 23:40:25

spray do rozciaganie lub do szewca-mechanicznie rozciagają

Jak rozciągnąć buty?

15 lis 2011 - 23:43:08

dzięki na razie włożyłam zimowe grube skarpetki, stopy bolą ale siedzę w nich od 20min:) A spray jutro kupię, dzięki raz jeszcze dziewczyny, że napisałyście że może się udać, podniosłyście mnie na duchu:)

Jak rozciągnąć buty?

15 lis 2011 - 23:46:02

jak to jaki srodek? ulubiony niebieski trunek meneli;)

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

Jak rozciągnąć buty?

15 lis 2011 - 23:49:57

niewiem czy same skarpety cos dadza moze i tak, ja nosilam mokre i pomagaly zawsze to jakas ulga dla stopy byla ze nie piekly tak stopy

Jak rozciągnąć buty?

15 lis 2011 - 23:59:29

możesz buty natrzeć od wewnatrz spirytusem czy czyms takim, ja psikam woda po goleniu brata , ubiore na chwile a potem je zostawiam na dzien czy dwa i są idealne :)

Jak rozciągnąć buty?

16 lis 2011 - 00:00:57

niedopasowane buty to straszna rzecz.... sa niby spreje by je rozciagnac ale to nie to samo co DOPASOWANY but

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Jak rozciągnąć buty?

23 kwi 2012 - 20:10:51

A czy można rozciągnąć spirytusem buty z ekologicznej skóry?.

Jak rozciągnąć buty?

23 kwi 2012 - 20:13:34

namocz skarpetke załoz na stopę i potem buta , wystarczy ze bedziesz tak siedziec i efekt murowany ;)

Jak rozciągnąć buty?

23 kwi 2012 - 20:19:13

słyszałam o takim sposobie, gdzie but od środka szczelnie wykłada się workiem lub jakąś folią i do środka tego worka wpsikuje się piankę montażową:D

Jak rozciągnąć buty?

04 cze 2014 - 19:10:38

Pianka w sklepach typu CCC, Deichmann. Polecam!

Poza tym mokra skarpeta i pochodzenie trochę w skórzanych butach to też dobry sposób. Wypróbowane :)

Haha a z pianką montażową genialne! :D

Jak rozciągnąć buty?

30 cze 2014 - 01:54:47

Ja rozciagalam u szewca, max 20zl placilam:)

Jak rozciągnąć buty?

09 lip 2014 - 23:39:18

Kiedyś chyba babcia mi mówiła, że wkłada się do buta woreczek z wodą i daje całość do zamrażarki. Po kilku godzinach wyjmujemy i buty mają więcej luzu bo zamrozona woda ma zwiekszona objetosc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Must have- wiosna/lato 2013 :)