Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka APART jakie buty?

26 mar 2012 - 01:04:41

Witam Wszystkich!
Mam nadzieję, że pomożecie.
Sukienka APART - złamana biel.
Wszystko byłoby ok gdybym potrafiła znaleźć odpowiednie dodatki do tej sukienki.
OKAZJA: ślub koleżanki (będę gościem weselnym)
BUTY: nie mogę mieć typowych platform czy wysokich obcasów ponieważ mąż mój nie wyrósł tak jakbym chciała a nie chce wyglądać jak Flip i Flap :)

Doradźcie Kochane czy takie coś może być??



Sukienka APART jakie buty?

26 mar 2012 - 01:09:36

Ta sukienka jest ślubna! Tzn dla Panny młodej ale np z dzieckiem i dlatego takiej długośći. Nie chodzi sie w białych sukienkach na wesela a zwłaszcza w takiej! Panna Młoda jest jedna!

Sukienka APART jakie buty?

26 mar 2012 - 01:11:03

ładna sukiena, ale przykro mi bardzo ale muszę powiedzieć, że na ślub się nie nadaje ! stanowczo ! ponieważ biały kolor jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla panny młodej.

na inną okazję fajna, nawet z tymi kolorowymi bucikami :)

Sukienka APART jakie buty?

26 mar 2012 - 01:11:19

też myślę,że to nie jest sukienka dla gościa na ślubie

Sukienka APART jakie buty?

26 mar 2012 - 01:12:58

chcesz iść na ślub w białej sukience? uważam że to brak kultury z twojej strony

Sukienka APART jakie buty?

26 mar 2012 - 01:16:30

No ok :) Macie rację :)) Się zgodzę :)) Należało najpierw przeczytać savoir-vivre :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-26 01:17 przez MalvinkaStyle.

Sukienka APART jakie buty?

26 mar 2012 - 01:18:12

ale jak by była w innym kolorze to czemu nie ;))

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

Sukienka APART jakie buty?

26 mar 2012 - 01:41:56

Cytat
olusienka7777
Ta sukienka jest ślubna! Tzn dla Panny młodej ale np z dzieckiem i dlatego takiej długośći.
mozesz rozwinąć tę opinię? Jak panna młoda bezdzietna, to suknia do ziemi, a jak ma dziecko - to skracamy o wzrost dziecka?

Sukienka APART jakie buty?

26 mar 2012 - 02:01:38

Cytat
betulek
Cytat
olusienka7777
Ta sukienka jest ślubna! Tzn dla Panny młodej ale np z dzieckiem i dlatego takiej długośći.
mozesz rozwinąć tę opinię? Jak panna młoda bezdzietna, to suknia do ziemi, a jak ma dziecko - to skracamy o wzrost dziecka?

dobre, i pewnie jak ma zaświadczenie od ginekologa z pieczątką że jest dziwicą to może być biała suknia, a jak nie ma to zostaje "złamana biel" albo kremowa:)

Sukienka APART jakie buty?

26 mar 2012 - 06:09:08

ja ja czytam niektore komenty to tragedia,,,a dlaczego ma nie isc w tej sukience???to jest chore przeciesz to nie jest suknia slubna!!normalna biała lekka sukienka elegancka idz jak najbardziej ,,,,panna m łoda to niech sobie wybierze suknie taka aby przycmiła wszystkich mimo kolorow,to nie jest sredniowiecze ,ze biuała tylko dla młodej boze co za zacofanie zeby tak mysle i jeszcze pisac,,,,normalnie si eusmiałam ,,,,a watek wpis ze panna z dzieckiem suknia krutsza to juz mnie rozwalił zupełnie dziewczyno w jakiej pipidowie ty zyjesz,,,,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak rozciągnąć buty?