Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 07:36:28

po ciazy niestety zostal mi brzuch. jak go ukryc pod ubraniami? jakie ubrania kupic?

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 07:38:23

Zainwestuj w bieliznę wyszczuplającą.

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 07:40:54

Jo bielizna wyszczuplająca albo bluzeczki bądz koszule odcinane pod biustem i puszczone luzno do połowy tyłka:)

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 07:43:56

spodnie z wysokim stanem dobrze trzymią bruch:} i oczywiści bluzka na brzuszku lużniejsza,a wyeksponuj dekolt-biust,naszyjnik itp

Cytat
Vaniiliiiova
Jo bielizna wyszczuplająca albo bluzeczki bądz koszule odcinane pod biustem i puszczone luzno do połowy tyłka:)
odcinane pod biustem są ok jeśli ktoś ma problem z brzuchem ponizej pępka a jak nad nim tez,to będzie jak w ciaży wygladał



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 07:46 przez annula.

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:00:03

Z wielu programów o 'optycznym odchudzaniu' - koszula, bluzka zakładana, taka kopertowa. Musi mieć odpowiednia długość, przynajmniej sięgająca bioder, ale pasuje podobno każdemu:) Sama kupiłam taki żakiecik i świetnie wygląda:) Też problem z brzuchem po ciaży:)

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:16:08

Cytat
komiczka
Zainwestuj w bieliznę wyszczuplającą.
...tez ale ubieraj tuniki ktore bardzo fajnie ukrywaja brzuszek

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:19:51

Też mam ten problem od czasu porodu.. Kupuję po prostu luźniejsze tuniki,sukienki i koszule odcięte pod biustem:) No i legginsy,takie wyższe,wyszczuplają :D

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:26:59

takie majtki wysokie ;)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 08:27 przez klaudia270.

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:27:41

Odpowiednie spodnie bardzo duża dają. Sama miałam taki problem ale zakupiłam mega wyszczuplające jeansy i było rewelacyjnie.<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 08:34 przez moderator.

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:36:30

Cytat
Hooney_M
Też mam ten problem od czasu porodu.. Kupuję po prostu luźniejsze tuniki,sukienki i koszule odcięte pod biustem:) No i legginsy,takie wyższe,wyszczuplają :D


No wlasnie myslalam, ze leginsy odadaja przy wielkim brzuchu(i ten tluszczyk na biodrach);-(
myslalam, ze ja jedna mam ten problem;-( moze za duzo nadal waze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 08:39 przez agnette87.

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:38:22

Cytat
agnette87
Cytat
Hooney_M
Też mam ten problem od czasu porodu.. Kupuję po prostu luźniejsze tuniki,sukienki i koszule odcięte pod biustem:) No i legginsy,takie wyższe,wyszczuplają :D


No wlasnie myslalam, ze leginsy odadaja przy wielkim brzuchu(i ten tluszczyk na biodrach);-(

Ja chodzę cały czas w legginsach,mam takie wyszczuplające,zakładam je tak wysoko,ponad brzuch i bardzo fajnie wszystko maskuje:)

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:43:30

Cytat
Hooney_M
Cytat
agnette87
Cytat
Hooney_M
Też mam ten problem od czasu porodu.. Kupuję po prostu luźniejsze tuniki,sukienki i koszule odcięte pod biustem:) No i legginsy,takie wyższe,wyszczuplają :D


No wlasnie myslalam, ze leginsy odadaja przy wielkim brzuchu(i ten tluszczyk na biodrach);-(

Ja chodzę cały czas w legginsach,mam takie wyszczuplające,zakładam je tak wysoko,ponad brzuch i bardzo fajnie wszystko maskuje:)



jakie bluzki do tego? a legginsy obojetnie jakie? bez ograniczen?

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:46:34

Cytat
agnette87
Cytat
Hooney_M
Cytat
agnette87
Cytat
Hooney_M
Też mam ten problem od czasu porodu.. Kupuję po prostu luźniejsze tuniki,sukienki i koszule odcięte pod biustem:) No i legginsy,takie wyższe,wyszczuplają :D


No wlasnie myslalam, ze leginsy odadaja przy wielkim brzuchu(i ten tluszczyk na biodrach);-(

Ja chodzę cały czas w legginsach,mam takie wyszczuplające,zakładam je tak wysoko,ponad brzuch i bardzo fajnie wszystko maskuje:)



jakie bluzki do tego? a legginsy obojetnie jakie? bez ograniczen?

Właściwie obojętnie jakie,ja najczęściej chodzę w takich zwykłych czarnych albo takich jeanso-podobnych:) Do tego przeważnie zakładam jakąś troszkę luźniejsza tunikę czy koszulę,taką odciętą pod biustem:)

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:49:28

gdybym miala chociaz biust byloby co pokazywac...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miętowe