Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Proszę bardzo :)
To nie jest pierwszy przypadek związany z tą firmą.
Na szczęście juz z nią nie mam nic wspólnego.
Pozdrawiam !

http://absurdum.pl/?p=563 <-- o butach Kazar

Dokładnie - u mnie podobnie tylko zamiast gwoździ - odpadł i wykruszył się lakier z boków masywnych podeszw - wyglądało to jakby farba odrapała się ze ściany. W butach chodziłam ponad 3 tygodnie - cena - około 3 stówek. Reklamacja podobnie jakwyżej - nie uwzględniona. PRZESTRZEGAM PRZED FIRMĄ KAZAR I NIE POLECAM FIRMY KAZAR!!! TANDECIARZE.

A ceny to tam mają powalające wręcz :(

Mam koleżankę, która połowę butów ma z Kazara i nigdy nie narzekała. Buble były, są i będą zawsze. W każdej firmie. Buty robią ludzie. A ludzie są omylni. Co nie zmienia faktu, że nie powinny się zdarzać ani w butach z bazaru, ani u Louboutina.

Ja kupowałam buty co prawda z innej firmy, bo z S. Olivera, kosztowały mnie prawie 400zł, buty porządne, zimowe, ocieplane. Założyłam na nogi zadowolona, że będę miała buty na co najmniej 3 sezony a po niecałych 20 minutach czubek buta się "załamał" tak jakbym stała na palcach cały czas. Oddałam do reklamacji, pani mówi do mnie- one w ogóle były noszone czy pani takie kupiła? - bo nawet podeszwy były prawie czyste. Reklamacja wysłana, po dwóch tygodniach telefon, buty do odbioru. Reklamacja nieuwzględniona, rzeczoznawca uznał,że ta wada sama zniknie w trakcie noszenia. Aż mi się śmiać chciało bo jak załamanie w nubuku ma samo zniknąć? Sprzedawca mnie przeprosił i powiedział, że jego zdaniem reklamacja jest zasadna, ale on zrobić nic nie może. Co zrobię, muszę nosić bo wyrzucić szkoda za tyle pieniędzy. Więcej już tam butów nie kupię:)
Dodaję zdjęcie mniej więcej tego co stało mi się z butami, oczywiście to tylko jakaś fotka z netu, moje buty są z nubuku, ale czubek wygląda podobnie. Co ciekawe, takie zjawisko pojawiło się tylko w jednym bucie:)


Ja kupiłam botki z Kazar przez ich sklep internetowy, co prawda na wyprzedaży za niecałe 300 zł( cena regularna niecałe 600). Uważam jednak że źle ulokowane 300zl.
1) na pudełku pisze "wyprodukowano w Chinach" (za 300 zł mogłabym kupić wiele innych chińskich butów bez małego znaczka "K";)
2) tandetny plastikowy obcas w połysku który po dwóch dniach chodzenia nie wygląda idealnie
3) beznadziejny profil wogole nie dopasowany do stopy - da się chodzić ale mogłyby być lepiej zrobione wyprofilowane jak na 300/600 zł

Jak się dziś naczytałam opinii w Internecie to aż boję się jak wyjdzie wada ukryta albo się zepsują bo wszyscy piszą że żadnych reklamacji nie uznają.

Ogólnie żenada że buty sprzedawane za 600 zł czy nawet 300 zł to chińszczyzna i to nawet nie najwyższego sortu.

Natomiast kupiłam dwie pary skórzanych butów z Lasockiego na wyprzedaży w cenie jednych z Kazara i jestem dużo bardziej zadowolona. Choć spotkałam również sporo słabych opinii o Lasockiego w Internecie to ja osobiście co roku kupuję buty z Lasockiego i odpukac nie miałam problemu do tej pory, choć uwazam że dawniej wszystkie buty były lepiej wykonane niż teraz robią.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-27 07:51 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

styl faceta