Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

polecany dentysta

25 minut temu

elektryka sklep

31 minut temu

wakacje last minute

46 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 1/5

Hej z racji, że zaopatrzyłam się już w kilka spódniczek na wiosnę, teraz chciałabym uzupełnić szafę w fajne rurki, wiecie, gdzie można kupić fajne rureczki takie do 50-60zł, może macie jakieś sprawdzone z all?
Proszę o pomoc:):)

Idź na jakiś rynek czy bazar. Cokolwiek. Ja na białostockim Madro kupiłam śliczne rurki z kokardami. :) I jakość wcale nie ma tu nic do rzeczy, inne rurki kupione również tam, noszę z dumą już ponad rok!!! :) Zero przetarć, zero spruć, a katuję je dość intensywnie. :)

A oto moje nowezły/b]
[embed_image f402fc774099c5b697c840a9b4365968]
[embed_image 1c31c427982d9fc11b8ca43c7880fe5a]
[embed_image c6956bd8d0532439274d2da033ce9b81]
[embed_image 71d9142aac58e462050932675268d00d]

w colloseum ostatnio kupiłam za 60 zł treginsy :) a tak zazwyczaj kupuję na % bo taniej :)

Polecam szafe. Można kupić firmowe spodnie, których jakoś jest dobra, za niższe ceny. Chyba, że nie lubisz ubrań które ktoś już miał na sobie. :)

idz na bazarek jakiś:P ja ostatnio chodziłam po galeriach i nic kompletnie nie kupiłam, nie dość że ceny kosmiczne to jeszcze żadne spodnie nie były na mnie dobre, w 36 mi tylek nie chciał wejść a 38 za duże:/ no i kupiłam na bazarze całkiem fajne za 60



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-11 13:49 przez sylwia8001.

Kilka dni temu byłam w Bershce, były rurki poprzeceniane na 29,90zł. Wzięłam za mały rozmiar i już reszty nie chciało mi się mierzyć... :D
Ale to prawda, w sieciówkach ceny są zabójcze, przynajmniej jak na mój portfel..... A i jakość nie powala.
Wolę iść na rynek/targ/bazar, jak kto zwie. Do wyboru do koloru!!!

takko fashion chinosy za 59,90 i w H&M masz za 39,9

zweryfikowana
Posty: 350
Ostrzeżenia: 1/5

jest wiele fajnych stronek na all,ale także szafa jest dobrym miejscem ,ja tutaj kompletuję garderobę na wiosnę .To nie reklama ,po prostu można tutaj znależć perełki :)))

ja nie potrafię znaleźć ani spodni w sieciówkach, ani na bazarze, ani w necie, nie podoba mi się kompletnie nic, więc rozumiem Twój problem ; )

50-60 zł to raczej tylko na rynku albo używane. Znam też sklep z takimi tańszymi rurkami, ale raczej nie będziesz specjalnie przyjeżdzać :) u Chińczyka też możesz znaleźć takie dżinsy, typowe sklepy z modą z Japonii, przeważnie nazywają się np jakiśtam smok czy coś :DDD
Ale moim zdaniem spodnie lepiej kupić droższe, bo wtedy można znaleźć coś oryginalnego, a nie zwykłe dżisny

lumpeksik się kłania :)

Ja w jeansy zaopatrzam się w pull&bear bershka i stradivarius, fajna jakość i super ceny ale koniecznie na wyprzedażach. Ostatnio kupiłam 2 pary. w bershce za 44,90 i w stradivariusie za 59 zł. Teraz już są resztki wyprzedaży ale myślę że warto jeszcze uderzyć :)

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

ja mogę Wam polecić internetowy sklep ze spodniami http://www.sklep.styleofjeans.pl/category/damskie-rurki - ceny są bardzo przystępne a przesyłka w tej chwilii gratis - ja już się zaopatrzyłam w nowe spodnie na wiosne:)

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Ja też kocham rurki serce i wydaje mi się, że najlepiej doradzę Ci Style of Jeans- to sklep z bardzo tanimi jeansami, masz możliwość wymiany i zwrotu a wysyłka free.
Możesz je też skrócić bo są dokładne wymiary podane.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

H&M koturny