Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

operacja oczu

6 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 1/5

Hej z racji, że zaopatrzyłam się już w kilka spódniczek na wiosnę, teraz chciałabym uzupełnić szafę w fajne rurki, wiecie, gdzie można kupić fajne rureczki takie do 50-60zł, może macie jakieś sprawdzone z all?
Proszę o pomoc:):)

Idź na jakiś rynek czy bazar. Cokolwiek. Ja na białostockim Madro kupiłam śliczne rurki z kokardami. :) I jakość wcale nie ma tu nic do rzeczy, inne rurki kupione również tam, noszę z dumą już ponad rok!!! :) Zero przetarć, zero spruć, a katuję je dość intensywnie. :)

A oto moje nowezły/b]
[embed_image f402fc774099c5b697c840a9b4365968]
[embed_image 1c31c427982d9fc11b8ca43c7880fe5a]
[embed_image c6956bd8d0532439274d2da033ce9b81]
[embed_image 71d9142aac58e462050932675268d00d]

w colloseum ostatnio kupiłam za 60 zł treginsy :) a tak zazwyczaj kupuję na % bo taniej :)

Polecam szafe. Można kupić firmowe spodnie, których jakoś jest dobra, za niższe ceny. Chyba, że nie lubisz ubrań które ktoś już miał na sobie. :)

idz na bazarek jakiś:P ja ostatnio chodziłam po galeriach i nic kompletnie nie kupiłam, nie dość że ceny kosmiczne to jeszcze żadne spodnie nie były na mnie dobre, w 36 mi tylek nie chciał wejść a 38 za duże:/ no i kupiłam na bazarze całkiem fajne za 60



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-11 13:49 przez sylwia8001.

Kilka dni temu byłam w Bershce, były rurki poprzeceniane na 29,90zł. Wzięłam za mały rozmiar i już reszty nie chciało mi się mierzyć... :D
Ale to prawda, w sieciówkach ceny są zabójcze, przynajmniej jak na mój portfel..... A i jakość nie powala.
Wolę iść na rynek/targ/bazar, jak kto zwie. Do wyboru do koloru!!!

takko fashion chinosy za 59,90 i w H&M masz za 39,9

zweryfikowana
Posty: 350
Ostrzeżenia: 1/5

jest wiele fajnych stronek na all,ale także szafa jest dobrym miejscem ,ja tutaj kompletuję garderobę na wiosnę .To nie reklama ,po prostu można tutaj znależć perełki :)))

ja nie potrafię znaleźć ani spodni w sieciówkach, ani na bazarze, ani w necie, nie podoba mi się kompletnie nic, więc rozumiem Twój problem ; )

50-60 zł to raczej tylko na rynku albo używane. Znam też sklep z takimi tańszymi rurkami, ale raczej nie będziesz specjalnie przyjeżdzać :) u Chińczyka też możesz znaleźć takie dżinsy, typowe sklepy z modą z Japonii, przeważnie nazywają się np jakiśtam smok czy coś :DDD
Ale moim zdaniem spodnie lepiej kupić droższe, bo wtedy można znaleźć coś oryginalnego, a nie zwykłe dżisny

lumpeksik się kłania :)

Ja w jeansy zaopatrzam się w pull&bear bershka i stradivarius, fajna jakość i super ceny ale koniecznie na wyprzedażach. Ostatnio kupiłam 2 pary. w bershce za 44,90 i w stradivariusie za 59 zł. Teraz już są resztki wyprzedaży ale myślę że warto jeszcze uderzyć :)

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

ja mogę Wam polecić internetowy sklep ze spodniami http://www.sklep.styleofjeans.pl/category/damskie-rurki - ceny są bardzo przystępne a przesyłka w tej chwilii gratis - ja już się zaopatrzyłam w nowe spodnie na wiosne:)

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Ja też kocham rurki serce i wydaje mi się, że najlepiej doradzę Ci Style of Jeans- to sklep z bardzo tanimi jeansami, masz możliwość wymiany i zwrotu a wysyłka free.
Możesz je też skrócić bo są dokładne wymiary podane.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

H&M koturny