Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny jak w temacie :) Będę szyć na wesele sukienkę 'gorsetową' coś na wzór tej z Asos. Podpowiedzcie mi tylko jaki kolor materiału wybrać aby do mnie pasował? I może coś jeszcze doszyć czy coś bo sukienka trochę wydaje mi się smutna...Załączam zdjęcia sukienki i swoje. Drugie zdjęcie troszkę nieaktualne bo mam krótsze włosy, ale kolor ten sam :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 22:48 przez madziak8909.

może kobaltowa? albo inny mocny kolor, żeby cię ożywić ; ]

Walnij jakiś jaskrawy.

W sumie myślałam o fioletowym tzn takim jasnym hmmm lawendowym :) ale chciałabym coś tam jeszcze doszyć żeby nie była taka smutna :D

zaszalej i amarantowy ;d

wcale nie jest smutna !! nic nie doszywaj,bo w prostocie tkwi piekno !!:) a kolor? widze,ze jestes brunetka ;) proponuje czerwony, lub pastelowy kolor zolty :)

a ja do Twojego naturalnego typu urody nie bawiłabym się w jaskrawce :P lawendowy brzmi fajnie :) może pod biustem jakieś kryształki albo ciemniejszy pas materiału?

O właśnie zapomniałam dodać,że nie trawię po prostu czerwonego koloru więc ten na pewno odpada :D

A na jaką porę roku szyjesz tą sukienkę:)?
A może np pudrowy róż ,hm? :) I do tego jakieś szpilki w beżowym kolorze i jakiś delikatny dodatek w postaci bransoletki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 23:14 przez kamszysz.

W sumie mam w kwietniu wesele, później w lipcu a później w październiku dwa, nie mówię że będę na wszystkich weselach w tej sukience ale na połowie na pewno :)

To może cos w takich delikatnych kolorach :)?



haha:D w takim razie, skoro nie lubisz czerwieni, to proponuje ,jak wspomnialam, pastelowy kolor zolty , takowy do brunetek wydaje mi sie idealny :D a z kolei wowczas zaszalalabym z dodatkami ,np. szpilki w krzykliwym kolorze ,ktore by ozywily kolor sukienki:) np. chabrowy :) ale to tylko moje subiektywne odczucie ;)
ooo, tym bardziej,ze wesela szykuja sie w cieplych miesiacach, wowczas czlowiek lapie pierwsze opalenizny, tak wiec pastelowy zolty w polaczeniu z delikatna opalenizna u ciemnowlosych - no dla mnie dobre polaczenie ;) hyhy,uparta jestem :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 23:21 przez elkyyy.

I do tamtego zestawu takie buty :) Albo tak jak pisze szafowiczka u góry coś w pastelowym żółtym kolorze :) Do takich butów też ciekawie:)



Wydaje mi się, że ładnie by Ci było w zielonym. Taka pierwsza myśl. W trawiastym :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jeansy rurki- gdzie można kupić fajne i tanie?