Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Straaszne plamy, czym usunąć? :(

29 lut 2012 - 20:18:59

dlatego unikam pozyczania ludziom rzeczy, w 90% sa nieodpowiedzialni i albo zniszcza, albo pozniej samemu trzeba sie upominac o zwrot :/
Ja bym zaniosła do pralni chemicznej, tam sie chyba najlepiej znaja... sama nie kombinuj bo jeszcze zniszczysz.

Straaszne plamy, czym usunąć? :(

29 lut 2012 - 20:19:06

Jeśli to krew to zamocz na noc w zimnej wodzie i rano wypierz normalnie w pralce. Chyba ze zdążyłaś to zrobić w ciepłej to plama się zapiekła i nie wiem czym teraz możesz ją odratować:( Możesz też sodą taka spożywczą posypać i zostawić na godzinkę no i wyprać.

Straaszne plamy, czym usunąć? :(

29 lut 2012 - 20:22:19

Oddaj do pralni chemicznej na koszt koleżanki.

Straaszne plamy, czym usunąć? :(

29 lut 2012 - 20:25:52

A niby dlaczego Ty masz usuwać plamy? Potem Ci koleżanka powie, że jeszcze bardziej ją zniszczyłaś sobie. Oddaj jej kieckę, wyznacz termin i ma Ci oddać w takim stanie, w jakim pożyczyła. Jak nie to niech kupi Ci nową identyczną.

Straaszne plamy, czym usunąć? :(

29 lut 2012 - 20:28:03

Cytat
nana559
Jeśli to krew to zamocz na noc w zimnej wodzie i rano wypierz normalnie w pralce. Chyba ze zdążyłaś to zrobić w ciepłej to plama się zapiekła i nie wiem czym teraz możesz ją odratować:( Możesz też sodą taka spożywczą posypać i zostawić na godzinkę no i wyprać.
dokladnie jesli to faktycznie krew to tylko zimna woda sprobuj wyczyscic bo ciepla utrwali plame

zweryfikowana
Posty: 1.296
Ostrzeżenia: 1/5

Straaszne plamy, czym usunąć? :(

29 lut 2012 - 20:29:12

Cytat
semiramida1
A niby dlaczego Ty masz usuwać plamy? Potem Ci koleżanka powie, że jeszcze bardziej ją zniszczyłaś sobie. Oddaj jej kieckę, wyznacz termin i ma Ci oddać w takim stanie, w jakim pożyczyła. Jak nie to niech kupi Ci nową identyczną.

jestem tego samego zdania

Straaszne plamy, czym usunąć? :(

29 lut 2012 - 20:41:23

Cytat
soso
dlatego unikam pozyczania ludziom rzeczy, w 90% sa nieodpowiedzialni i albo zniszcza, albo pozniej samemu trzeba sie upominac o zwrot :/
Ja bym zaniosła do pralni chemicznej, tam sie chyba najlepiej znaja... sama nie kombinuj bo jeszcze zniszczysz.

no jak pożyczasz dalekiej znajomej to rzeczywiście, jakby mnie bliska koleżanka poprosiła to na pewno nie byłoby takie sytuacji.
Jeśli chodzi o sytuację autorki, to pech że sukienka jest taka jasna, łatwo poplamić, oddaj do pralni jak się nic nie da zrobić, powinnaś dostać taką samą albo pieniądze, niestety. ;)

Straaszne plamy, czym usunąć? :(

02 mar 2018 - 13:02:59

Najpierw zapierz płynem do mycia naczyń, pozostaw na chwilę,potrzyj plamę i spłucz dokładnie. Później odplamiacz- polecam albo vanish w płynie (nie w proszku) lub Isokor w przypadku trudniejszych plam. Ja tak uratowałam biała koszulę i pudroworóżową marynarkę: )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciuszki