Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

33 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:07:31

Aktualnie śpię w takiej haleczce, ponieważ bardzo lubię koronkową bieliznę i mi zazwyczaj jest ciepło. Nie jestem zmarzluchem, więc nie śpię w piżamach.


w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:08:05

Cytat
Bazucik
Ja śpię na golasa bo mam jakieś dziwne schizy dotyczące spania: nie może mi leżeć nic na szyi, nawet włosy, rękawy nie mogą się podwijać, stopy muszę mieć za kołdrą, a zwinięty kawał kołdry wkładam między nogi :D i nie może mi nikt chuchać na plecy :D nie mam przynajmniej dzięki temu problemu z wyborem piżamy, ale i tak moje życie jest ciężkie :D aha, w spaniu przeszkadzają mi ręce (np. jak śpię na boku) i czasami marzy mi się, żeby ręce można było na noc odkręcać :D

No to niezła schiza :D
W lato, gdy nie da się już wytrzymać z gorąca, śpię nago przykryta prześcieradłem :D w innych porach roku w tym, w czym mi wygodnie, jakieś spodenki dresowe i zwykła koszulka. ;) nie mam za bardzo typowej pidżamy.

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:08:20

latem - w majtki + top, same majtki albo nago

zima - zależy od temperatury w pokoju.. zdarza mi się spać w dresie albo zwykłej pidżamie: szorty + t-shirt

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:10:46

Cytat
Bazucik
aha, w spaniu przeszkadzają mi ręce (np. jak śpię na boku) i czasami marzy mi się, żeby ręce można było na noc odkręcać :D


hahahahaha to mnie rozwaliło xd w sumie pomocna by była taka funkcja ;D

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:11:34

koszulka+majtki / koszulka +majtki+spodenki

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:11:36

a wlasnie, odnosnie pizamek, to marzy mi si ostatnio taka z krowa- na tylku krowa i chyba na piersiach. ale ogolnie sa dosyc drogie na al.. po 50zl z gorszami juz z przesylka, dla mnie to za duzo. jak ktos cos wie (wymiana?) to prosze piszcie:D

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:12:55

Śpie w lato w koszulka+majtki w zime ciepłą pizamke:D,zawsze śpie przykryta po samą szyje:D i zawsze musze miec swoja kołdre.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 16:15 przez Eirenee.

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:15:46

jakbyście zobaczyły w czym ja śpię to padłybyście ze śmiechu;))) mój mówi, że szkoda, że jeszcze antygwałtów nie ubieram:D ja muszę mieć ciepełko i oczywiście muszę być przykryta kołdrą po same uszy:)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:15:47

ja zazwyczaj w koszulkach mojego faceta:-) a na inne "okazje" cos lepszego;)

zweryfikowana
Posty: 268
Ostrzeżenia: 1/5

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:17:15

Cytat
Bazucik
nie może mi leżeć nic na szyi, nawet włosy, rękawy nie mogą się podwijać, stopy muszę mieć za kołdrą, a zwinięty kawał kołdry wkładam między nogi :D i nie może mi nikt chuchać na plecy :D nie mam przynajmniej dzięki temu problemu z wyborem piżamy, ale i tak moje życie jest ciężkie :D aha, w spaniu przeszkadzają mi ręce (np. jak śpię na boku) i czasami marzy mi się, żeby ręce można było na noc odkręcać :D


Kobieto mam wrażenie ,że przeczytałam swoją wypowiedź;) Tylko ,że jak mi chucha na plecy to nie narzekam;) Z nogami też tak mam, albo kawałek kołdry wpycham albo wyciągam sobie nogę męża ;) Na co słyszę odpowiedź ;
"Ej a kiedy ja bede mógł wziąć sobie Twoją nogę?"
I zawsze o to walka. Z rękami też się zgadzam. Na boku jak leżę, to ta na górze mi sie przeszkadza ale z tą pod spodem kompletnie nie wiem co zrobić. A śpię w "ukradniętych" bokserkach męża czerwone ze szczurkiem i w t-shircie.

zweryfikowana
Posty: 1.174
Ostrzeżenia: 1/5

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:21:10

Ja nawet zimą śpię w bawełnianej koszuli za kolano na ramiączkach, bo mam w mieszkaniu okropnie ciepło :) czasem zdarza się w spodenkach krótkich i bokserce. Jak śpię z moim chłopakiem, to z reguły pożyczam sobie jego koszulkę, albo śpię w seksownej koszulce od niego :D

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:26:45

Najbardziej lubie w koszulce mojego mezczyzny... :))
On nosi Xxl a ja M wiec bardzo wygodna opcja ;)))

Ale wlasnie szukam niedrogiego kompletu - bokserki + koszulka.

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:30:24

Cytat
enia211
Cytat
Bazucik
nie może mi leżeć nic na szyi, nawet włosy, rękawy nie mogą się podwijać, stopy muszę mieć za kołdrą, a zwinięty kawał kołdry wkładam między nogi :D i nie może mi nikt chuchać na plecy :D nie mam przynajmniej dzięki temu problemu z wyborem piżamy, ale i tak moje życie jest ciężkie :D aha, w spaniu przeszkadzają mi ręce (np. jak śpię na boku) i czasami marzy mi się, żeby ręce można było na noc odkręcać :D


Kobieto mam wrażenie ,że przeczytałam swoją wypowiedź;) Tylko ,że jak mi chucha na plecy to nie narzekam;) Z nogami też tak mam, albo kawałek kołdry wpycham albo wyciągam sobie nogę męża ;) Na co słyszę odpowiedź ;
"Ej a kiedy ja bede mógł wziąć sobie Twoją nogę?"
I zawsze o to walka. Z rękami też się zgadzam. Na boku jak leżę, to ta na górze mi sie przeszkadza ale z tą pod spodem kompletnie nie wiem co zrobić. A śpię w "ukradniętych" bokserkach męża czerwone ze szczurkiem i w t-shircie.

Haha na kradzież nogi faceta nie wpadłam, ale raczej by nie wypaliło bo śpimy pod osobnymi kołdrami. Niestety nie mógł znieść moich akrobacji kiedy szukam idealnej pozycji, poza tym żeby włożyć sobie kołdrę między nogi potrzebuję dużego jej zapasu :D no i zimno mu było w syry kiedy kołdra była w poprzek żeby moje sobie wystawały :D

zweryfikowana
Posty: 217
Ostrzeżenia: 4/5

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 16:44:21

Śpię w samych majtkach :D No od święta ubiorę koszulkę, ale zdarza to się ze 3 razy w roku :D

w czym śpicie?

14 lut 2012 - 10:34:44

Cytat
Bazucik
czasami marzy mi się, żeby ręce można było na noc odkręcać :D

:D skądś to znam :P jak śpię na brzuchu albo, na boku to o jedną rękę mam zawsze za dużo. Jedna jest mi potrzebna zeby sobie od głowę,poduszkę włożyć, ale z tą druga mam zawsze problem. Czasami się budzę w nocy ze zdrętwiałą, bolącą reką i musze ją wtedy powoli rozruszać, ale to strasznie boli. Łatwiej by było ją odkręcić :)

Zimą śpię w piżamie z długimi rękawami i nogawkami. Jak jest bardzo zimno to w takiej polarowo-wełnianej :)
Latem w koszulkach, badź nago , albo top i szorty ew. koszulka chłopaka :)
a na specjalne okazje satynowe koszulki, bądź jakieś inne wynalazki :P

taką koszulkę sobie sprawiłam ostatnio :)

bałam się, ze koronka będzie mnie uwierać, ale na szczęście tak nie jest :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nieśmiertelne zasady ubioru według Coco Chanel