Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

zakupy internetowe

11 minut temu

Budowa domu

15 minut temu

Projekt wnętrza

49 minut temu

usługi stomatologiczne

52 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:16:40

zależy : w sumie to ide spac w - raz w długich spodniach pidzamowych i bokserce a raz w bokserce i bokserkach :) ale czesto budze sie naga :) ( mój mąz powiedział ze powinnam mieć takie spiochy zeby było mi wygodnie i zeby jemu się to szybko sciągało :)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:16:40

Cytat
Paulina_Lca
Dobre pytanie :)
Ja zazwyczaj śpię w koszulkach męża :) które już należą do mnie :)

o to tak jak ja :) hhe

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:17:01

ja najczesciej w koszulkach mojego faceta :) chyba ze jest zimno to zakladam jakas dlugą, cieplą pizamke, ale to rzadkość.

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:17:11

dłuższa bluzka + wygodne majtki, najwygodniej! :) no, chyba że śpię u mojego faceta ;>

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:18:41

A ja głównie w koszulce chlopaka ;) do tego legginsy w zimie, a w lecie szorty

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:19:41

Spodenki i koszula nocna, latem sama koszula :)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:20:16

Ja zabieram lubemu koszulki. Jak byłam młodsza zabierałam tacie :P
i jakieś wygodne, krótkie gatki do tego :P

niezweryfikowana
Posty: 1.835
Ostrzeżenia: 3/5

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:23:34

w lecie piżamki na szelkach + krótkie spodenki do kompletu, a w zimie ciepłe polarkowe piżamy b o strasznie marzne w nocy :)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:23:38

mam kilka nocnych koszulek. na co dzień śpię w bawełnianej koszuli prawie taka sama jak ta- luźna i przewiewna. natomiast gdy śpi ze mną chłopak najchętniej co wieczór widział by mnie w tej, co mnie denerwuje bo jest niewygodna. nie żeby tamta mu się nie podobała ale wiadomo o co chodzi



w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:24:21

Ja osobiście się nie przejmuję, i czy zima czy lato śpię w ulubionych kropkowanych szortach i starej bluzce z Nirvaną, do której sentyment nie pozwala mi jej wyrzucić, pomimo tego, że już ledwo nadaje się nawet do spaia ;)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:27:28

Cytat
Bazucik
Ja śpię na golasa bo mam jakieś dziwne schizy dotyczące spania: nie może mi leżeć nic na szyi, nawet włosy, rękawy nie mogą się podwijać, stopy muszę mieć za kołdrą, a zwinięty kawał kołdry wkładam między nogi :D i nie może mi nikt chuchać na plecy :D nie mam przynajmniej dzięki temu problemu z wyborem piżamy, ale i tak moje życie jest ciężkie :D aha, w spaniu przeszkadzają mi ręce (np. jak śpię na boku) i czasami marzy mi się, żeby ręce można było na noc odkręcać :D
jakbym slyszala o sobie, tyle, ze ja spie w gatkach i koszulce, ale koldra miedzy nogi musi byc, rece bym najchetniej okrecila bo mi przeszkadzaja :D haha!

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:28:29

ja mam 3 kuse koszulki nocne:) sa w miare wygodne i zależy od nastroju w czym śpię ostatnio spodobały mi się koszule mojego mężczyzny ;p a jak juz jest naprawde zimno to piżamki ( grube spodenki i bluzeczka z długim rękawem ) ;]

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:29:46

ja się w : koszulce na ramiączkach na goę nakładam bluzkę bawełniana i jakieś leginsy albo spodnie takie od piżamy i skarpety :)
mój strój może byc smieszny ale jakoś zimno u mnie w domu i pozatym lubię być ciepło ubrana do spania:P i czy to lato czy zima zawsze musze mieć plecy zakryte od takie moje osobiste "widzimi się" ;)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:29:48

Latem - bokserka i majtki, lub nago jak są straszne upały (szczególnie lubię z Moim;)) , również uwielbiam koszulki mojego faceta:)
Satyna latem jest rewelacyjna bo fajnie chłodzi, pościel u mnie obowiązkowa!

Zimą - najróżniej, dresy, góralskie, wełniane skarpety, bluzki z długim rękawem.
Czasem totalnie jestem anty-sexy jak się tak opatulę, ale wynika to z tego że zimą nie zawsze mam aż tak ciepło w domu.

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:30:51

w koszulce męża,które mu podkradłam kiedys i juz nie oddałam.Wogóle lubie chodzic w jego bluzach itp

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nieśmiertelne zasady ubioru według Coco Chanel