Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:16:40

zależy : w sumie to ide spac w - raz w długich spodniach pidzamowych i bokserce a raz w bokserce i bokserkach :) ale czesto budze sie naga :) ( mój mąz powiedział ze powinnam mieć takie spiochy zeby było mi wygodnie i zeby jemu się to szybko sciągało :)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:16:40

Cytat
Paulina_Lca
Dobre pytanie :)
Ja zazwyczaj śpię w koszulkach męża :) które już należą do mnie :)

o to tak jak ja :) hhe

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:17:01

ja najczesciej w koszulkach mojego faceta :) chyba ze jest zimno to zakladam jakas dlugą, cieplą pizamke, ale to rzadkość.

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:17:11

dłuższa bluzka + wygodne majtki, najwygodniej! :) no, chyba że śpię u mojego faceta ;>

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:18:41

A ja głównie w koszulce chlopaka ;) do tego legginsy w zimie, a w lecie szorty

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:19:41

Spodenki i koszula nocna, latem sama koszula :)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:20:16

Ja zabieram lubemu koszulki. Jak byłam młodsza zabierałam tacie :P
i jakieś wygodne, krótkie gatki do tego :P

niezweryfikowana
Posty: 1.835
Ostrzeżenia: 3/5

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:23:34

w lecie piżamki na szelkach + krótkie spodenki do kompletu, a w zimie ciepłe polarkowe piżamy b o strasznie marzne w nocy :)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:23:38

mam kilka nocnych koszulek. na co dzień śpię w bawełnianej koszuli prawie taka sama jak ta- luźna i przewiewna. natomiast gdy śpi ze mną chłopak najchętniej co wieczór widział by mnie w tej, co mnie denerwuje bo jest niewygodna. nie żeby tamta mu się nie podobała ale wiadomo o co chodzi



w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:24:21

Ja osobiście się nie przejmuję, i czy zima czy lato śpię w ulubionych kropkowanych szortach i starej bluzce z Nirvaną, do której sentyment nie pozwala mi jej wyrzucić, pomimo tego, że już ledwo nadaje się nawet do spaia ;)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:27:28

Cytat
Bazucik
Ja śpię na golasa bo mam jakieś dziwne schizy dotyczące spania: nie może mi leżeć nic na szyi, nawet włosy, rękawy nie mogą się podwijać, stopy muszę mieć za kołdrą, a zwinięty kawał kołdry wkładam między nogi :D i nie może mi nikt chuchać na plecy :D nie mam przynajmniej dzięki temu problemu z wyborem piżamy, ale i tak moje życie jest ciężkie :D aha, w spaniu przeszkadzają mi ręce (np. jak śpię na boku) i czasami marzy mi się, żeby ręce można było na noc odkręcać :D
jakbym slyszala o sobie, tyle, ze ja spie w gatkach i koszulce, ale koldra miedzy nogi musi byc, rece bym najchetniej okrecila bo mi przeszkadzaja :D haha!

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:28:29

ja mam 3 kuse koszulki nocne:) sa w miare wygodne i zależy od nastroju w czym śpię ostatnio spodobały mi się koszule mojego mężczyzny ;p a jak juz jest naprawde zimno to piżamki ( grube spodenki i bluzeczka z długim rękawem ) ;]

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:29:46

ja się w : koszulce na ramiączkach na goę nakładam bluzkę bawełniana i jakieś leginsy albo spodnie takie od piżamy i skarpety :)
mój strój może byc smieszny ale jakoś zimno u mnie w domu i pozatym lubię być ciepło ubrana do spania:P i czy to lato czy zima zawsze musze mieć plecy zakryte od takie moje osobiste "widzimi się" ;)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:29:48

Latem - bokserka i majtki, lub nago jak są straszne upały (szczególnie lubię z Moim;)) , również uwielbiam koszulki mojego faceta:)
Satyna latem jest rewelacyjna bo fajnie chłodzi, pościel u mnie obowiązkowa!

Zimą - najróżniej, dresy, góralskie, wełniane skarpety, bluzki z długim rękawem.
Czasem totalnie jestem anty-sexy jak się tak opatulę, ale wynika to z tego że zimą nie zawsze mam aż tak ciepło w domu.

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:30:51

w koszulce męża,które mu podkradłam kiedys i juz nie oddałam.Wogóle lubie chodzic w jego bluzach itp

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nieśmiertelne zasady ubioru według Coco Chanel