Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 14:54:10

hej, tak się zastanawiałam w czym przeważnie śpią dziewczyny. Czy w tym w czym im wygodnie, a może w tym co się podoba ich drugiej połowie? Jakie lubicie materiały satyna, bawełna.. czy takie koronkowe? W czym spicie latem a w czym zimą? Jakieś propozycje obrazkowe lub sklepów :) Co byście polecały :)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:06:26

Aktualnie śpię w ciepłej polarowej piżamce ;d długie spodnie, długi rękaw bluzki ;p Mojej drugiej połówce się nawet podoba , a ja straszny zmarźlak jestem, wiec lubie miec ciepło :D

Latem śpię w krótkich spodenkach i bokserce :D Albo czymś sexy, zależy czy śpie sama czy z nim :D

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:06:49

Dobre pytanie :)
Ja zazwyczaj śpię w koszulkach męża :) które już należą do mnie :)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:10:09

ja śpię w koszulce i majtkach. nawet jak u chłopaka spałam to pożyczałam od niego bluzki i w nich spałam. no chyba, że jakaś specjalna okazja to już co innego :)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:10:21

ja spię w długich bawełnianych spodniach (szarych w białe kropki :)) i koszulce z krótkim rękawem.

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:10:27

Ja śpię na golasa bo mam jakieś dziwne schizy dotyczące spania: nie może mi leżeć nic na szyi, nawet włosy, rękawy nie mogą się podwijać, stopy muszę mieć za kołdrą, a zwinięty kawał kołdry wkładam między nogi :D i nie może mi nikt chuchać na plecy :D nie mam przynajmniej dzięki temu problemu z wyborem piżamy, ale i tak moje życie jest ciężkie :D aha, w spaniu przeszkadzają mi ręce (np. jak śpię na boku) i czasami marzy mi się, żeby ręce można było na noc odkręcać :D

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:11:00

zależy od nastroju, raz mam ochotę na koronkę( gorsecik koronkowy ), satynę ( spodenki+bluzeczka) a jak mam "ciężkie dni" to koszula i spodnie :)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:11:43

ja zimą w ciepłych, ale ładnych piżamkach, a jak jest ciepło preferuję satynowe piżamki :)

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:13:03

Cytat
Bazucik
Ja śpię na golasa bo mam jakieś dziwne schizy dotyczące spania: nie może mi leżeć nic na szyi, nawet włosy, rękawy nie mogą się podwijać, stopy muszę mieć za kołdrą, a zwinięty kawał kołdry wkładam między nogi :D i nie może mi nikt chuchać na plecy :D nie mam przynajmniej dzięki temu problemu z wyborem piżamy, ale i tak moje życie jest ciężkie :D aha, w spaniu przeszkadzają mi ręce (np. jak śpię na boku) i czasami marzy mi się, żeby ręce można było na noc odkręcać :D


:o

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:13:14

koszule taty :D bądź dresy i koszulka jakas luzna;D

zweryfikowana
Posty: 815
Ostrzeżenia: 1/5

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:13:22

Latem w spodenkach i jakiejś bluzce. Zimą legginsy i coś luźnego;P

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:13:59

W łóżku ,nago :D
Żartowałam ,w koszulce i spodenkach ;)
Nie lubię satyny .

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:14:19

ja śpię w łóżku :P

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:14:57

Różnie,czasem koszulki męża,ostatnio kupiłam sobie taki fajny komplet-tuniczka na ramiączkach+takie jakby bokserki:)

w czym śpicie?

13 lut 2012 - 15:16:08

ja najbardziej lubię nago, jak mam być szczera (wygodnie i zdrowo). ale najczęściej pidżamy składające się z krótkich spodenek i bluzki na ramiączkach. lubię koronkę, a satyna mnie łaskocze. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nieśmiertelne zasady ubioru według Coco Chanel