Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie


Zastanawiam się nad stanikiem typu bardotka pod suknię ślubną.....Obawiam się, że cały wieczór będę musiała sie martwić czy aby sukienka mi się nie zsuwa przy wyborze zwykłego stanika bez ramiączek.Wiadomo, że wesele to tańce i zabawy.....

Suknia posiada gorset bez ramiączek. Jest wiazana i zapinana z tyłu ale dla lepszego komfortu chciałabym dobrać odpowiedni stanik który będzie podtrzymywał mój biust całą noc...To ważne by w najważniejszym dniu nie myśleć o podciąganiu sukienki......:/

Dodam że mam 70C

Czy bardotka będzie dobrym rozwiazaniem pod gorset sukni ślubnej??? Jezeli tak to jaką wybrać???? Tą bardziej zabudowaną na fiszbinach, a może tę wyglądającą jak zwykły stanik z sylikonowym obszyciem???


Doradźcie



dzisiaj mierzyłam podobną suknię (dół tylko inny) i gorset świetnie leżał, więc ja nie planuję żadnego stanika

dobra bielizna szczególnie w tak ważnym dniu to podstawa.. polecam wybrać się do barffiterki .. nie kupuj broń boże jakiejś zwykłej bardotki w sieciówce

przecież bardotki maja takie gumeczki zapobiegające ześlizgiwaniu się stanika z biustu. kupiłam kiedyś pod sukienkę taki w triumphie i wcale nie ruszałam stanika przez cały wieczór tańców.

najlepiej pojdz do jakiegos dobrego sklepu z bielizna gdzie maja wykwalifikowane Panie ktore napewno dobiora Ci odpowiedni biustonosz taki ktoy zostanie caly czas na miejscu:).bo z bardotkami bywa roznie...:/ jak jest zle wykrojona nie ma humek antyposlizgonych odpowiednich moze Ci sie zsuwac:/.Ps.Piekna sukienka;) slicznie bedziesz wygladala:)!

Również uważam,że powinnaś udać się do bra-ffiterki.

dziękuje Wam....na pewno skorzystam z profesjonalistów....

jeszcze jakieś opinie?? może jakieś sprawdzone firmy nie licząc triumpha wcześniej napomnianego...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Ja miałam taki komplet (bez pasa).
Świetnie się biustonosz trzymał na swoim miejscu, ani razu nie poprawiałam.
Więc firmę mogę polecić.

foto



ja kupiłam w triumfie samonośny:)trochę się ich naprzymierzałam ale musze przyznać ze podczas wesela nie martwiłam się o nic:)

ja mialam bardzo podobna suknie..

i mialam wlasnie stanik typu bardotka, normalny, ale na pasku mialam silikon zeby sie trzymal ciala:) wyszlo super:)
i stanik kupilam w "la senza"





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 14:56 przez hone_y.

Ja też polecam Triumpha, sprzedawczyni pomogła mi dobrać fason i rozmiar i przez cały wieczór nawet nie pomyślałam o podciaganiu sukienki.

Ja w dniu ślubu doszyłam same gąbki od stanika (zakupione prędzej w pasmanterii) i czułam się z nimi bardzo komfortowo ;-)

a czy każdym oryginalnym sklepie z bielizną spotkam sie z brafiterką????? ....

Chodzi mi o jak najbardziej obiektywne podejście do mnie jako klienta....bo wiadomo ze każdy chce sprzedać....

Ja bardzo lubię bieliznę z Esotiq, Pani z cierpliwością dobrała mi biustonosz, a jestem wymagająca jeśli chodzi o bieliznę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 15:19 przez keyy.

Cytat
agrafka44
a czy każdym oryginalnym sklepie z bielizną spotkam sie z brafiterką????? ....

Absolutnie nie w każdym, i na pewno nie w Triumphie, Intimissimi, sieciówkach (tam też nie masz czego szukać jeśli chcesz kupić porządny stanik).

Brafitterki z prawdziwego znajdziesz w sklepach z tej listy:

http://stanikowamapa.blox.pl/strony/listasklepow.html

A wizyta się przyda, bo biust na zdjęciu to na 70C mocno nie wygląda ;) Sama zresztą wstępnie sprawdź:

http://atlastravel.nazwa.pl/mariska/

Ze staników bez ramiączek polecam szczególnie 2 modele:


Freya Deco (ale ona nie ma wersji białej) i Ewa Michalak (istnieje w bieli, zalinkowany wyżej kalkulator tej marki nie dotyczy, musisz policzyć rozmiar na stronie sklepu). Jeśli nie masz w pobliżu żadnego porządnego sklepu albo ten sklep nie ma akurat "bezramiączkowca" na Ciebie to po prostu zamów przez internet (najlepiej od razu 2-3 sąsiednie rozmiary każdego modelu, żeby nie tracić czasu i pieniędzy na wymiany).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-14 02:10 przez takaona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

w czym śpicie?