Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej :) Byłam ostatnio rozejrzeć się co jeszcze fajnego na wyprzedażach i przypadkiem wpadłam w Housie na koturny z nowej kolekcji. Wpadły mi w oko, ale kosztują 140 zł i zastanawiam się jak to jest u nich z jakością, bo nie chcę kupować butów na 3 wyjścia. Niestety tak już miałam z butami z H&M, ale tam nie ma problemu z reklamacją. Macie jakieś doświadczenia z firmą House ?



sama nie mam butow z tej firmy, ale tez chetnie sie dowiem :)

butów nie kupowałam więc niestety nie pomogę...
ale jak raz kupiłam jeansy to po praniu zrobily sie 2 rozmiary większe, a bokserka jakas przykrótkawa....więc ja nie lubie kupować tam ciuchów:)

House to polska firma... więc kupujmy polskie produkty ;)

zweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

z tego co wiem to reklamację zawsze można złożyć, tak samo jak w croppie, a buciki śliczne wybrałaś:)

pomóżcie dziewczyny <moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-29 22:48 przez moderator.

Czytałam u nich w regulaminie, że nie uwzględniają reklamacji gdy uszkodzenie jest mechaniczne. A dość dużo naczytałam się o startych lub odpadających podeszwach przy tego typu butach ..
Sama nie wiem, chodzą mi po głowie kolejny dzień, ale nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto. Doradźcie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-29 23:01 przez eifersucht.

aaa ja mam te butki :) sa mega wygodne i dobre jakościowo wiec tego no polecam ! :)

A powie mi ktoś może ile mają cm te koturny?? Bo chciałabym je kupić ale nie chce żeby były za wysokie :)

Czaje się na nie, ale mama na początku nie chciała mi dać pieniędzy, a teraz nie ma w galerii mojego rozmiaru ;/

Ja kupiłam w tamtym roku kozaki, bardzo fajne, uwielbiałam w nich chodzić, no ale niestety się rozkleiły ;( oddałam na gwarancje i zaznaczyłam że chce wymianę lub naprawę, dostałam zwrot gotówki, (buty oddałam po sezonie i mogłam sobie kupić kolejne ;P )

można składać reklamacje i je przyjmują, chyba można wybrać czy zwrot pieniędzy czy wymiana na nowe jeśli coś się rozpadnie.
ale ogólnie nie podobają mi się i z tego co słyszałam jakość butów w hausie jest średnia;p za taką kwotę kupisz ładniejsze!

niestety nie wiem nic o reklamacjach , ale buciki laadne :)

Kupiłam przed Świętami kozaki w Housie przecenione z 200 na 100 -wiadomo, wyprzedaże, i na załączonym obrazku widać w jakim są stanie. Pomijając to że się rozkleiły to zrobiła się dziura w podeszwie na wylot po połtora miesiąca chodzenia, bo kilka tyg.już leżą w sumie nie wiadomo po co. A, w sumie wiem już po co:P bo zgubiłam paragon i się łudzę że może akurat jeszcze go gdzieś znajdę więc dlatego nie wyrzucam. A wracając do tematu.. ja tam więcej butów nie kupie, widać jaka jest jakość, chociaż Ty nie masz się co martwić o dziurę w podeszwie w takich koturnach;) ale mimo wszystko, jakbym miała za nie dać 200zł tak jak na początku kosztowały i rozwaliły by się po miesiącu to bym się wściekła.
ps. A może któraś kupowała takie buty i ma niepotrzebny paragon?:P (woj.lbl)



mam je i są swietne,polecam!!:)

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

Ja nie dawno kupiłam takie.


Te co wstawiłaś też oglądałam ale mój rozm był na wystawie i nie chcieli mi ich podać.
Nie żałuję zakupu. Jak na razie miałam je raz na sobie. Ale szczerze polecam bo są bardzo ale to bardzo wygodne, mimo iż są bardzo wysokie. Z moim wzrostem one są dla mnie cudne :) i wyglądają na wytrzymałe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skąd sa?