Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 08:31:50

Hej dziewczyny :-)
Potrzebuję informacji na temat wyprzedaży. Zastanawiałam się nad małym wypadem
do galerii, ale będę mogła tam być dopiero w Czwartek.

Czy załapie się jeszcze na wyprzedaże? Do jakich sklepów warto zaglądnąć?

Proszę o informacje :-)

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 08:39:24

jeszcze jakieś promocje są,ale już powoli wchodzi nowa kolekcja, więc się spiesz:)

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 08:45:25

bylam wczoraj i croppie reserved i housie bylo duzo :)

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 08:46:03

ja idę we wtorek i liczę oczywiście na zniżki. ;p

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 08:47:04

napewno beda .teraz w kazdym sklepie są ;)

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 08:54:04

a jak z rozmiarami? chce sobie kupic tregginsy i marynarke roz. S
wybieram jutro i zastanawiam sie czy warto

aha, myslicie ze w 170zl sie zmieszcze?

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 08:59:10

pewnie ze sie zmiescisz ja w croppie widzialam fajne tregi ale xs i sie nie wcisnelam;( a zas spodnie przymierzalam S i byly za duze wiec nie wiem jak z ta rozmiarówką ! mysle ze znajdziesz cos w tym rozmiarze przynajmiej u nas sa:)

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 09:02:56

wlasnie jesli chodzi o rozmiarowki to rzeczy sa czesto przeszukane. s,m i l jest malo, bo najwiecej dziewczyn, ktore duuzo kupuja ubiera sie w takich rozmiarach. duzo jest XL, XS. ale to zalezy od miasta, w Poznaniu na przecenach znalezc s czy m graniczy z cudem. w gdansku zas takich rozmiarow jest duzo wieej :)

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 09:04:27

Cytat
izulciiaa
bylam wczoraj i croppie reserved i housie bylo duzo :)

Ja tak samo,w Croppie kupiłam tunikę za 39zł a w Housie spodnie za 49zł :)

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 09:16:11

Cytat
izulciiaa
pewnie ze sie zmiescisz ja w croppie widzialam fajne tregi ale xs i sie nie wcisnelam;( a zas spodnie przymierzalam S i byly za duze wiec nie wiem jak z ta rozmiarówką ! mysle ze znajdziesz cos w tym rozmiarze przynajmiej u nas sa:)

możliwe, że widziałyśmy te same, ja widziałam właśnie za 40zł, ale same xs, xxs..
Dziewczyny a nie wiecie jak jest w Bershce? Czy są przeceny na spodnie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 09:17 przez DominikaGy.

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 09:19:12

Trzeba sie spieszyc bo rozmiarowka wykupiona! Moze cos jeszcze znajdziesz... zycze Powodzenia :)

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 09:22:28

ja ostatnio całą Echo obchodziłam w poszukiwaniu sukienki na 100dn i nic nie znalazłam, aż niewiarygodne ;/ wszystkie sukienki to jakieś pozostałości sylwestrowe (XL,XXL) ;/ może jest tutaj ktoś z Kielc kto mi poradzi gdzie jeszcze mogę się w ck udać na poszukiwania? :)

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 09:28:48

Ja byłam wczoraj:
- w Stradivariusie jeszcze mnóstwo wyprzedaży, na wszystko, ale zainteresowałam się tylko butami w bardzo niskich cenach, np. botki za 49zł albo jazzówki za 39zł.
- w Pull&Bear szału nie było, ale patrzyłam tylko oględnie
- w H&M już wszystko przebrane, ale dałoby się coś jeszcze kupić, było mnóstwo swetrów po 30zł i to nie byle jakich, czapki i rękawiczki po 10zł :) Szaliki też po 10. Żałuję, że nie wzięłam jednego szalika, ale trudno
- w Reserved średnio, szukałam czapki, szarego, zwykłego krasnala i owszem był, ale po 35zł z 49,99 więc czy ja wiem, czy taka super promocja? Swetry po 29.90, ale mnie się nie podobały
- Bershka - chyba najwięcej promocji, przynajmniej w Plazie w Toruniu. Tyle, że ich stronę online to można sobie o kant tyłka rozbić, bo jak sprawdzałam dostępność takich kurtek to nie było juz niby w ogóle a jak wczoraj weszłam to była cała rozmiarówka i tak o to kupiłam sobie wymarzoną parkę z 279 na 99 :)

Nie weszłam jeszcze do New Yorkera, po prostu zapomniałam o nim i teraz żałuję, bo z tego, co wiem to właśnie tam są największe wyprzedaże, bo często można dostać coś fajnego za 3,95 :D

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 09:44:03

bershka- przeceny są wielkie, wszystkie bluzki tuniki 20-40 zł. swetry przecenione z 200 zł na 35- kupiłam dwa, spodnie po 35 rewelacja:)

stradivarius: buty np ze 150 na 50 zł, bluzki podobnie 30-40, tak samo w pull & bear- z tym, że tu już od 20.

w housie bluzeczki o 10 zł, sweterki za 30 zł, sukienki podobnie. cropp mniej wiecej w tym samym stylu.

jest masa przecen i to już mega kokretnych:)

Wyprzedaże-potrzebuje informacji.

22 sty 2012 - 09:45:26

Cytat
martuuus
Ja byłam wczoraj:
- w Stradivariusie jeszcze mnóstwo wyprzedaży, na wszystko, ale zainteresowałam się tylko butami w bardzo niskich cenach, np. botki za 49zł albo jazzówki za 39zł.
- w Pull&Bear szału nie było, ale patrzyłam tylko oględnie
- w H&M już wszystko przebrane, ale dałoby się coś jeszcze kupić, było mnóstwo swetrów po 30zł i to nie byle jakich, czapki i rękawiczki po 10zł :) Szaliki też po 10. Żałuję, że nie wzięłam jednego szalika, ale trudno
- w Reserved średnio, szukałam czapki, szarego, zwykłego krasnala i owszem był, ale po 35zł z 49,99 więc czy ja wiem, czy taka super promocja? Swetry po 29.90, ale mnie się nie podobały
- Bershka - chyba najwięcej promocji, przynajmniej w Plazie w Toruniu. Tyle, że ich stronę online to można sobie o kant tyłka rozbić, bo jak sprawdzałam dostępność takich kurtek to nie było juz niby w ogóle a jak wczoraj weszłam to była cała rozmiarówka i tak o to kupiłam sobie wymarzoną parkę z 279 na 99 :)

Nie weszłam jeszcze do New Yorkera, po prostu zapomniałam o nim i teraz żałuję, bo z tego, co wiem to właśnie tam są największe wyprzedaże, bo często można dostać coś fajnego za 3,95 :D

dziękuję za informację :)) pomogłaś mi bardzo! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kojarzycie firme Miss Sixty?