Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

17 minut temu

Drukarnia

49 minut temu

Samochód.

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam. Napisze jeszcze raz ponieważ kontunowałam rozmowę w starym wątku i wiele z was odpowiadało za co dziekuje natomiast na stare pytanie. Moje pytanie brzmi. Nosze rozmiar głownie 38 ale także 36 ( czasami nawet L) mam 178 cm wzrotu i jestem szczupła (np. leginsy zawsze S kupuje ) Ale jesli chodzi o ramoneske to mam wielki dylemat ponieważ chce aby ona mi sluzyla a nie chce tez żeby była za duza na mnie. ( bardzo nie lubie nosic przyduzuch ubran zwlaszcza kurtek wygląda to fatalnie wole nawet ciaśniejsze )w biuscie mam 90 w tali 60 PROSZE DORADZCIE JAKI WYBRAC ROZMIAR M CZY S ?? podaje wymiary M :długość - 50 cm
ramiona - 38 cm
pacha - 46 cm
talia - około 42 cm
rękawek - 62 cm

a to S :
długość - 49 cm
ramiona - 38 cm
pacha - 43 cm
talia - około 39 cm
rękawek - 61 cm

Może któraś z was o podnbnej sylwetce zasugeruje się swoimi doswiadczeniami w kwesti wyboru rozmiaru z H &M



Ja bym wzięła M, chociażby z uwagi na to, że nosisz głównie 38, a czasem nawet L i jesteś dosyć wysoka. Jak kupisz S i się nie wciśniesz to będziesz z pewnością bardziej zła, niż jakbyś kupiła M i ta Mka by minimalnie odstawała

No racja tymbardziej ze roznia sie tylko o 1 cm no w biuscie o 3 cm :) juz nie mące lepiej wziasc ta wieksza ale słyszałam ze duzo dziewczyn kupuje z hm mniejsze bo r. zanizona :( a ja rzadko kupuje w h&m u mnie ( beznadzieje sa ciuchy w innych miastach o NIEBO leppsze naprawde !! )głownie kupuje bluzki ale bluzka to bluzka jest elastyczna i zawsze sie naciagnie. Pozdrawiam

S-ka ma 43cm szerokosci co daje 86cm więc nie wciśniesz sie skoro w biuście masz 90cm.Kup M-ke. Poza tym jestes bardzo wysoka i jak ubierzesz rozmiar 36 to wydaje mi się, że będzie bardzo widać, ze jest ci mała tym bardziej, że czasem nawet L nosisz.
Aaa.. i jak pod kurtke ubierzesz sweterek to już w ogole :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 20:48 przez k_isia.

Ska ma w biuście- 43 cm x2 daje nam 86
a ty masz w biuście 90??

hymmm no to chyba za mała będzie?
w Hm ja zwuwazyłam że jest różnie nieraz kupie coś XS czasami M a ogólnie nosze r. S. więc zależy...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 20:51 przez NESIA13705.

Wydaje mi się, że powinnaś wziąć M. W S rękawy mogą być za krótkie. Też jestem wysoka i mam z tym problem. A poza tym te rozmiary niewiele się różnią wnioskując z tego, co podałaś.

Dziękuje za odpowiedzi. Pomogłyście mi no fakt wystarczy spojrzeć na rozmiary ale się i tak łudziłam że za szeroka będzie :) ( chyba mam ten kompleks ze lubie małe kupować :p)Wybieram M :)Dzięki wielkie moja głowa dzięki wam wybawiona od tego koszmarnego i dylematu :)Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

W H&M jak dla mnie sa duże rozmiary. NP. 34 tam jest jak 36. Ogolnie to nosze 32, w H&M nawet 32 jest na mnie duże. Mam rozumieć, że nie możesz przymierzyc kurteczki?

Moje Drogie ;D
Możecie mi nie dowierzać ale nie mam w swojej szafie i nigdy nie miałam żadnego ciuszka z H&M. Nigdy nawet nic nie mierzyłam..w mojej miejscowości nie ma tego sklepu a jak już się wybrałam do jakiejś galerii to nie wiem ale jakoś tak się składało,że nie wchodziłam tam.Teraz wypatrzyłam sobie na All bluzeczkę, którą chciałabym kupić tylko nie wiem jak z numeracją..czy jest to typowa numeracja?? Czy lekko zaniżona/zawyżona?? Jestem osobą raczej szczupłą i z małym biustem a bluzka ma dekolt.Nie wiem na jaki rozmiar powinnam się zdecydować.Normalnie noszę 36.Ktoś doradzi?Ktoś pomoże?
Wrzucam fotkę bluzki, którą mam na oku...



sliczna ta bluzka,megaaaaaaaaaaaaaaa

juz było takie pytanie o tą bluzkę

weź XS jest tam numeracja zawyżona do co bluzek do spodni nie mam pojecia :))

Cudowna.Bierz rozmiar mniejszy:) A najlepiej jak możesz to jedź do tego sklepu i tam tą bluzkę kup.Na all są zawyżone ceny.Już nie raz się przekonałam.W H&M jest przecena a ludzie sprzedają po normalniej cenie albo i większej + przesyłka.W sklepie przynajmiej przymierzysz ją:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spodnie h&m vila