Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:40:30

Hej dziewczyny! W tym roku mam studniówkę i mam duuży problem w znalezieniu sukienki... Mam szerokie biodra i mam wrażenie, że w każdej wyglądam grubo ;/ Jakiej powinnam szukać?


<moderacja> Podczas zakładania nowego wątku nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść.
Nie używaj ogólnych sformułowań typu "Problem", "Pomocy”, „???”, „Poszukuję”, „Sprzedam” etc. Wprowadzają one ogólny chaos. Tytuł powinien być krótki, zwięzły i treściwy. Pomaga to Użytkownikom w poruszaniu się po Forum i odpowiadaniu na tematy, które ich najbardziej interesują.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-02 21:56 przez moderator.

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:43:19

szerokiej w biodrach

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:45:17

Ktoś jeszcze ...?

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:47:15

mówię serio - rozkloszowanej w biodrach, na przykład bombki. to przecież maskuje.

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:47:21

o kroju litery A do kolan lub lekko za ,ja na sylwestra miałam taką całą w cekinach ;)) swoją podkręc kolorem i czymś co odwróci uwagę od dołu [naszyjnik,fryzura,kolczyki-skup się na górze],dobre kacesoria zbudują cały zestaw .
Ja mam problem z pupą która uległa grawitacji i leci w dół ,więc takie sukienki noszęm,nie dośc ,że wygodniejsze ,po niczego nie opinają ,to jeszcze w tańcu zachowują się jak sukienka baletnicy ;))

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:47:45

sukienek w tak zwanym kształcie litery A:) czyli wąższej u góry i rozszerzające się ku dolowi:)

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:48:08

najlepiej z falbanką na biuście to odwróci uwagę od bioder i kolor brąz lub granat

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:48:35

Odciętej pod biustem, luźnej, podkreślającej biust, talię co odwróci uwagę od bioder. Powinna rozszerzać się ku dołowi i nie opinać się na biodrach.

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:48:50

Cytat
edwardzie
mówię serio - rozkloszowanej w biodrach, na przykład bombki. to przecież maskuje.

Bombka to akurat jeszcze bardziej poszerza:(
Najlepiej poszukaj takiej odciętej pod biustem i luźno puszczonej w dół:)

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:49:48

Cytat
Niczka90
Odciętej pod biustem, luźnej, podkreślającej biust, talię co odwróci uwagę od bioder. Powinna rozszerzać się ku dołowi i nie opinać się na biodrach.

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:49:50

Dzięki dziewczyny! :)

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:51:59

odcięta od biustem. :)

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:52:15

Tak jak dziewczyny pisały - w kształcie litery A. Jeśli masz jeszcze całkiem ładną talię to już w ogóle będziesz rewelacyjnie wyglądała. Ten krój jest bardzo bezpieczny, a przy tym można znaleźć sporo bardzo ładnych sukienek :)

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:53:03

Kiedyś takie szukałam, ale jakoś żadna mnie nie zachwyciła :(

Szerokie biodra- Jaka sukienka?

02 sty 2012 - 21:54:13

albo odciętej w talii z rozkloszowanym dołem.
np jak w dirty dancing xD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy cekiny drapią?:)