Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:53:49

mnie się nie podoba:) ale to moje zdanie:)

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:54:15

Cytat
jolusiiia
Cytat
nadzkaa
ja mam 183 i noszę obcasy, koturny :) czasem się sama z siebie śmieję, że przy moich koleżankach wyglądam jak Hagrid, ale mi to nie przeszkadza, dobrze się czuję na "wysokościach" :)

haha hagrid jest mały i gruby ;d



Hagrid jest mały?! :o

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:54:37

czy Ty nie masz innych problemów?

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:58:58

ja mam 177 , szpilek takich wysokich nie mialam okazji jeszcze ubrac;P ale mam kilka par koturnow 6-7 cm i teraz tez botki mam 7 cm i lubie chodzic w nich , jeszcze sie nie spotkalam z tym zeby ludzie sie smiali ze mnie czy cos , wlasnie przeciwnie z taka zazdroscia patrza:)

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 19:02:50

ja mam to samo, mam 178 i tylko czasem jak wychodze z chlopakiem zakladam szpilki ktore mają max 6-7 cm.... podobaja mi sie wyzsze ale jestem nie smialai czulabym sie zle taka wielka... coz cale zycie prawie smigam na plaskim :)

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 19:06:11

Niektorzy moga poczytac to jako zazdrosc (bo wypowiada sie niska osoba), ale szczerze to nie podoba mi sie wizualnie taki obrazek w ktorym to dziewczyna jest wyzsza od chlopaka bo np. po zalozeniu obcasow ona ma 190 cm, co stanowi wzrost wysokiego chlopaka i jest o glowe nad innymi. Oczywiscie wisi mi to, nie bawie sie w jakies usmieszki czy przedszkolne palcem pokazywanie, ale nie powala to tak jak na wybiegu...

Pytanie jest tylko typu jak sie Ty czujesz w butach na obcasie, jesli dobrze i bardziej kobieco i "jarasz sie" tym to zakladaj i tyle

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 19:12:17

Cytat
jolusiiia
Cytat
nadzkaa
ja mam 183 i noszę obcasy, koturny :) czasem się sama z siebie śmieję, że przy moich koleżankach wyglądam jak Hagrid, ale mi to nie przeszkadza, dobrze się czuję na "wysokościach" :)

haha hagrid jest mały i gruby ;d

ja mam nawet nie wiem ile w dowodzie 168, ale tak mam chyba z 170.
i nie przejmuję się tym, lubię nosić buty na 10/12 cm obcasie.
fakt, ze wtedy jestem takiego wzrostu jak Ty normalnie bez szpilek, ale wg mnie to nie problem :)
chciałam zamówic 16 cm szpilki, ale 5 cm platforma mnie przeraziła i sie nie zdecydowałam :(

Hagrid? :D ten z harry'ego pottera? :D toć to wielkolud jest! ale fakt - gruby to on na pewno jest :D



jak założę szpilki bądź koturny, to mój facet jest równy ze mną, więc nie jest tak źle :p ale wysokie obcasy zakładam jedynie na jakieś specjalnie okazje. Na co dzień mam botki z ośmiocentymetrowym obcasem, ale w sumie to wolę na uczelnię zakładać płaskie buty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 19:16 przez nadzkaa.

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 19:12:49

Ja mam 173, kocham wysokie buty i będę w nich chodzić :) i nikt mi nie powie że na 12 cm szpilkach wyglądam źle :P to dodaje kobiecości - nie ważne ile masz wzrostu. Szpilki są po to byś poczuła się pewnie, kobieco i seksownie. Pamiętaj tylko żeby wzrostem nie przegonić swojego faceta - ja np nie mogę założyć 14cmtrowych bo jestem z nim równa, ale na 12stki dostałam "pozwolenie" ;p

Dziewczyny w szpilkach są zdecydowanie hot :) bez względu czy mają 160 czy 190 cm wzrostu :)

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 19:17:09

Mam 178cm za tyg idę na wesele i ubiorę mini koturny 5cm :D jestem z siebie dumna haha

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 19:17:34

Ja sama mam 178 cm, w szpilkach 190cm (pozdrawiam! :D )
Kochana, nie ma za wysokich kobiet, są tylko za niscy faceci:D:P
Jak lubisz to noś, ot co! :D

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 19:20:34

Mam dokładnie tyle samo wzrostu i chodzę w szpilach kiedy tylko mogę!!:))))

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 19:21:10

pewnie noś !!! Pasują jak ktos zazdrosci to ma problem nie przejmuj sie tym i chodz w tym co Ci sie podoba nie zwracaj uwagi na innych! Na pewno dla facetow bardzo sie spodobasz! Długie nogi!!!!!

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 19:23:51

Jeśli jesteś szczupła, to na pewno fajnie wyglądasz w szpilkach:) A jakie musisz mieć dłuugie nogi ;) Co innego, gdybyś miała męską figurę.

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 19:23:57

ja mam 157 i gdybym miala 178 czy tam 179 tez nosilabym szpilki i koturny. popatrz na modelki. spoko

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 19:25:16

Ja mam 164 a czasem jak założę swoje 14 centymetrowe koturny to też
tak się czuje ale tylko jak jestem obok niższego faceta,tak więc rada jest
na to prosta spotykać się z wysokimi i nosić szpilki koturny itp
bo to nam dodaje wdzięku i myślę że również pewności siebie;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co się dzieje z tą szafą?