Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wojas czy Ryłko ???

13 gru 2011 - 07:57:32

Jak w temacie. Które lepsze jakościowo? Na co byście postawiły-Wojas czy Ryłko????

niezweryfikowana
Posty: 415
Ostrzeżenia: 3/5

Wojas czy Ryłko ???

13 gru 2011 - 08:01:59

Moim zdaniem wojas:) Chociaż w Ryłko nigdy nie kupowałam,ale jakoś nie moge się przekonać... :) <moderacja- spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-13 09:20 przez moderator.

Wojas czy Ryłko ???

13 gru 2011 - 08:39:01

Ktoś jeszcze? Ryłko czy Wojas?

Wojas czy Ryłko ???

13 gru 2011 - 08:50:55

ja będąc w liceum paaaarę lat temu kupowałam (mama mi kupowała) tylko buty ryłko - chodzi o wyjściowe, teraz tam nie kupuję bo wydaje mi się że maja słabe kolekcje,
jeżeli chodzi o wojasa to mój P. jest bardzo zadowolony, kupił tam buty do garnitur i takie zwykłe trampki na co dzień, jeżeli chodzi o damskie to nie wiem bo nie mam butów z tego sklepu ale torby mają cudowne ;)

Wojas czy Ryłko ???

13 gru 2011 - 09:07:20

Prooszę o inne opinie, bo to dla mnie ważne, buty kosztują kupę kasy i chcę wiedzieć gdzie warto wydać.

Wojas czy Ryłko ???

13 gru 2011 - 09:11:38

obie firmy są dobre,
moje ryłko z przed 10 lat czyje się świetnie - wiadomo fason już nie modny ale z butami nic się nie stało. moim zdaniem można postawić firmy na równi

Wojas czy Ryłko ???

13 gru 2011 - 09:11:51

tak naprawde i te i te są dobre i te obie firmy maja porzadne skózane drogie buty na lata ,ja osobiscie polecam bronx ,ale z tych firm o ktore pytasz u mnie w rodzinie kupuje włąsnie takie z buty z tych firm i sa u nas takie takze ,naopewno sa to porzadne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-13 09:12 przez jonasz71.

Wojas czy Ryłko ???

13 gru 2011 - 09:12:54

Bo np. obie są skórzane, mają metalowe suwaki, ale jak ma się sprawa z wyprofilowaniem podeszwy na stopę? Ryłko ma płaskie. A Wojas?

Wojas czy Ryłko ???

13 gru 2011 - 09:13:12

Cytat
jonasz71
tak naprawde i te i te są dobre i te obie firmy maja porzadne skózane drogie buty na lata ,ja osobiscie polecam bronx ,ale z tych firm o ktore pytasz u mnie w rodzinie kupuje włąsnie takie z buty z tych firm i sa u nas takie takze ,naopewno sa to porzadne
<moderacja- spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-13 09:21 przez moderator.

Wojas czy Ryłko ???

13 gru 2011 - 09:13:33

Cytat
j_ulka
obie firmy są dobre,
moje ryłko z przed 10 lat czyje się świetnie - wiadomo fason już nie modny ale z butami nic się nie stało. moim zdaniem można postawić firmy na równi
dokłądnie to samo napisałam obie sa dobre i porzadne na lata :)
Cytat
j_ulka
Cytat
jonasz71
tak naprawde i te i te są dobre i te obie firmy maja porzadne skózane drogie buty na lata ,ja osobiscie polecam bronx ,ale z tych firm o ktore pytasz u mnie w rodzinie kupuje włąsnie takie z buty z tych firm i sa u nas takie takze ,naopewno sa to porzadne

<moderacja- spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-13 09:23 przez moderator.

Wojas czy Ryłko ???

13 gru 2011 - 09:15:23

Cytat
leelaa
Bo np. obie są skórzane, mają metalowe suwaki, ale jak ma się sprawa z wyprofilowaniem podeszwy na stopę? Ryłko ma płaskie. A Wojas?

wejdź na stronę firmy i poczytaj, nie wiem czy ktoś będzie wiedział jak jest z wyprofilowaniem podeszwy w butach wojas
Cytat
jonasz71
Cytat
j_ulka
obie firmy są dobre,
moje ryłko z przed 10 lat czyje się świetnie - wiadomo fason już nie modny ale z butami nic się nie stało. moim zdaniem można postawić firmy na równi
dokłądnie to samo napisałam obie sa dobre i porzadne na lata :)
Cytat
j_ulka
Cytat
jonasz71
tak naprawde i te i te są dobre i te obie firmy maja porzadne skózane drogie buty na lata ,ja osobiscie polecam bronx ,ale z tych firm o ktore pytasz u mnie w rodzinie kupuje włąsnie takie z buty z tych firm i sa u nas takie takze ,naopewno sa to porzadne
<moderacja- spam>


a gdzie masz to targowisko?? :) podbijesz mi mój wątek ;) pliiiissss
co do butów to mam takie zdanie że lepiej odłożyć więcej pieniędzy i mieć mniej par ale za to porządne a nie takie badziewia.
Ja nie mam mnóstwa par butów jak niektóre dziewczyny na szafie ale mam za to porządne skórzane buty które posłużą mi parę lat l:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-13 09:24 przez moderator.

Wojas czy Ryłko ???

17 maj 2012 - 22:06:58

Firma Ryłko to firma-dziad!
Przekonałam się o tym wówczas kiedy skóra na botkach po niecalym sezonie zaczęła pękać.Zareklamowałam buty, kazali mi przesłać pastę, jaką konserwowałam obuwie.Dobrze, ze miałam opakowanie po pascie (Ryłko zresztą) to dolączylam zgodnie z ich prośbą do reklamacji. Przyszła odpowiedz negatywnie rozpatrzona z powodu braku pasty w dostarczonym słoiczku(którą zużyłam). To jest jakas paranoja!!!! Ale widzę ,ze nie tylko ja mam problemy z tymi bublowatymi butami.

Wojas czy Ryłko ???

18 gru 2012 - 09:56:21

W oficerkach Wojasa pojawiło mi się lekkie pęknięcie z przodu buta - tak jakby 2 warstwy podeszwy miały się rozwarstwić, ale nie było to widoczne, i w niczym nie przeszkadzało.
Minął prawie cały sezon. Nie reklamowałam, bo uważałam, że i tak nic z tym nie zrobią, a kasy mi nie zwrócą za takie coś.
Ale mąż przy okazji innych zakupów spakował je. Zaniosłam do salonu, po 2 tygodniach dostałam list z informacją, że buty zostały naprawione. Okazało się, że zmienili mi podeszwy (oczywiście w obu butach ;) )
A buty miały już troszkę ponad rok - fleki były starte, ogólnie na podeszwie było widać, że trochę km zrobiły. Więc jestem bardzo zadowolona :P

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Wojas czy Ryłko ???

18 gru 2012 - 09:59:30

Moim zdaniem obie dobre. Ale jeśli już miałabym wybrać to Wojas.

Wojas czy Ryłko ???

18 gru 2012 - 10:04:59

Bez dwóch zdań WOJAS:) polecam też Badurę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zegarek pod choinkę, który byście wybrały, sonda