Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wojas czy Ryłko ???

18 gru 2012 - 10:08:04

jakbym miała wybierać to wybrałabym Wojasa:) chociaż mam buty i tej i tej firmy:) męskie też zdecydowanie Wojas;)

Wojas czy Ryłko ???

18 gru 2012 - 10:08:39

Jak dla mnie wojas mam 5 par butow tej firmy i jestem bardzo bardzo zadowolona

Wojas czy Ryłko ???

18 gru 2012 - 10:23:32

Wojas :) Niedawno kupiłam tam kozaki i są świetne, bardzo wygodne, z porządnej skóry, mocny zamek, nie ślizgają się na lodzie, ciepłe i nieprzemakające. Są na takim leciutkim obcasie,nie całkiem płaskie.

Wojas czy Ryłko ???

18 gru 2012 - 11:09:04

Cytat
j_ulka
obie firmy są dobre,
moje ryłko z przed 10 lat czyje się świetnie - wiadomo fason już nie modny ale z butami nic się nie stało. moim zdaniem można postawić firmy na równi

Wojas czy Ryłko ???

18 gru 2012 - 11:15:36

Z Wojasa chyba nigdy nie miałam butów, więc się nie wypowiem, a Ryłko.. mam adidasy od 4 lat, wciąż właściwie wyglądają na nowe, mama ma dwie pary szpilek też 3 lub 4 lata i to samo - wymienia tylko fleki czas od czasu i wyglądają rewelacyjnie, natomiast w wakacje kupiłam baleriny za prawie 200zł i co? Chodziłam w nich MIESIĄC, bo oba buty pękły na pięcie i szwy zaczęły puszczać.. masakra! Nie wiem, czy to przypadek, czy po prostu Ryłko robi buty coraz gorszej jakości..

Wojas czy Ryłko ???

08 lut 2013 - 17:00:09

To już kolejne Forum na którym czytam opinie o polskich producentach obuwia. Chciałem buty Ryłko wprowadzić do sprzedaży w moim sklepie w Niemczech.Ryłko ma sporo niezłych wzorów a pamietam tą firmę jeszcze z Polski. Jednak tyle negatywnych opinii o wyrobach i sposobie załatwiania reklamacji daje dużo do myślenia. Szkoda ze Firma tak obniżyła loty!

Wojas czy Ryłko ???

08 lut 2013 - 17:12:04

wojas i lasocki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Wojas czy Ryłko ???

22 lis 2017 - 15:37:22

zdecydowanie wojas, dobrze wykonane, nic się z nimi nie dzieje, nawet po dużych pluchach się nie rozklejają. Czasem warto zapłacić trochę więcej, ale mieć porządne buty

Zdecydowanie Wojas!!! W Ryłko mają strasznie słabą jakość butów, mi się rozwaliły po jednym sezonie.... Za to w butach z Wojasa chodze już 3 lata i totalnie nic się z nimi nie dzieje!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-15 15:06 przez mmagda133.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty EMU