Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

przyjazne przedszkole

19 minut temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

13 cze 2013 - 12:19:00

ja takie robie, tylko czy ktoś chciałby takie kupić np.? a, i za ile? bo nie wiem czy opłaca sie dziergac;)?

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

15 cze 2013 - 13:08:48

Cytat
3roxi3
ja takie robie, tylko czy ktoś chciałby takie kupić np.? a, i za ile? bo nie wiem czy opłaca sie dziergac;)?

a robisz też z jakimiś napisami?

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

16 cze 2013 - 21:49:20

Nigdy w życiu nie ogarnę tego :P zawsze mi jakieś koślawce wychodzą

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

30 cze 2013 - 20:46:09

Cytat
kika468
Kocham je :) mimo ja swojego starego wieku bo mam 23 lata to i tak lubię je robić :) fajna sprawa ^^

Nie przesadzaj. To jak będziesz miała 33 lata to jaka wówczas będziesz??;P

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

02 sie 2013 - 16:43:29

Mysle ze jak najbardziej na tak ;) sama mam taką na ręce, uwielbiam te bransoletki poprostu ;)

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

02 sie 2013 - 16:45:33

Mysle ze jak najbardziej na tak ;) sama mam taką na ręce, uwielbiam te bransoletki poprostu ;) pozdrawiam

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

03 sie 2013 - 23:32:39

Cytat
19marcia97
Mysle ze jak najbardziej na tak ;) sama mam taką na ręce, uwielbiam te bransoletki poprostu ;) pozdrawiam

Sama robisz bransoletki z muliny, czy kupujesz?
Jakie wzory lubisz najbardziej?
Pytam. bo sama jestem fanką takich bransoletek.

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

13 sie 2013 - 21:33:38

ja robię inne z muliny...właściwie to nawet nie pamiętam jak się robi takie zwykłe



Jak zrobić bransoletkę z muliny?

13 sie 2013 - 21:35:34

myślę że pomogłam



Jak zrobić bransoletkę z muliny?

25 sie 2013 - 10:22:19

www.dasia.pl - stamtąd się uczyłam i dzięki tej stronie wygrałam konkurs międzynardodowy ; )
Przez gimnazjum robiłam wszystkie wzory, napisy, obrazki.. niedawno znowu się do nich zabierałam ale jakoś, brak motywacji ; )
Jeszcze w połowie wakacji widziałam w np. stradivariusie paki z bransoletkami z muliny, które były w kosmicznych cenach, a wcale jakościowo dobrze nie wykonane. dziwne, twarde, nie to samo co zrobione ręcznie. ; )

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

12 wrz 2013 - 15:14:49

Cytat
gadriana
www.dasia.pl - stamtąd się uczyłam i dzięki tej stronie wygrałam konkurs międzynardodowy ; )
Przez gimnazjum robiłam wszystkie wzory, napisy, obrazki.. niedawno znowu się do nich zabierałam ale jakoś, brak motywacji ; )
Jeszcze w połowie wakacji widziałam w np. stradivariusie paki z bransoletkami z muliny, które były w kosmicznych cenach, a wcale jakościowo dobrze nie wykonane. dziwne, twarde, nie to samo co zrobione ręcznie. ; )

Oglądałam te bransoletki. Według mnie to one są maszynowo robione, a nie ręcznie. No a ceny faktycznie...

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

12 wrz 2013 - 15:27:56

gdyby ktoś był zainteresownay to mam na sprzedaż mulinę w różnych kolorach ; ) - jak coś zapraszam na priv .

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

18 wrz 2013 - 08:53:28

Cytat
rozjechanazelka
gdyby ktoś był zainteresownay to mam na sprzedaż mulinę w różnych kolorach ; ) - jak coś zapraszam na priv .

Ja jestem i napiszę do Ciebie :)

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

21 wrz 2013 - 12:38:45

Pamiętam jak robiło się na przerwach w szkol je :D teraz już nie pamiętam jaka była technika :P ale mam 23 lata więc chyba głupio by było :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prosze o pomoc!