Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:12:46

Sama jestem ich dużą fanką i robię takie proste z kilku kolorów - wychodzą śliczne naprawdę! Nosicie jeszcze takie, myślicie że to jest modne, czy już raczej je pochować? Nie widziałam dziewczyn z takimi już długo więc nie chciałabym mieć wstydu :P


Jeśli jednak nosić i ładne, to czy powie mi któraś jak mam zrobić takie nieregularne wzorki, jak np. serduszka na zdjęciu? Strasznie bym chciała ale nijak nie wiem jak się do tego zabrać...


Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:14:48

O kurczę na śmierć o takich zapomniałam! Pamiętam sama takie robiłam w gimnazjum bodaj i wtedy były modne... A serduszek sama nie umiem robić, więc chętnie się dowiem.

A i moim zdaniem to nie siara, właśnie fajnie nosić coś czego inne nie noszą :D

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:17:57

Ja nosiłam za czasów gimnazjum,nigdy nie ściągałam pamiętam a potem trzeba było ucinać bo się nie dało zdjąć;D podobały mi się i nadal podobają,mogłabym takie nosić ale niestety nie potrafię sobie takiej zrobić.U mnie dużo dziewczyn je nosi a nawet kilku chłopaków widziałam;))

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:18:24

też umiałam, ale nic nie pamiętam heh ;p

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:21:01

Ja też w gimnazjum robilam takie :) ale tlkyo te najprostsze, zadnych seruszek ani wzorków nie potrafiłam a poza tym zawsze wychodziły jakieś krzywe :(

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:21:15

nieregularne wzorki zrobisz tylko maszynowo

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:21:20

mój ulubiony czasozabijacz z okresu podstawówka-gimnazjum:)

edit. nie wiem jak z wzorem w serca, ale reszta jest do zrobienia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 13:22 przez 7medeis.

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:24:22

Pamiętam je:)
Ostatnio niedaleko mojej pracy stoi stoisko gdzie jakaś Pani je sprzedaje. Te na pierwszym zdjęciu ładne takie kolorowe.

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:26:39

kurcze, jakie to fajne bylo...

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:29:01

Woow ale super sobie tak przypomnieć :) Robiło się to prosto tak jakbyś chciała zawiązać sznurówkę, tylko jeden ze sznureczków szedł do góry a drugi na dół, wydaje mi się, że bym zrobiła :D

Kurcze, te serduszka maszynowo? Szkoda... Bo te wzorki to robi się kolorem i jak dochodzisz do krawędzi to ucinasz i przypalasz i już. a jak chcesz nowy kolorek w trakcie zacząć to dowiązujesz nitkę albo masz na spodzie cały czas te luźne kolorki. Na końcu gdy kończysz to ucinasz co odstaje i opalasz zapalniczką:)

Aż chyba zrobię i zacznę znowu nosić!

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:29:04

Tę z pierwszego zdjęcia umiem. To się robiło takie supełki... Nie umiem wytłumaczyć ;D A reszty nie umiem, umie je moja siostra i robi na okrągło.

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:30:55

O kurde! Ja to teraz idę po mulinę i robię :D Już widzę taką stylizację z takimi bransoletkami, dużo małych i kolorowych :d

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:33:16

Cytat
pijaczka
Woow ale super sobie tak przypomnieć :) Robiło się to prosto tak jakbyś chciała zawiązać sznurówkę, tylko jeden ze sznureczków szedł do góry a drugi na dół, wydaje mi się, że bym zrobiła :D

Kurcze, te serduszka maszynowo? Szkoda... Bo te wzorki to robi się kolorem i jak dochodzisz do krawędzi to ucinasz i przypalasz i już. a jak chcesz nowy kolorek w trakcie zacząć to dowiązujesz nitkę albo masz na spodzie cały czas te luźne kolorki. Na końcu gdy kończysz to ucinasz co odstaje i opalasz zapalniczką:)

Aż chyba zrobię i zacznę znowu nosić!

ja nic nie ucinałam bo bransoletkę szlag trafiał po jednym dniu, nieużywane kolory "chowa się" pod spód i wyciąga na wierz w razie potrzeby ;]

kurczaki, nawet taki poradnik fajny do tego miałam;)

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:33:42

abonamentu za Google nie zapłaciłaś i odcięli ci dostęp? ;)

jeste tyle poradników jak to robic ,ze aż łeb pęka ... na youtube to samo... wystarczy poszukać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 13:34 przez trinity22.

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

29 lis 2011 - 13:34:40

wystarczy poatrzec na yt to nie jest trudne, sa rozne filmiki










serduszka tez da sie zrobic




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 13:39 przez slodkaistotka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oficerki ze złotą klamrą z tyłu - gdzie kupić?