Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

05 paź 2013 - 14:50:27

Ja robię i sprzedaję w szkole zarobiłam jakieś ponad 100 zł na samych bransoletkach, dziewczyny są zadowolone :) umiem z serduszkami i inne ładne wzory ostatnio wziełam się na coś w stylu puzzli kolorowych i wyszła nieziemska ♥ sama wymyślam wzory lub podpatruję z internetu :)

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

02 lis 2013 - 11:45:47

o jaaaaa, czasy gimnazjum :) umiałam takie robić, wzroki też, ale teraz za cholercie nie pamiętam jak to się kombinuje

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

09 lis 2013 - 10:31:10

Śliczne, szkoda że nigdy nie byłam super dobra w takich ręcznych robótkach

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

13 gru 2013 - 18:25:41

Bransoletki z muliny to moje ulubione. Ostatnio zrobiłam kilka breloczków do kluczy metodą supełkową. Moje ulubione wzory to etno lub kwiaty. Pomysłów mam dużo tylko czasu mi brak na ich realizację :)



niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

07 lut 2014 - 15:57:05

Ahh jak popatrzę na te filmy, dawno tego nie robiłam :)

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

22 lut 2014 - 22:55:10



Proszę o to link ja sama nauczyłam się tak robić. Jestem teraz w 1 gimnazjum i dziewczyny noszą takie bransoletki sama też je lubię i robię :)

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

24 lut 2014 - 00:31:19

o kurcze jak ja dawno tego nie widziałam ! sama kiedyś takie sobie robiłam:) pewnie, że noś skoro Ci się podobają :)

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

26 lut 2014 - 10:50:08

Moje ulubione zajęcie gdzieś tak w ósmej klasie ;), to właśnie robienie takich bronsoletek. Modne wtedy były... Później wykorzystywałam je jako zakładki do książek.

Jak zrobić bransoletkę z muliny?

03 cze 2018 - 11:34:04

Wyplatacie dalej bransoletki? Ostatnio znalazłam fajny poradnik i świetnie mi to wychodzi Bransoletka z muliny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

legginsy lateksowe/skórzane AMISU