Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kupilam sobie zakolanowki samonosne, jednak wbrew pozora nie nosza sie one same gdyz zjezdzaja co jakis czas i to jest niesamowicie uciazliwe. Czy Macie jakies sposoby na to, a moze wiecie gdzie mozna kupic rajstopy z ¨wbudowanymi¨ czarnymi zakolanowkami?
cholera chyba nie w tym miejscu mialbyc ten post,jesli sie da prosze o przeniesienie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 17:18 przez MissBouvier.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Zakolanówki trzymają się najlepiej na patykowatych nogach. na nodze bardziej kształtnej, grubszej lub nie daj Boże umięśnionej nie ma szans. Choć ponoć są zakolanówki na sylikonie - nie wiem, niestety takich nie spotkałam.

Jak noszę zakolanówki na rajstopy to nie zsuwają się aż tak, jak na gołą nogę to praktycznie od razu (a nie są one samonośne, z paskami sylikonu tylko takie zwykłe, jak skarpetki :))

A takich rajstop nigdy nie widziałam, więc z tym nie pomogę

mi tam nie spadają ;) może kup mniejsze - bedą bardziej obcisłe? hmm

ja nie kupuję samonośnych zakolanówek bo się zsuwają kupuję zwykłe zakończone tak jak podkolanówki zresztą te samonośne to chyba bardziej jak pończochy??

nogi mam moze nie gryube a wlasnie umiesnione. Zjezdzaja co chwile i szlak czlowieka trafia, a tak je uwielbiam!;)

Mam je obcisle i i tak spadaja. Moze rzeczywsicie sprobuje dokleic silikon. Ostatnio wyszlam z opresji i przylepilam je kropelka do rajstop ;D;D (ale nie bede robic tak za kazdym razem bo to bez sensu).

Jakby ktoras wiedziala gdzie mozna kupic takie rajstopy to strasznie prosze o link na priv, bede wdzieczna!

Cytat
kacha89
ja nie kupuję samonośnych zakolanówek bo się zsuwają kupuję zwykłe zakończone tak jak podkolanówki zresztą te samonośne to chyba bardziej jak pończochy??

tzn chodzi Ci o ten czarny pasek na koncu?
Moze zle to nazwalam, bo moje tez go maja, niestety nie pomaga.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 17:26 przez MissBouvier.

ja noszę czasem z pasem do pończoch. nie, nie wygląda to wyzywająco, ale seksownie :)

Cytat
CytrynowaDama
ja noszę czasem z pasem do pończoch. nie, nie wygląda to wyzywająco, ale seksownie :)


no wlasnie, o tym tez myslalam ale balam sie ze bedzie to jednak wygfladac wyzywajaco.
Ostatnio mialam je do krotkich spodenek i bluzy takiej dluzszej, wygladalo super jadnak co chwile musialam je podciagac..

Cytat
MissBouvier
Cytat
CytrynowaDama
ja noszę czasem z pasem do pończoch. nie, nie wygląda to wyzywająco, ale seksownie :)


no wlasnie, o tym tez myslalam ale balam sie ze bedzie to jednak wygfladac wyzywajaco.
Ostatnio mialam je do krotkich spodenek i bluzy takiej dluzszej, wygladalo super jadnak co chwile musialam je podciagac..

Spróbuj się tak ubrać w domu i po prostu zobacz, czy będzie Tobie pasować :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zegraek