Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie robicie zakupy?

gorący temat

Moja suknia ślubna

wczoraj o 19:47

Zamienniki perfum

wczoraj o 16:22

narzędzia

przedwczoraj o 10:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobre sklepy z butami on-line!

13 gru 2018 - 13:15:02

Hejka, ja zamawiam z tego sklepu : https://markoweobuwie.com.pl/
Zamawiam tutaj już dłuższy czas, buty drogie bo markowe i z prawdziwej skóry, ale i tak są tańsze niektóre niż na oryginalnej stronie np. Venezii ;) Polecam sobie zobaczyć ;)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

13 mar 2019 - 11:21:21

Sama również niedawno przekonałam się do sklepów z butami przez internet. Po pierwsze jest o wiele wiekszy wybór butów oraz o wiele większy wybór rozmiarów. Po drugie osobiście nie przepadam za marnowaniem czasu na zakupy i chodzeniu po sklepach..... A tak mogę sobie z kubkiem herbaty w ręce przed ekranem komputera wybrać to co mi sie podoba. A nawet jeśli okaże się, zę w rzeczywistości buty nie są takie jakie chciałam, to mam ponad 14 dni na ich odesłanie.
W tym roku mam ochotę na takie wiązane wstążka trampki: Tu są dobre promocje.

Co o nich sądzicie?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-18 10:40 przez natglika.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

13 kwi 2019 - 10:39:43

Tego typu buty i wiele innych można kupić tutaj: http://www.e-hurtowo.eu/obuwie-damskie-c-40_41.html Rozmiary do 41, wiele różnych modeli i kolorów. Polecam przejrzeć tę stronę.

06 cze 2019 - 07:48:05

Warto też zerknąć do sklepu internetowego na https://outsale.pl , mają tam mnóstwo ciekawych propozycji godnych uwagi, każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie w dobrej cenie z szybką wysyłką. Mają tam buciki ciekawe dla całej rodziny i do tego wiele kreacji na letnie wędrówki.

06 cze 2019 - 08:50:53

Czasami na zwykłych portalach aukcyjnych kupić można coś interesującego. ;)

28 cze 2019 - 13:22:27

A jak wyglada to ze zwrotami. Nie robia problemow w takich sklepach online?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

04 lip 2019 - 12:24:32

Nie robią problemów. Obecnie ustawowo jest możliwość zwrotu zakupionego obuwia w ciągu 14 dni oraz sklep ma obowiazek takie buty przyjać. Niektóre sklepy wydłużają ten okres na dłużej, na przyklad na 30 dni ( warto również zorientowac się jaka jest polityka zwrotu bo często jest darmowy zwrot). Najlepiej jednak zamawiać buty tak aby nie było problemów ze zwrotem. Polecam dobrze mierzyć wkładkę oraz nie sugerować się tym jaki jest podany rozmiar na stronie ( bywa, ze rózne firmy maja różną rozmiarówkę). <moderacja> Dobre promki są tutaj

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-17 07:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

03 gru 2019 - 08:48:58

No ale temat dotyczy butów. Sama buty i ubrania zamawiałam wiele razy w sklepach internetowych. Ale jedzenia raczej nie zamawiałam. Wołę wybrać się do lokalnego sklepiku i tam zrobić zakupy ( szczególnie, że nie mam tak daleko)

Polecam kilka sklepów online z butami
ryłko
butymodne
zalando
answear

Zdarzają się tam bardzo dobre promocje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torba fitness na co dzień ?