Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

dobre sklepy z butami on-line!

17 gru 2016 - 21:33:59

Zależy jakich butów szukasz?Na wyjścia czy takich na co dzień?
Ja zazwyczaj kupuję raz a pożądnie: <moderacja-link> Wiem, że każda kobieta ma inaczej, jedne wolą mieć 3 pary droższych butów a inne 10 a tańszych-ja wybieram opcję 1 i tak samo mam z torebkami, które kupuję raz na dwa lata.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 13:29 przez moderator.

dobre sklepy z butami on-line!

20 gru 2016 - 17:38:40

To dziwne rzeczywiście, że jedna kobieta potrzebuję 15 par butów a inna 3:)

dobre sklepy z butami on-line!

24 sty 2017 - 18:20:51

ja wolę sama pochodzić po sklepach i pooglądać je .
Najważniejsze jest to że z bliska je obejrzę dotknę no i oczywiście czy rozmiar będzie pasował.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

dobre sklepy z butami on-line!

28 sty 2017 - 16:05:21

a to prawda, dwukrotnie tam zamawiałam ale ciuchy :) bardzo rzetelna obsługa, a bluzka i spodnie - czuć, że oryginały naprawdę :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

dobre sklepy z butami on-line!

19 lut 2018 - 20:39:30

Ja z kolei mogę polecić sklep z butami SELLYO. Warto zajrzeć na ich stronę choćby z ciekawości. Ja właśnie tak zrobiłam i kupiłam 2 pary butów ;-) Mają naprawdę konkurencyjne ceny a bardzo fajny asortyment. Buty miałam na drugi dzien u siebie. Są dokładnie takie jak na zdjęciu i rzeczywiście bardzo wygodne jak opisał to sprzedawca. Rzetelna firma, polecam :-)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

dobre sklepy z butami on-line!

05 mar 2018 - 13:45:14

Zauważyłam fajną sytuację która przynajmniej w moim przypadku często się sprawdza. Kiedy idę do sklepu stacjonarnego to często bywa tak że oferta z ich oficjalnej strony się wyprzedała albo są numery które nie pasują na nogę. Zdaje sobie sprawę z tego że towarzyszy temu rozczarowanie jednak znalazłam ciekawe rozwiązanie. Znalazłam stronę na której można spotkać większość butów które znalazłam w sklepach stacjonarnych chodzi dokładnie o <moderacja-link> Jest tam bardzo dużo produktów w różnych rozmiarach dzięki czemu zawsze znajduje coś dla siebie. Teraz kiedy nie znajduje czegoś w sklepie to wiem że mogę to również zamówić z internetu :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 13:28 przez moderator.

dobre sklepy z butami on-line!

25 mar 2018 - 20:21:40

venezia.pl

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 9/5

dobre sklepy z butami on-line!

11 kwi 2018 - 14:06:44

Fajną ofertę ma Deichmann jeśli chodzi o buty damskie, kupuje czasami w ich sklepie a nie raz zamawiam u nich online bo sklep internetowy też mają. Ostatnio modne są botki i tego typu butów u nich jest na prawdę sporo, cieplejszych na chłodną jesień i takich na teraz na nie dużym obcasie.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

dobre sklepy z butami on-line!

15 maj 2018 - 12:32:13

Eobuwie
reserved ( wiem wiem,że buty są takiej sobie jakości ale często mozna je kupic na naprawdę fajnych wyprzedażach, szczeglnie w styczniu albo w lutym)
zalando
oraz answear, w którym to sklepie podoba mi się to,że jest darmowa wysyłka i zwrot. Tak więc jesli nawet buty nie będa nam na stope pasowały to mozna bez zalu i bez tracenia pieniędzy odesłać albo wymienić :)
Nie wiem już nawet ile razy tam zamawiałam, ale dużo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-01 09:29 przez wazerb.

dobre sklepy z butami on-line!

08 lip 2018 - 11:50:33

Polecam: born2be mają tanie buty,duży wybór,różne fasony.Jest możliwość rozmowy z konsultantem,ciągłe promocje,bezpłatna dostawa i zwrot powyżej określonej kwoty,a co najważniejsze WYSYŁKA BŁYSKAWICZNA-do 2-3 dni od wpłaty masz nowe buty na nogach :)

dobre sklepy z butami on-line!

07 sie 2018 - 07:57:58

Zamawiam buty online od kiedy pamiętam, na początku dla bezpieczeństwa wolałam zawsze zmierzyć dany model w skelpie stacjonarnym, teraz kupuję bezpośrednio, orientuje się w rozmiarówkach/tęgości butów poszczególnych marek (chociaż i tu zdarzają się niespodzianki). Oprócz wyżej wymienionych portali, bardzo lubię sklep bayla.pl - link do sklepu
Bardzo porządnie wykonane buty, w przeważającej większości ze skór naturalnych. Mają też spory wybór butów popularniejszych marek - Melissa, Emu itp.
Genrealnie to jeden z niewielu sklepów w którym nigdy nie miałam problemu z zamówieniem/zwrotem.

dobre sklepy z butami on-line!

20 sie 2018 - 15:01:12

myślę, że najlepsza opcja na tanie i markowe buty, to zalando, albo answear. przeceny są praktycznie co chwilę. np. dzisiaj w zalando są aż dwa kody rabatowe: https://oncecouponatime.com/pl/kod-rabatowy/zalando , na answearze też co chwilę się pojawiają, wystarczy zaglądać co parę dni. ja już całkiem zakochałam się w kupowaniu online, szczególnie na wyprzedażach! to takie proste, szybkie i naprawdę dużo można oszczędzić. to jak chodzenie po outletach z tym, że nie tracisz tyle czasu i energii. :) odpada też mozolne szukanie po chaotycznie rozrzuconych ciuchach. podajesz markę, albo styl jakiego szukasz, rozmiar buta i gotowe - możesz wybierać! polecam

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

dobre sklepy z butami on-line!

25 wrz 2018 - 21:06:38

Moje dwa ulubione sklepy to: zalando, luxusowi.pl ;)

dobre sklepy z butami on-line!

20 lis 2018 - 14:45:35

Miesiąc temu kupowałam buty w sklepie Gianmarko, chociaż sklep nie jest jeszcze tak znany, to naprawdę polecam. Błyskawiczna przesyłka, na stronie wszystko podane, tak że składanie zamówienia jest czystą przyjemnością. Teraz kiedy zima nadchodzi wielkimi krokami polecam kozaki damskie zamszowe, które są naprawdę dobrej jakości. Jak najbardziej polecam!

zweryfikowana
Posty: 1.071
Ostrzeżenia: 2/5

dobre sklepy z butami on-line!

24 lis 2018 - 13:00:47

ja polecam Zalando :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty -> kozaki firmy Alimex i sprzedawane przez Alimex_Bis